15 Haziran 2024 Cts

İdris Naim ŞAHİN Büyükşehir Adayı Olsun. Ben Adaylıktan Çekilirim

yerimi vermez isem en namert adamım

İdris Naim ŞAHİN

Büyükşehir Adayı Olsun.

Ben Adaylıktan Çekilirim. 

MHP Büyükşehir Adayı Cemal Enginyurt Şahin'e adaylık teklifini yeniledi.

 MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt, AK Parti’den istifa eden İdris Naim Şahin’in MHP’den aday olması halinde adaylıktan çekileceğini belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt, AK Parti’den istifa eden eski İçişleri Bakanı İdris Şahin’i MHP’ye gelmesi yönünde tekrar çağrıda bulunurken, “İdris Naim Şahin gelsin MHP'den aday olsun adaylıktan çekilmezsem en namert adamım” dedi.

İDRİS NAİM ŞAHİN'E HAKSIZLIK YAPTILAR

MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt, "İdris Naim Şahin'i yeri geldi en çok eleştiren ben oldum. Hatasını gördüğümde affetmem. Ama sayın İdris Naim Şahin İçişleri Bakanlığı yaptığı dönemde büyük çalışmalara imza attı. PKK'ya büyük vurgun yaptı. Mecliste sözde bayrak diye bez parçalarına verdi veriştirdi. Kaçakçılıktan ölen PKK’lılara sözde katır ticareti yapan vatandaştı diyen BDP’liler karşısında tek kaldı. 1500’e yakın PKK’lıyı bakanlık döneminde öldürttü. Hiç kimseye taviz vermedi ve dik durdu. BDP’lilerin baskısıyla bir eline not kağıdı tutuşturularak görevinden alındı. Ordulu bir hemşerim olarak göstermiş olduğu başarıdan dolayı böyle bir muameleye maruz kalması beni derinden üzmüştür. Bu haklılığını da her yerde söylemekten kaçınmayacağım. İdris Naim Şahin gelsin MHP'den aday olsun yerimi vermez isem en namert adamım" dedi.

ENVER YILMAZ İSTANBUL’DAN ADAY OLSUN

Enginyurt, "bana diyorlar ki AKP'nin içine fitne sokuyor Cemal Enginyurt diye. Ben ne fitne sokacağım ki zaten sizin fitne kazanınız maşallah fokur fokur kaynıyor. Ben haklının yanındayım. Hiç bir zaman nefis yapmadım. Sözümü yeniliyorum. Seçim otobüslerim hazır, pankartlarım hazır, 500 bin km yol yaptım. Ben bir MHP'li olarak bunu derken Enver Yılmaz ne yaptı. Aday olabilmek için Ankara’nın yollarında yattı. Sözde Ordulu hemşerileri aradığında AK Parti İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz diye telefonları açıyordu. İşi olup arayan vatandaşlara ise ben İstanbul milletvekiliyim Ordulu vekillere gidin diyen Enver Yılmaz ne yüzle geldi şimdi Ordu'ya da AK Partiden aday oldu. Şimdi ne imiş Ordu'yu kurtaracak adammış. Sen git İstanbul’u kurtar. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olur mu?” dedi.

İŞSİZLİK VE ULAŞIM BİZİM EN ÖNEMLİ PROJEMİZ

Bizim en önemli projemiz işsizliği çözmek ve ulaşımı arttırmak diyen Enginyurt, “nasıl çözeceksin diyenlere işadamlarına fabrikaları yapacağım gerekirse vergi almadan gel kardeşim işlet diyeceğim. Her ilçeyi fabrika ağı ile donatacağım. Gurbete gelmiş özlem çeken Ordulu hemşerilerimi geri dönüş yaptıracağım. Hayvancılığın önünü açacağım. Derneklere yazı yazıp her dernekten geri dönmek isteyen hemşerilerimin işi hazır. Göçünü getiremeyene ise araç göndereceğim Ordu'ya alıp geleceğim. Ulaşım olmadan bir şey olmuyor. Mesudiye'nin ücra köşesine Seyit Torun gitmemiştir. Enver Yılmaz gitse kaybolur. Ben daha yeni geliyorum oralardan. Yol yok. İnsanlar mağdur. Gölköy, Gürgentepe, Aybastı, Niksar bağlantı yolu vb. biz buralara duble yollar yapacağız. Sahile tramvay sistemi kurup güzel sahilimizi turizme açacağız. Ve bunun gibi binlerce projemiz var dedi.

Haber: Ordu Gazetesi İnternet Sitesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar