22 Şubat 2024 Per

İdris Naim ŞAHİN, Akkuşlulardan İlçenin İhtiyaç Duyduğu Hizmetler Hakkında Bigi Aldı

Vekil, farklı kişilerden sıkıntıları dinledi. Akkuşlular da, bizzat kendileri birinci ağızdan ilçenin sıkıntılarını anlattı

İstanbul Milletvekili

Ak Parti Genel Sekreteri

İdris Naim ŞAHİN

Akkuşlulardan

İlçenin İhtiyaç Duyduğu

Hizmetler Hakkında Bigi Aldı

 

Gündem Medya Prodüksiyonun 9. Kuruluş Yıldönümü etkinliğinin düzenlendiği Ankara Monec Otelde Ordulular Bir Araya Geldi.

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ARPACIOĞLU, Tekkiraz Belediye Başkanı Necdet YILMAZ, Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Akkuş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAYA, Ordu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN, Bir Önceki Seçimlerde Ak Parti Akkuş Belediye Başkanı aday adaylarından Harun EFİL, Ordu Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birlik Başkanı Resul DEMİR, Hizmet TV. Genel Yayın Yönetmeni Murat ŞİMŞEK, Ankara'da faaliyet gösteren Akkuşlu İşletme Sahipleri, Çayıralan Yardımlaşma Derneği Başkanı Azmi DURAN-Yönetimi Kurulu Üyesi Seyfettin KÜÇÜK, Akdatder Dernek Başkanı Necdet DEMİR ve bir çok konuk gecede hazır bulundular.

Gecede, Akkuşlular ile aynı masada oturmayı tercih eden Genel Sekreter İstanbul Milletvekili İdris Naim ŞAHİN, Akkuşlular ile uzun uzun sohbet etti. Masadaki Akkuşluları tek tek dinledi. Genel olarak konu, Akkuş İlçesinin acil ihtiyaç duyduğu hizmet konuları idi. Ünye-Akkuş-Niksar yolundan, Akkuş Meslek Yüksekokulu, Turizm, ekonomi, Tarım ve daha bir sürü gündem maddeleri dile getirildi.

Yapılan istişareler sonucunda, Sayın Vekil, Bir çok farklı kişi ve sivil toplum kuruluşlarından ilçenin sorunlarını dinlemiş ve yakınen daha çok bilgiye ulaşmış olarak ve üretilecek çözümleri düşünerek geceden ayrılırken,

Akkuşlular ise; işlerinin yoğunluğundan dolayı her zaman ulaşamadıkları hemşerilerine, birinci ağızdan araya aracı koymadan ilçenin bir çok sıkıntılarını iletmenin huzuru ve üretilecek çözüm önerilerinin bir an evvel gerçekleşmesi temennileri ile geceden ayrıldılar.

Bu çok özel, güzide ve gerçekten çok verimli geçen istişarenin, ilerleyen günlerde inşallah hep beraber meyvelerini görürüz.

Related Articles

1 Yorum

  1. bütün sorunları birinci ağızdan ve bölgenin insanlarından dinleyen iktidar partisinin genel sekreteri sayın idris bey bizim seçtiğimiz vekilleri yanına alarak çözüm bulunması konusunda harekete geçer yada geçilmesi yönünde bir çalışma yapılsın der oradaki hemşehrilerimiz gibi bizimdi umudumuz bu yönde bekleyelim ve görelim.

    NOT:değerle site ziyaretcileri neden yorumlar gelmiyor duyarsız kalınırsa birlik olunmazsa bir yerlere varamayız son 5 yoruma bakın 3 ü bana ait 3 gündür yazmadımki bu değişirmi diye sadece ziyaret etmet yeterli değil fikir üretmeliyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar