17 Haziran 2024 Pts

Dursun GÖRÜR’ün Cenaze Törenine Katılımı Çok Yüksek Oldu. Dostlar Dursun’u Son Yolculuğunda Yanlız Bırakmadı

Ceneza Merasimine Katılanların Sayısı Oldukça Yüksekti

 

Dursun GÖRÜR'ün Cenaze Törenine Katılımı Çok Yüksek Oldu

Dostları Dursun'u Son Yolculuğunda Yanlız Bırakmadı

01.10.2011 Günü Öğle Namazının ardından kılınan Cenaze Namazı ile Toprağa verilen Dursun GÖRÜR'ün cenazesine katılım çok yüksek oldu. Dostları-Akrabaları-Köylüleri ve sevenleri Dursun'u son yolculuğunda yanlız bırakmadı. Çukurköy Merkez mezarlığındaki cenaze merasimine özellike gurbetten gelen kişilerin katılımı ve sayısının çok olduğu gözlendi.

Konu hakkında daha önce yaptığımız haber aşağıda yer almaktadır.

Genç yaşta 33 yaşında Hakkın Rahmetine kavuşan Kardeşimize Allah Rahmet Eylesin diyor geride kalan dostları ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 Çukurköy Yasta, 33 yaşında ani bir kalp krizi ile Dursun GÖRÜR Hakkın Rahmetine Kavuştu

İlçemiz Çukurköy Küçükgöl Mahallesi nüfusundan olup, Ankara Defterdarlığı H. Ü. Döner Sermaye Saymanlığına Veznedar olarak görev yapan Dursun GÖRÜR, 29.09.2011 günü akşamı kalp krizi geçirerek Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

(Halı saha maçının ardından evine gelip rahatsızlanarak kendisinin çalışmış olduğu Hacettepe hastanesine gitmek üzere yola çıkmış, Yolda ticari takside fenalaşarak son anda baygın bir şekilde acile ulaşmıştır. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kalp krizinden maalesef kurtarılamayarak hakkın rahmetine kavuşmuştur.)

Sevgili kardeşimizin cenazesi 30/09/2011 Cuma akşamı saat 22.00 – 23:00 saatleri arasında İncesi Caddesi Üzerinde Bulunan İncesu lisesinin yanından hareket ederek Akkuş'a yola çıkacaktır. Dursun Görür kardeşimizin cenazesi 01/10/2011 Cumartesi günü Çukurköyü merkez caminde kılınacak olan öğlen namazına mutabiken aynı yerde bulunan Çukurköy merkez mezarlığında defin edilecektir.

Bartın Defterdarlığı Kurucaşile Malmüdürlüğünde uzun süre görev yaptıktan sonra 9 ay önce kendi isteği ile Ankara'ya atamasını yaptırmıştı. 33 yaşında daha yolun yarısına gelmeden genç yaşta rahmetli olan Dursun, bekardı ve Annesi ile birlikte yaşamlarını sürdürüyorlardı. Annesi rahatsız ve yaşlı olduğu için yanında durmak için Ankara'ya atamasını yaptırmıştı. Ancak 9 ay kadar Annesi ile birlikte durmak nasip oldu.

Dursun Kardeşimize, Akkuş İnternet Sitesi ekibi olarak Allah Rahmet Eylesin Diyoruz. Geride kalan Aile fertleri, komşuları, dostları ve Çukurköylülere başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Related Articles

1 Yorum

  1. Değerli Akkuşlu Hemşerim Öncelikle Rahmetliye Allahtan rahmet ailesine baş sağlığı dilerim.
    Ölüm Yaratan Allahın Emri Kimsenin Yapacak bişeyi yok Hebimiz Yaşadığımız ömre son verip yaratıcının huzuruna gide ceğiz.
    Şunu çok iyi bilmeliyiz ki bizler yaratıcının huzuruna gitmeden önce ölmeden ölmeliyiz kendimizi ona göre hazırlamalıyı Allahın emirlerini sağlığımız yerindeyken yerine getirir Allahın sevdiği kulu olabilirsen işte o zaman ne mutlu bizlere

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar