20 Nisan 2024 Cts

Damyeri Köyünde, Evinin Balkonundan Düşen Yaralıya, Ramazan TINKIR Yardımcı Oldu

Şefik ÇINARIN Damyeri Derebağı mahallesindeki evinin balkonundan onarım yaparken düştüğünü ve ağır yaralı olduğunu öğrendik

Sample Image

 Damyeri Köyünde, Evinin Balkonundan Düşen Yaralıya,
 
Sitemiz Köşe Yazarı Yardımcı Oldu

2.12.2008 salı akşamı sitemiz köşe yazarı Ramazan TINKIR Ünye’den Samsun’a giderken Ünye birlik arabasında Akkuş Damyeri köyünden hemşerilerine rastladı.

   Hemşerilerinin konuşmalarından ve adının Saniye ÇINAR olduğunu öğrendiği kadının eşi Şefik ÇINARIN Damyeri Derebağı mahallesindeki evinin balkonundan onarım yaparken düştüğünü ve ağır yaralandığını öğrendi.

Sample Image

  Şefik ÇINAR Önce Akkuş Devlet Hastanesine oradan da Ünye Devlet hastanesine gönderilmiş durumu ağır olduğu için de doğru Samsun Tıp Fakültesi hastanesine yollanmış.

  Durumu arabada hemşerilerinden öğrenen site köşe yazarımız Ramazan,  Hemşerilerini hastaneye kadar götürmüş, hastanın amaliyathaneye alınıncaya kadar yanlarında kalmış ve kendilerine moral vermiştir. Durumu Doktor’larla da görüştükten sonra kendilerine telefon verip ayrılmıştır.

   Yaralı hemşerimize site yönetimi olarak bizde acil şifalar dileriz.

Sample Image

  4.12.2008 bugün durumu telefonla öğrenen Ramazan TINKIR, Hemşerimiz Şefik ÇINAR’ın şu anki durumunun iyi olduğunu ve  normal servisine alındığını öğrenmiştir.   8. kat 13 numarada yatan hemşerimize acil şifalar dileyen köşe yazarımız Ramazan TINKIR’ı bu duyarlılığından dolayı bizde site yönetimi olarak kutluyoruz.

   Komşusu Şefik ÇINARIN düştüğü andan itibaren yanından ayrılmayan, adının Hamdi olduğunu öğrendiğimiz hemşerimizi de kutlarız.
 
Haber Sitemiz Köşe Yazarı Ramazan TINKIR

 

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. YARALI KARDEŞİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLERİZ ÇOK BÜYÜK GECMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİRİM.VE BU ARADA YARALI HEMŞERİMİZE SAHİP ÇIKAN RAMAZAN KARDEŞEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ELLERİNE SAĞLIK DERİZ.SLM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar