17 Haziran 2024 Pts

Dağyolu Camisine Minare Yapımına Başlandı. Ancak Minarenin Tamamlanması İçin Yardımseverlerin ve Dağyolu Köylülerinin Acil Maddi Desteğine İhtiyaç Duyulmaktadır. Yardım Edelim Minare İnşaatı Tamamlansın

Minarede Bir Tuğlada Sizin Olsun

Dağyolu Camisine Minare Yapımına Başlandı.

Ancak Minarenin Tamamlanması İçin

Yardımseverlerin ve Dağyolu Köylülerinin

Acil Maddi Desteğine İhtiyaç Duyulmaktadır.

Yardım Edelim Minare İnşaatı Tamamlansın

Sitemize gönderilen ve acil maddi desteğe ihtiyacımız var diye başlayan haberi sizlerle paylaşmak istedik.

Akkuş İlçesi Dağyolu köyü camisine minare yapımına başlandı. Elde imkanlar ile inşaat ancak bu kadar ilerleyebildi. Ancak minarenin tamamlanması için çok acil paraya ihtiyaç duyulmaktadır.

Şu anda minareyi yapan ustaya 24 Bin TL. Usta Parası

30 Bin TL malzeme parasına acil ihtiyaç olduğu dile getirildi.

Özellikle gurbette olan bir çok kişilerin minare inşaat fotoğrafını görmek istemeleri dileklerinin olduğu bilgisine ulaştık. İşte görmek istenilen minare yapım inşaatı.

Haydi hep birlikte el ele vererek ve omuz omuza vererek başlatılan minare inşaatını bitirelim. Ezanları en uzak evler, en uzak köyler dinlesin.

Haydi hayırseverler, haydi Dağyolu köylüleri birlik ve beraberlik günü işte bu gün, omuz omuza verme günü bu gün. Atalarımız minarenin yapıldığını görseler ne kadar çok sevinirlerdi değilmi? Öyle ise geçmişlerimizi sevindirme zamanı işte inanın bu gün. Yardımın azı çoğu olmaz. Bir tuğlada senin olsun minarede

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar