2 Aralık 2023 Cts

Damyeri ve Tuzak Köylerine Mehmet DUMAN Hangi Müjdeleri Verdi

Akkuş-Damyeri-Tuzak Grup Yolunda Asfaltlama Çalışması Başlyacak.

Damyeri ve Tuzak Köylerine

Mehmet DUMAN Hangi Müjdeleri Verdi

Ordu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN, Damyeri ve Tuzak Köylerini Ziyaret ederek, Muhtar ve köy halkından köylerin sorunları hakkında bilgi aldı. Daha sonra bizzat hizmete ihtiyaç duyulan bölgelere giderek, incelemelerde bulunan Mehmet DUMAN, köylülerle sohbet etti. Daha sonra Damyeri Köyü İlköğretim Okulunu ziyaret eden DUMAN, Yeni okulun Damyeri köyüne hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Köy Muhtarı ve köylüler ile Öğrenciler yeni okulun yapılmasında emeklerini harcamayan Mehmet DUMAN'a teşekkür ettiler. DUMAN, yaptığı açıklamada bu okulun yapılması için Ordu ilinde büyük çalışmalar yaptığını takip ve işi sıkı tutukları için okulun yapılması için ödenek çıkarmada her zorlukları aştıklarının altını çizdi. Gittiği köyde müjde vermeyi sürdüren İl Genel Meclis Üyesi

Damyeri ve Tuzak Köylerine, Akkuş-Aşağı Düğencili-Yeşilgüneycik-Damyeri-Tuzak ve Kumru İlçesine kadar uzanan yolda 8 Km Asfaltlı yol yapacaklarını müjdesini verdi. 2011 Yılı Projesine aldırılan yolun yapılması için takipçisi olacaklarını söyledi. Ayrıca Tuzak köyünde 4 Km köy içi yollarda çakıllama yapacaklarını belirtti.

Nüfusu en kalabalık köylerden olan Damyeri Köyüne yeni okulun yapılmasının yanında bir de grup yolunda yapacakları 8 Km asfaltlı yolun yanında iki çalışma daha yaparak, köy içi yollarda 6 Km çakıllama yapacaklarını ve 2 su tesisinde onarım yapacaklarının müjdesini verdi.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar