26 Temmuz 2021 Pts

Eli Baltalı olup, Kesmekten söz edip, lüzumsuz ne varsa düğmesini kapatıp, fişini çekmeli ve enerjisini kesmelisiniz. Diyen Kim?

Baltayı eline alıp, kişileri, siyasileri tehdit eden kişi kim

Eli Baltalı olup,

Kesmekten Söz Edip,

lüzumsuz ne varsa düğmesini kapatıp,

fişini çekmeli ve enerjisini kesmelisiniz.

Diyen Akkuşlu Site Yapımcıları Var.

Ne olur ve neler oluyor anlamış değiliz. İnsanlara hitap eden site yapıyorsun, eline baltayı alıp, Siyasilere, Muhtaralara, Sivil Toplum Kuruluşlarına, hatta Azalara kadar ve Sivl toplum kuruluşlarına kadar tehdit eden, sanki siyasetçi gibi Seçim sandığında hesap sormaktan söz eden site yapımcı kişi ne yapmak istiyor.

Eline baltayı alıp, altına tehdit edici sözler yazarsan adama sorarlar neyi kimi neden tehdit ediyorsun diye

Bir önemli konu daha, bu kişinin yazısında geçen "Adı malum site ve kişiler kendi oluşturdukları çamur ve pisliğin içerisinde gene kendileri boğulacaklardır." Tehdit cümlesinden Akkuş İnternet Sitesi adı zikir ediliyor ise,

Herkes şunu bilsin ki, Akkuş İnternet Sitesi olarak, Bir listemiz mevcut bu listede, sitemiz kurulduğu günden beri, Sitemize hakaretlerin kimlerin yaptığı, Kimlerin site yönetimine, site ekibe, site üyelerimize küfür ettiği, hakaret ettiği yazılıdır. Elinde balta ile, adı malum site olarak Akkuş İnternet Sitesi zikir ediyor ise, Tahsin AKKAYA'da daha önce neidüğü belirsiz kişiler cümlesi ile zaten var olan listedi adı, bir kez daha bu hakaret yazısı ile listeye ilave edilmiştir.

Peki liste ne işe yarayacak, Akkuş İnternet Sitesinin Yapımcıları, Site Ekibi, Site Üyeleri ve siteyi takip eden kişilerin gerek şahsına, gerek aile fertlerine gerek ise dostlarına bir zarar gelirse, zaten savcılıkta var olan Listeye, yeni isimleri de ekleyerek vereceğiz. Sorumlu bu listedeki kişiler olacaktır. Bu kişiler dua etsinler ki, Akkuş İnternet Sitesi Ailesinden bir kişinin ayağına diken batmasın, Bu ülkede o kadar ucuz mu ki, Kişilere sövmek, küfür etmek, elde balta ile hakaret etmek, tehdit etmek, aşağılmak, neidüğü belirsiz gibi nezaketten ve insan onuruna yakışmayan sözler ile hakaret etmek.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar