17 Haziran 2024 Pts

DENİZ FENERİ DERNEĞİ HAFTAYA AKPINAR’DA

Arzu, Deniz Feneri Derneği Ailenin Yardımına Geliyor.

Arzu, Ailenin Yardımına Deniz Feneri Derneği Geliyor.

DENİZ FENERİ DERNEĞİ HAFTAYA AKPINAR’DA

AKPINAR BELDESİNDEKİ EV YANGININDA

Hayatını Kaybeden Arzu KARABALTA Yavrumuzun ailesinin, acılarını sarmak, üzüntülerini azaltmak çok zor. Ancak bu acı ve üzüntünün birde yoklukla birleşip ailenin daha da çok bunalım içinde kalmasına, Duyarsız kalmayanlar var.

Hakkın Rahmetine Kavuşan Arzu Kızımızın, Okul İdaresi, Deniz Feneri Derneğine ulaşarak, konuyu aktarmışlar ve iyi haberi ile biraz olsun yüzlerine tebesüm gelmiştir.

Ülkemizdeki yardımlaşma yıllardır hep üst basamakta yer alan DENİZ FENERİ DERNEĞİ, Akpınardaki yangın ve sonucunda öğrencimizin rahmetli olması ile başlayan ve devamında da evi tamamen yanan ailenin sıkıntılarına da duyarsız kalmadı.

Deniz Feneri Derneği Haftaya Akkuş İlçesi Akpınar Beldesine gelerek, Ailenin belde de kiralık ev tutması halinde 12 aylık kirasının karşılanacağını, Yiyecek, giyecek ve benzeri ihtiyaçlarında karşılanacağını, Yaz döneminde ise ailenin ev yapmaya başlaması halinde evin yapım masrafarının bir kısmının karşılacağını belirtmişlerdir.

Site Yönetimi olarak DENİZ FENERİ DERNEĞİNE Şükranlarımızı sunuyoruz. Allah Razı Olsun.

 

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. Akpınarbeldesinden Karabalta ailesinin acılarını Deniz Feneri Ailesi olarak dindirebildiysek inanın mutlulukların en büyüğünü yaşarız..Bir Akkuşlu Emekli öğretmen orhan güngör olarak Deniz Feneri Gönüllüsü olarak İZMİRDE hizmet etmekteyim.Tüm zenginlerimizi Deniz Fenerine yardıma davet ediyorum.Tüm akkuşlu kardeşlerime selamlar.Çevrenizde gerçek fakir-yoksul maaşı olmayan insanları bildiriniz. Hizmet etmekten onur ve mutluluk duyarız.Allahın izniyle Deniz feneri yardıma gelecektir.İstenen belgeler:Yardım alacak Kişinin
  1-Geçim durumunu belirtir mektup
  2-ikametgah
  3-nüfus cüzdanı fotokopisi
  4-Muhtarlıktan form beş-Fakirlik ilmuhaberi-
  5-Adres
  Hoşçakalın

 2. Akpınar beldesinde evi yanan kardeşimize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hayatını kaybeden yavrumuzada Allahtan rahmet diliyorum.
  Denizfeneri derneğinin bu ailemize yardımcı olmasına çok sevindim. Bende denizfeneri derneği niksar gönüllü üyesiyim. Niksarda da bir kardeşimizin evi yanmıştı, incelemesini ben yapmıştım, bu aileye ev yapılması gerektiğini yazmıştım denizfeneri derneğide sağolsun bu aileye ev yaptı evin içine gerekli olan eşyalarıda verdi ramazan ayında da uğur bey gelip çekim yapmıştı aynı şekilde denizfeneri derneğinin bu kardeşimize de ev yapıp tüm eşyalarını vereceğine eminim. Çünkü denizfeneri derneği gerçekten yoksulların yüzünü güldüren bir dernektir. Samsun şube başkanımız sayın Yusuf bey de çok muhterem birisi bu aileye gerekli yardımı yapacağına eminim.
  Bende denizfeneri derneğinin bir gönüllü üyesi olarak bu ailemizin yardım alması için Samsun şubesiyle irtibatta olacağım. Tekrar ailemize geçmiş olsun diyorum yavrumuza Yüce mevladan rahmet diliyorum
  SALİM BOLATLI (Niksar yolkonak kasabası merkez imamı)
  DENİZFENERİ DERNEĞİ NİKSAR GÖNÜLLÜSÜ
  CEYHANLI KÖYÜ MUHABİRİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar