22.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

17 Yorumlar

 1. YILMAZ GÜL

  HANGİ KAHPE BENİM POLİSİME KURŞUN SIKTI İSE ALLAH ONUN BELASINI VERSİN. ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ SÖZÜYLE ŞEHİT OLAN KARDEŞİME ALLAH\’TAN RAHMET GERİDE KALAN AİLESİNE SABIRLAR TEMENNİ EDİYIRUM VE DİYORUM Kİ EY TÜRK TOPRAKLARIN DA YAŞAYAN KARDEŞLERİM BİR OLALIM Kİ HÜR OLALIM Kİ TOPRAKLARIMIZIN ÜZERİNDE HAİNLER BARINMASIN.BEN DE AKKUŞ ÇALDERELİ OLARAK BÜYÜK ÜZÜNTÜ DUYDUM .TÜM HEMŞERİLERİMİN BAŞI SAĞOLSUN ALLAH\’A ISMARLADIK.

  Yanıt
 2. İLHAN SATILMIŞ

  ÖNCELİKLE, ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET GERİDE KALANLARINA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUM. BU TERÖR OLAYLARI NE ZAMAN SON BULACAK, NE ZAMAN YETER ARTIK DİYECEK BİR İRADE BU İŞİ BİTİRECEK, NE ZAMAN AİLELERİN GÖZ YAŞLARI YÜREK ACILARI SONA ERECEK SORMAK İSTİYORUM. TERÖRÜN BAŞI ELİMİZDE DENİLİYOR, FİNANAS KAYNAKLARI VE BUNUN NERELERDEN YÖNETİLDİĞİ BİLİNİYOR, KAMPLARININ NEREDE OLDUĞU BİLİNİYOR HERKES HERŞEYİ BİLİYOR, EMEKL BİR KOMUTANDA SÖYLÜYOR PKK İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLER ELİMİZDE ULAŞAMADIĞIMIZ HİÇBİR BİLGİ YOK, NEYİ BEKLİYORUZ 30 SENE AZ BİR ZAMANMI ARTIK BİTSİN İSTİYORUM.

  Yanıt
 3. hakan

  arkadaşımı tanıma fırsatım olmadı.benim görevyaptıgım yerin biraz ilerisinde oldu olay.yetiştigimizde anlatılamayacak şeyler vardı.hemşerim oldugunu ögrenince acım iki katına çıktı.beni arayanlarla konuşamadım çünkü kelimeler bogazımda dügümlendi.arkadaşıma rahmet ailesine sabırlar diliyorum.şunu kimse unutmasın kimse 17 asker 5 polis şehit oldu diye burdan karış toprak vermeyiz.gerekirse binler şehit olur.selam ve saygılarımla.diyarbakırdan hakan

  Yanıt
 4. HASAN GÜNEŞ

  dün hain saldırıda hayatını kaybeden ramazan tavşancı ve polis arkadaşlarına allahtan rahmet yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dilerim artık bu terör olaylarının son bulmasını istiyorum

  Yanıt
 5. Tahsin ÇAYIROĞLU

  Aktütün Karakolu’na yapılan saldırıyı ve Diyarbakır’da polis servisine yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum! Şehit polis abimiz Ramazan Tavşancı’ya Allah’tan rahmet ve kederli ailesine başsağlığı diliyorum!
  İnsanlıktan nasiplenmemiş vatan hainlerine DUR diyecek, onları kahredecek, şereften yoksun bu insan azmanlarına destek olanlara gerekli cevabı verecek SİYASİ İRADEyi milletçe bekliyoruz!
  Bu tür olaylarla iç çatışma ortamı yaratmaya çalışan bu hainlere meydanı bırakmayalım! Bu memlekette kimse soyundan sopundan, ırkından dolayı dışlanmadı! Ve bu memleketin tüm meyvesinden herkes faydalanıyor kimseye farklı davranılmıyor! Buna rağmen nankörlük yapanın gözüne dizine dursun!Allah kahretsin!

  Yanıt
 6. AHMET YILDIZOĞLU

  DÜN HAİN BİR SALDIRI SONUCU SEHİT DÜŞEN RAMAZAN TAVŞANCI VE DİĞER POLİS MEMURU ARKADAŞLARINA ALLAH\’TAN RAHMET YAKINLARINA VE AİLESİNE SABIR DİLİYORUM.ALLAH\’TAN KÖYÜMÜZE VE TAVŞANCI AİLESİNE BİR DAHA BÖYLE ACILAR GÖSTERMEMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.BİZLERE DÜŞEN GÖREV BU VATAN UGRUNDA ŞEHİT OLAN RAMAZAN TAVŞANCI YEĞENİMİZİN AİLESİNİN ACILARINI PAYLAŞMAK VE BU VATAN HAİNLERİNİN KARŞISINDA BAŞIMIZI DİMDİK TUTMAK.

  Yanıt
 7. ömer murat çam

  Diyarbkırda’ki hain saldırıda şehit olan polis kardeşimize allah tan rahmet ailesinede başsağlığı diliyorum.

  Yanıt
 8. murat

  Diyarbkırda’ki hain saldırıda şehit olan polis kardeşimize allah tan rahmet ailesinede başsağlığı diliyorum.

  Yanıt
 9. Salih BİLGİLİ

  Diyarbakırda Polis Servis aracına yapılan saldırıyı Nefreetle kınıyor, Ramazan TAVŞANCI Kardeşimize Allah(CC) dan rahmet Kederli ailesine ve Akkuşlulara sabırlar diliyorum. Hepimizin Başı sağolsun.

  Yanıt
 10. ilhan eroğlu

  Dün yaşamış olduğumuz iğrenç terör saldırısı sonucu bu vatanın evlatları olan köylümüz, hemşerimiz Ramazan Tavşancı ve görev arkadaşları şehit düşmüş ve bizleri en derin şekilde yaralamıştır. Ramazan Tavşancı abimize Allahtan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum.
  Bu vatanın bölünemeyeceğini hala anlamayan şerefsizlere nalet ediyor ve biran önce bu terörün bitmesi için devletimizin yoğun çapa harçamasını temenni ediyorum…

  Yanıt
 11. ünal çallı

  TAVŞANCI AİLESİNE ALLAH DAN SABIR DİLERİM. ŞEHİT KARDEŞİME ALLAH RAHMET EYLESİN. TOPRAĞI BOL OLSUN.

  Yanıt
 12. dursun ail demir

  Bu vatan ki, nice şehitlerin kanlarıyla yoğruldu. Bu vatan ki nice hain acımasız insanlar gördü. Bu vatan ki, iyiliğin kötülüğe karşı üstün geldiğini gördü. Ey ahmaklar hangi dava için kan döküyorsunuz ki neyi savunarak nice masum çocukları yetim evli olanları dul bırakıyorsunuz. Dağdaki leşinizi dahi bir pislik gibi leş yığını gibi masum insanları öldürmeye kullanılırken, hala neyin ayrımcılığını yapıyorsunuz. Uhut meydanında da bir çok sahabimiz şehit olmuştu. kafirler dedi ki, bir önceki savaşı dengeledikmi muhammet (s.a.v) dediler. Mübarek peygamber hayır dedi çünkü, sizin ölüleriniz cehenneme bizim mevtalarımız cennete gitmişlerdir. Bizim de şehitlerimizin kazandıkları makam büyüktür diyor ve ardından dualarla cennette buluşmak ümidi ile onlara allahtan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum.

  Yanıt
 13. Fatih TINKIR

  Saygıdeğer hemşerim mekanın Cennet olsun.Oralarda çalışmak ne demek iyi bilirim.Vanda 3 yıl çalıştım.
  Ailene baş sağlığı diliyor ellerinden öpüyorum.Umarım bu vatan için Canını verenlere gereken saygı gösterilir geride kalanlara Devletimiz sahip çıkar.
  Şunuda çok iyi biliyorumki sizler o kutsal toprağın altında ancak katillere gereken cevap verilince rahat edeceksiniz.Ben Asker ve Polisimize güveniyor hepsine güç kuvvet diliyorum.

  Yanıt
 14. Cengiz ÖZKAPLAN

  Şehidimize Allah’tan Rahmet diliyor Ailesine sabırlar temenni ediyorum.Bütün Akkuş’luların başı sağolsun Ben perşenbe İlçe Tarım Müdürlüğünden Ziraat Mühendisi Cengiz Özkaplan.

  Yanıt
 15. şevki gök

  KÖYÜMÜZÜN YETİŞYİRDİGİ SEVGİLİ POLİS MEMURUMUZA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAGLIGI DİLER TÜM AKKUŞLU HEMŞERİLERİMİZİN VE KÖYÜMÜZÜN BAŞI SAGOLSUN YAZILACAK ÇOK ŞEY VAR HABERİ OKUDUKTAN SONRA HER ŞEYİ KELİMELER ANLATMAYA YETMİYOR NE DİYELİM VATAN SAGOLSUN ACIMIZ COK BÜYÜKTÜR

  Yanıt
 16. ERDAL KORKMAZ

  BU HABERI İLK BANA TAHSİN AKKAYA TELEFON ACARAK SÖYLEDİ BENDE NETİCESİNDE İHSAN BEYİ ARADIM
  OLAYIN DOĞRULUGUNU ARAŞDIRDIK İÇİMZDEN İNŞALLAH DOĞRU DEĞİLDİR DİYE COK SÖYLENDİK AMA KARA HABER CABUK ULAŞDI
  BAŞIMIZ SAĞOLSUN

  Yanıt
 17. Ramazan TINKIR

  Değerli hemşerim Polis memuru Ramazan Tavşancı\\\’ya ve Aynı olayda şehit olan kardeşlerime Allah\\\’tan rahmet ,kederli ailelerine sabırlar diliyorum.
  Değerli hemşerilerim daha Bayram biterken şehit olan kardeşlerimizin acısı yüreğimizde küllenmeden bugün bir yenisi ile tekrar acılara gark olduk.
  Demekki bu konularda daha duyarlı ve tepkili olma zamanımız gelmiştir.Tepkilerimizi her zeminde dile getirelim.Ülkemizin üzerinde oynanan bu oyunu bozalım.Benim elimden ne gelir demeyelim.Herkesin yapacağı bir şey mutlaka vardır.
  Hepimizin başı sağolsun.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ