3 Haziran 2023 Cts

Canlı Yayında; Sitemiz Tarafından Çukurköy Mahalle Derneğine Başarılı Çalışmalarından Ötürü Teşekkür Edildi.

Canlı Yayında;

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yönetimi Olarak

Çukurköy Mahalle Derneğine

Başarılı Çalışmalarından Ötürü Teşekkür Edildi.

Kurulduğu günden beri bir çok başarılı çalışmalara imza atan Çukurköy Mahalle Derneğinin bu başarısı Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ve Çukurköy İnternet Sitesi Yönetiminin gözünden kaçmadı.

Özellikle çok yakın bir tarihte köyde aynı anda iki cenazenin olduğu bir zamanda; Ankara’dan cenazeye gidecekler için 4 Otobüs ve bir çok özel aracın organize edilmesinde gösterilen özveri ve çaba 20 yıldır yayında olan Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ve Çukurköy İnternet Sitesi yönetiminin dikkatine çekmiş ve cenazeye katılan site yönetimi yaşanılan zorlukları gözleri ile görünce ve bizzat yaşayınca; Dernek yönetiminin zoru başarmak için büyük çaba ve gayret harcadığını gözlemleyince buna duyarsız kalmak istemedi.

19.01.2020 günü dernek merkezine giden Site yapımcılarından İhsan ÇAM; Dernek yönetim kurulu üyesi Hatice ÇAM ve Dernek üyelerinden bir çok kişinin hazır bulunduğu bir ortamda; Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ve Çukurköy İnternet Sitesi Yapımcıları olarak Dernek Yönetimine O anda hazır bulunan Hatice ÇAM şahsında tüm yönetim kadrosundaki kişilere ve dernek üyelerine başarılı çalışmalarından ve özellikle köyde aynı anda 2 cenazenin olduğu bir zamanda Ankara’dan Çukurköy’e 4 Otobüs ve bir çok özel aracın organize işinde gösterdikleri çaba ve gayretlerden ötürü Teşekkür etmiştir. Dernek yönetimine çalışmalarında başarılar dilemiştir.

Dernek yönetimi adına konuşan Hatice ÇAM Hanımefendi de; Ziyaretimizden memnun kaldığını, birlik ve beraberlik içinde bir çok sıkıntıların çözüleceğini ifade ederek. Derneğe ilgimizden dolayı teşekkürlerini sunmuşlardır.

Dernek ziyaretimiz olduğu anda Çukurköylü bayanların gün toplantısının olduğu zaman denk geldiğinden bir çok hanımefendi kardeşlerimiz sohbetimize dahil olmuşlardır. Özellikle büyüğümüz Necip KÖSEKAHYA Ağabeyimiz de söz alarak kurulan bu derneği ömür boyu devam ettirelim derken duygularını içtenlikle söylerken gözleri dolarak ifade etmiştir.

Buradan bir kez daha yazılı olarak ifade edelim ki! Çukurköy Derneği Yönetim Kurulu-Denetim Kurulu- Yedek Üyeleri ve tüm dernek üyelerine destekleri için başarılı çalışmalara imza attıkları için kutluyoruz. Tebrik ediyoruz.

Video çekimini yapan İsmail AŞÇI kardeşimize de çok teşekkür ediyoruz.

Sitemiz yapımcısı İhsan GÜNEŞ kardeşimiz o saatlerde Akkuş Argan Yaylası Festivaline katıldığından görüşmede yer alamadı. Kendisi de teşekkürlerini iletmektedir.

Aşağıda yer alan canlı yayın videosunu izlemeyi unutmayınız.

 

 

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar