18 Mayıs 2024 Cts

DAMYERİ-TUZAK DERNEĞİ 5.YILINI BÜYÜK COŞKU İLE KUTLADI

DAMYERİ-TUZAK DERNEĞİ MUHTEŞEM BİR GECE DÜZENLEDİ

d1.jpgd2.jpg 

Haber:Şefik CÜREBAL
Akkuş İlçesi İnternet Sitesi
Ankara Muhabiri

AKKUŞ’UN NABZI ANKARADA ATTI

Ordu İli Akkuş İlçesi Damyeri-Tuzak ve Çevre Köyler Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKDATDER)’nin 03.07.2007 akşamı Ankara’da düzenlemiş olduğu geceye, yine uzaklarda görev yapan Akkuş’lu gurbetçileri bir araya getirdi. Program başlamadan önce salona gelmeye başlayan hemşerilerimiz; birbiriyle hasret giderdiler, tanışmayanlar tanışma imkânı buldu ve en güzeli de Derneğin Akkuş’un cenneti andıran slayt görüntülerinin güzel türküleriyle süslendiği dev ekranda sinevizyon görüntüleriyle hem hasret giderdiler hem de duygusal anlar yaşadılar.

Düzenlenen geceye; Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL, Keçiören  Belediye Başkanı Turgut ALTINOK, Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KOCAKOÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN, Akkuş İnternet sitesi yöneticileri İhsan ÇAM, İhsan GÜNEŞ, Site Genel Sekreteri Sevinç ÇAM, Ankara Muhabiri Şefik CÜREBAL, Site Köşe Yazarı Sevda ÇAM, Hakim Ayhan CÜREBAL, Milli Eğitim Bakanlığı Müşaviri Şemsettin GÖRGÜLÜ, Gümrük Müsteşarlığı Müşaviri Necattin TÜREDİ, Tarım Bakanlığı Şube Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Bayram GÖRÜR, Avukat Ece ÇAM, Katıldılar. (Diğer katılımcıların listesi ilerleyen günlerde açıklanacakır)

Saatler 19.30’u gösterdiğinde Derneğin Kadın Kolları Başkanlığını yapan İlknur DOĞAN programın açılışını yaparak katılımcılara teşekkür edip hoş geldiniz dedi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinden sonra programı açıkladı.

Programa konuşmacı olarak davet edilen Kişisel Gelişim Uzmanı Dr Yüksel BAĞIŞLAR bir şiirle başladığı konuşmasında; insan,  kainat, yaratılış vb. ilgili enfes açıklamalarında yaratılıştaki esrarengiz mucizelerden bahsetti. Konuşmasının sonunda ise bizleri bir araya getiren bu tür organizasyonlara gereken desteğin her birimiz tarafından verilmesi gerektiğini vurguladı.

Programın ilerleyen saatlerinde Dernek Başkanı Necdet DEMİR, Akkuş Belediye Başkanımız Lütfi EFİL, Keçiören Belediye Başkanı Turgut ALTINOK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KOCAKOÇ birer konuşma yaptılar. Yemek, ödül töreni ve müzik şöleninin eşliğinde düzenlenen program son buldu.

Program içinde yapılan konuşmalarda Akkuş Belediye Başkanımız Lütfi EFİL’in açıklamaları, AKDER Başkanı Necdet DEMİR’in derneğin yaptıkları, yapmayı planladıkları ve İlçemiz için yapılması gereken hususlarla ilgili açıklamalarını yakında sitemizde bulacaksınız.

d12.jpgd3.jpg

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. GECEYİ MAALESEF ERKEN TERKETMEK ZORUNDA KALDIĞIM İÇİN AÇIKCASI HİÇ EĞLENEMEDİM.FAKAT EĞLENENLERDEN NE KADAR GÜZEL BİR GECE TERTİPLENMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM.ORGANİZASYONUN DÜZENLENMESİNDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.SAYGILARIMLA.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar