7 Haziran 2023 Çar

Devlet Eski Bakanı ve Ordu Eski Milletvekili Refaiddin Şahin, Saadet Partisi’ne katıldı

ŞAHİN "Saadet’te artık çok fark var"

 

 

Devlet Eski Bakanı ve Ordu Eski Milletvekili

Refaiddin Şahin, Saadet Partisi’ne katıldı.

Saadet Partisi(SP)'nin Ankara 4. Olağan İl Kongresi Anadolu Gösteri Merkezi'nde yapıldı.

 

Kongrede, devlet eski bakanlarından Ünyeli hemşerimiz Refaiddin Şahin'in de aralarında bulunduğu eski ve yeni siyasetçilerden bir bölümü partiye katılırken, bu isimlere parti rozeti Genel Başkan Numan Kurtulmuş ve eski genel başkanlardan Recai Kutan tarafından takıldı. 

 

Genel Başkanı Ünyeli olan Saadet Partisi’ne yine Ünyeli Eski Bakan ve Milletvekili Refaiddin Şahin’in katılmasından son derece memnuniyet duyduklarını belirten SP Ünye İlçe Başkanı Av. Veysel İlhan; “Kendisi yaptığı açıklamada Ünyeli Numan Kurtulmuş’un yanında siyaset yapmaktan gurur duyduğunu ve bu zamana kadar yollarının ayrıymış gibi ayrı partideymiş gibi görülse de aynı fikirleri ifade ettikleri ve bu sebeple kendisinin bir nefer olarak Saadet Partisi’ne katıldığını belirtti. Biz bundan mutluluk duyduk.

 

Özellikle Saadet Partisi açılım ve atılım sloganı adı altında 2 yıldır çalışmalarına devam ediyor. Değişik devlet tecrübesine sahip herkesi Saadet Partisi’ne davet ediyor. Bizim temel fikirlerimiz herkesle birlikte hareket etmeyi ve birlikte hareket etmenin yolunu açmaya çalışıyor. Bu yüzden Sayın Refaiddin Şahin’in partimize katılmasını Ordu’da ve Türkiye’de Saadet Partisi’ni güçlendirdiğini düşünüyoruz” dedi.

 

1939 doğumlu olan Refaiddin Şahin, Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdi. Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü, Büyük Türkiye Partisi, Doğru Yol Partisi ve Demokrat Türkiye Partisi Kurucu Üyesi olan Şahin, 19. ve 20. Dönem Ordu Milletvekilliği ile Tarım ve Köyişleri ve Devlet Bakanlığı yaptı. Kısa bir dönem Büyük Birlik Partisi’nde de siyaset yapan Şahin, evli ve 2 çocuk babası.

 

Haber: Ünye TV. İnternet Sitesi

 


 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar