7 Şubat 2023 Sal

Çukurköy Kiren Semtinden Murat (Şaban) GÖRÜR Vefat Etti

Çukurköy Kiren Semtinden

Murat (Şaban) GÖRÜR Vefat Etti

Akkuş İlçesi Çukurköy Mahallesi Kiren Semtinden olup, Samsun’da ikamet eden Murat (Şaban) GÖRÜR rahatsızlığından dolayı uzun süredir tedavi görmekteydi. Yüce Mevla’nın taktir ettiği vade tamamlandığı ki 11.02.2021 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuştu.

Genç yaşta vefat eden kardeşimiz Kredi ve Yurtlar Kurumunda uzun yıllar çalıştıktan sonra kısa bir süre önce emekli olmuştu. Hayalleri vardı. Köyü çok sevdiği için köydeki evini tamir ettirmişti. Azimli idi okumayı çok seviyordu. Tahmini 40 lı yaşlardı. İkinci üniversite okudu. Eğitim için o yaşlarda Samsun’dan Kırıkkale’ye gidip geliyordu. Her zaman eğitim ve okuma tutkusunu taktir ile karşılıyorduk.

Murat kardeşim ve değerli dostumuz çok erken oldu. Seninle sohbet bir başka idi. Bilinçli sohbet ve sohbet yaparken düşündüren bir etkinliğin vardı. Hani derler çok kaliteli sohbetlerimiz olurdu. Hakkını helal et. Hastanede yattığını bilemediğimiz için en azından arayıp halını hatırını soramadık. Yüce Mevla Rahmeti ile muamele etsin. Allah Rahmet Eylesin. Mekanın cennet olsun. Geride kalan eşine, evlatlarına ve torunların ayrıca sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Cenaze defin işlemi: 12.02.2021 Cuma günü ikindi vakti Akkuş Çukurköy Merkez Mezarlığında toprağa verilecektir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar