5 Aralık 2022 Pts

Dünya Medyasında Yerimizi Aldık. Kendini Aşan, Farkın Farkını her zaman belli eden, Kendi Resmi İnternet Sitesi yanında İnstagram, Youtube ve Facebook gibi dünya medyasında yerini alan Akkuş İlçesi İnternet Sitesini her zaman her medya organından takip edebilirsiniz. 

Dünya Medyasında Yerimizi Aldık.

Kendini Aşan, Farkın Farkını her zaman belli eden,

Kendi Resmi İnternet Sitesi yanında

İnstagram, Youtube ve Facebook gibi dünya medyasında yerini alan

Akkuş İlçesi İnternet Sitesini

Her zaman her medya organından takip edebilirsiniz. 

 

Akkuş İlçesi İnternet Sitesinin Resmi Adı

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi

www.akkusilcesi.com

Akkuş İlçesi İnternet Sitesinin takibi resmi sitesi olan www.akkusilcesi.com İnternet sitesinin orijinal adından -linkinden  takip edilir.

 

Akkuş İlçesi İnternet Sitesinin

Diğer Medya Dünyasındaki İletişim Adresleri

 

Facebook Adresi

https://www.facebook.com/akkusilcesicom-434297646672341/

Facebook Sayfasında; binbir türlü İlçemiz ve ilçemiz insanları ile ilgili paylaşımlar yer alacak. Zaman zaman sitemizde yayınlanan haberlere burada yer vereceğiz. Sizlerden ricamız yayınlanan haberlere yorum yapmanızı ve beğeni yapmayı unutmamanız.

 

Youtube Adresi

https://www.youtube.com/channel/UCZaS1_hC4W66qu_DOw90Fbw

Youtube Sayfasına Akkuş İlçesi ve Akkuşlular ile ilgili Canlı yayınlar, videolar ve sürpriz canlı yayınlar yer alacak. Her an sizde bu sayfada kendinizi görebilirsiniz. Bu sayfa yayınlanan görüntülerde süper çalışmalara yer vereceğiz. Sizlerden ricamız yayınlanan videolara  yorum yapmanızı ve ABONE OL menüsüne tıklamayı unutmamanız. Abone ol menüsüne tıklamanız halinde Akkuş İlçesi tanıtımı zirveye gidecek. Dünyanın her yerinden takibi sağlanacak.

 

İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/akkus_ilcesi_internet_sitesi/

İnstagram Sayfasına geçmişten geleceğe Akkuş İlçesi ve Akkuşlular ile ilgili süper fotoğraflar yer alacak. Videolar yer alacak. İmkanlar dahilinde tüm Akkuşluların fotoğraflarını bu sayfada yayınlamak istiyoruz. İlçeye hizmet edenler ve üst görevlerde yer alanların fotoğraflarını bu sayfada görme şansımız olacak. Sizlerden ricamız yayınlanan haberlere ve Fotoğraflara yorum yapmanızı ve beğeni yapmayı unutmamanız.

 

İletişim adresi E-Mail

ihsancam64@hotmail.com

gunes99@hotmail.com

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar