17 Nisan 2024 Çar

Çukur Mahallesi

Ç U K U R   M A H A L L E S İ

Çukurköy Ordu İlinin 30 Mart'ta Büyükşehir Olmas İle

Çukur Mahalle Olmuştur

Cingili Cami ve Cingili Mezarlığı

Bu mahallemize ait bizim tarafımızdan yapılmış olan internet sayfamız mevcuttur. Adresi aşağıdaki linktir.

http://cukurkoy.akkusilcesi.com

 

Çukur Mahallesi Muhtarı

Mehmet SEVİNDİK

Muhtar Telefon: Ev Telefon: 625 31 07

Cep Telefonu: 0535 278 97 12

Çukur Mahallesi Nüfusu :

01.01.2015 Tarihi İtibariyle Toplam Nüfus: 114

Mart 2014 Tarihi İtibariyle Toplam  116  Kişi

31.12.2012 Nüfusu: Toplam 96 Kişi 49 Erkek, 47 Kadın

31.12.2011 Nüfusu: Toplam 81 Kişi 42 Erkek, 39 Kadın

2010 Nüfusu: Toplam 70 Kişi 36 Erkek, 34 Kadın

2009 Nüfusu: Toplam 91 Kişi, Erkek 46, Kadın 45 kişi

 

Çukur Mahalle Hakkında Bilmek İstediğiniz Tüm Konuları

Çukurköy'ün İnternet Sitesinden Bulabilirsiniz.

Çukurköy İnternet Sitesi

http://cukurkoy.akkusilcesi.com

Cingili Camii ve Çevresindeki Evler

Cingili Sokak ve Cingili Cami-Hayatyanı Sokak ve Kiren Sokak Görüntüsü

Ormancık Mahallesinden

Çukur Mahallenin Cingili Camii ve Hayatyanı Sokağı Görüntüsü

 

Çukurköy Merkez Camii ve Mezarlığı

Cingili Cami İmamı Ergin EFİL

Abdullah KAYA Hocamız

Duran KAYA Hocamız

Cingili Mahallesinde Davette Kuran-ı Kerim Okurlarken

Cingili Su Değirmeni

Kiren Mahallesinde Davette Köyümüz İnsanları

Cingili Irmağı-Cingili Köprüsü

İhsan ÇAM Eniştesi Ali Yiğenleri Özgür ve Mustafa İle

 

Kiren Mahallesindeki Dibek

Cingili Mahallesi

Sol Baştan Daha Önce Aza Görevinde bulunan Duran KAYA

Muhtar Mehmet SEVİNDİK,

Ketendere Muhtarı Ayhan KAYA ve

Köy Halkından Mehmet ÇAKIR

Mocuklu ve Çavuşgil Sokaklar

Cingili Camii-Mocuklu Sokak ve Cingili Sokak'tan Görüntüler

Irmağı, Fasulyesi, Camii'leri, Köprüleri ve

Eşi Benzeri Olmayan Doğal Görüntüsü İle

Adından Söz Ettiren Köyümüzü (Mahallemizi)

Bir Cuma Günü Ziyaret Ettik.

Doğal manzarası yönünden seçkin köylerden mahallelerden biri olan Çukur Mahalle Cingili Camisini, mezarlığını 2014 yılı Ağustos ayında bir cuma günü ziyaret ettik. Bu mahalle ile ilgili o kadar çok fotoğraf elimizde varki zaman zaman haber yaparak sizlerle paylaşacağız. Bu haberimizde sadece Cingili Cami'si, mezarlığı ve semtten bir iki fotoğraf ile yetiniyoruz. Bir başka haberimizde çukur mahalle merkez camii ve diğer semtlerden fotoğrafları sizlere paylaşacağız.

Çukur Mahallenin Cingili, Mocuklu, Danizini, Hayatyanı ve Kiren Mahallelerinden görüntü

Çukur Mahalle Cingili Mezarlığı

Çukur Mahalle Cingili Camii

  

Related Articles

35 YORUMLAR

 1. sevgili dedemiz yanı babannemin abisi RAFET KÖSEKAHYA vefat etmiş makamı cennet olsun insallah kızı aysel halam,torunları , yegenlerı ve salim aydın elıf aydın orhan aydın ayhan aydın ve dogan kösekahya başınız sag olsun ALLAH RAHMET EYLESIN

 2. slm çukurköylü hemşerilerim bıu yaz inşallah size yeni bir internet sitesi açaçagım orada herşeyi ayrıntılı tarihini öğreneceksiniz şimdilik bukadar hoşçakalın

 3. köyümüzün yeni sitesi gerçekten çok güzel olmuş bize bize bu imkanı sağladıkları için site yönetime çok teşekkür ederim. umarım bu site hemşerilerimiz tarafından daha daha çok kullanılır ve aktif tutulur. bütün çukur köylülere sevgiler.

 4. sevgılı cukurkoyum senı cok ozledım her yazın koyumuze gelıyorum bu yazında koye gelcem bnı bekle burdan annenneme ve dedem e sevgıler ve saygılar

 5. slmlar bende artık bu sayfada mu adresle burdayım sızınle muhabbet etmenın keyfını surmek ısterım ben cukur koy salıkgıl mah huseyın akkaya

 6. 02/12/2008 tarihli ….(ismini vermeye bile utanan kişiye;

  BİR İŞLETMEDE ÜÇ ÇEŞİT ELEMAN VARDIR.
  1) BAZILARI BİRŞEYLER OLMASINI SAĞLARLAR.
  2) DİĞERLERİ BU ŞEYLERİN NASIL OLDUĞUNA BAKARLAR.
  3) BAZILARI İSE BU ŞEYLERİN NASIL OLDUĞUNDAN HABERSİZDİRLER.

  Sayın İhsan Beyi tanımam ama kendisi için değil bilgi arayanlara bilgi ulaştırmaya çalıştığı kesin olmakla birlikte 1. maddeyi taşıdığı kesindir.

  Ya sen…???

 7. slm öncelikle site kurucularına bana bu imkanı verdikleri için tşk’ler bayramınız mübarek olsun ben sizden memleketimizin doğal bitkilerinin sağlık için faydalarını ve zararlarının ne olduğu hakkında biz akkuşluları birdaha bilgilendirmenizi rica ediyorum…

  Site Yönetimi: Neden adınızı ve soyadınızı yazmıyorsunuz. Bundan sonra adını ve soyadını yazmayanların yazıları yayınlanmayacaktır.

 8. ihsan çamın dikkatına sayın ihsan efendi ben seni tanıdım tanıyalı hep reklamını yapmakdasın ama bi yerede geldiğin yok ben seni 1994 tarihinde akkuş lar dernegi kuruldugunda tanıdım.

  İhsan ÇAM: Ne güzel bak sana kendimi tanıtmışım ya, teşekkür ederim beni izlediğin için, Ben hiç bir yerde hiç bir kimseye illa da ben bir yerlere gelecem demedim. Öyle bir tasam da yok. Sen merak etme bak gene de bir yerlere gelmişim ki ihsan Güneş kardeşim ile birlikte internet sitesi kurduk ve sende bundan faydalanım bana hakaret ediyorsun. Biz bunu yapmasaydık. Sen adını bile yazamaya cesareti olamayan muhterem kardeşim nasıl bana kin kusacaktın. Ben senin yada bir başkasının gözünde bir yerlere gelmem çok fazla önemli değil. Ben yüce mevlanın yanında bir yerlere geleyim o bana yeter. Muhanete muhtaç olmadan çoluk çocuklarımız ailemiz, sevdilerimiz ve siz değerli bizi takip eden dostlarımız ile bir aradayız ya bu geldiğimiz yer bize yeter. Beni tanıyorsun madem kimseye bir zararım olmadığını da bilirsin. Dolayısı ile çekinmene gerek yok. Adını ve soyadını da yazabilirsin. O kadar Akkuşlu var. demeki bana değer veriyorsun ki görüşlerini yazmışsın. Ya hiç adam yerine koymayıp yazmasaydın. Ancak, daha fazla merak ettiğin konular varsa sana istediğin konularda bilgi vermeyen namerttir. Gel çayımız iç, sohbet edelim. Uzaktan izlemekle olmaz. Yakınen konuşup tanıyacaksın. Ama beni seviyorsun ki bir yerlere gelmemi istiyorsun. Destek verecekmisin. Ben dernekte istediğim ortamı bulamadığım için internet sitesi kurdum. Akkuş İnternet Sitesinin 2000 üyesi var. Akkuş Derneğinin üye sayısı kaç kişi, Dernek başkanım yakınen biliyor. Ben Akkuş Derneğini seviyorum. Her zaman yanındayım. Her kim başkan olursa olsun, yardım istediği an orada olurum. Bunu Salih KAYNAK’ta bilir. Muzaffer Hoca da bilir. Bayram GÖRÜR de bilir. Benim rakibim Akkuşlular olmaz. Benim rakibim başkaları olur. Kendim olurum. Dediğm gibi bir gün çay içmeye beklerim. Merak ettiğin konularda seni aydınlatırım.

 9. [I]selamın aleyküm millet şu liseyi bitirim köyümüzün yeni internet sitesini yapacağım şimdilik kendinizeii bakın gorüşmeq üzere[/I]

 10. Tüm cukurköylülere ve halkima selamlarimi sunar bayramlarini yürekden kutlarim allah sizlere nice saglikli bayramlar görmenizi temeni eder kalin saglicakla!!!

  KÖYÜM SENI HEP ÖZLEYECEGIM…

 11. merhaba şemsettin hocam ben ankaradan cansu annem muhsine senin eski öğrencin bütün çam ailesinin sana kucak dolusu selamı var. kendine iyi bak hocam

 12. selam bende çukurköylüyüm
  sevgili çukurköy keşke elimde olsada her zaman gelebilsem ama ankaradan oraya gelmek o kadar kolay değil nese seni çok özledim yaz tatilinde görüşmek üzere

 13. mailime nüfus kayit örnegini gönderirseniz memnun olurum,acilen acilen burada islemler icin gereklidir simdiden tskler.

  NOT: Halil kösekahya cocuklari adina züm bilgiler gereklidir

 14. Kader arkadaşım Şakir KAYA’nın Müdür oluşundan dolayı tebrik ederim. Buralara gelebilmek için vermiş olduğu azmin neticesidir. (A. KURT DHMİ Atatürk Hv. Lim.Başmüdürlüğü/İst.)

 15. sevgili Beşir ve Mustafa,
  mesajınızı okudum.selamlarımı gönderir gözlerinizden öperim.Tüm çukurköylülere ve özelliklede Gediklili akıllı Bayram hocayada selamlarımı söyleyiniz.
  semsettintan58@hotmail.com
  Ayrıca Hacı Hocanın mezarına gidince ona da selamımı söyleyinin.Benim adıma bir YASİNİ ŞERİF okuyunuz.

 16. sevgili Beşirve Mustafa,
  Benim internetim yok.Okuldan yazıyorum.Gözlerinizden öperim.Hİkaye Ali hocayada selamlarımı,dolaysıyla köye giderseniz tüm Çukurköy halkına selamlarımı söyleyiniz.Hacı hocamın mezarına gidince ona da selamımı söyleyin.ecim ecim mehmette bisküvi getirdi yedin deyin ruhuna benden bir FATİHA okuyun.

 17. kalbimin yarısı sizlerde kaldı.tüm çukurköylüleri çok seviyorum.ömrümün en güzel günleri 1979.1983 yılları…… eğer tekrar öğretmen olsam yine sizlere hizmet etmekten gurur duyarım.tüm ölenlere rahmet diliyorum.onlar benim canımdan kopan birir parça oldular.hepinizi çooookkkk seviyorum.

 18. ketendere ve çukurköydeki köylülerime ve akrabalarıma çok selamlar .hepinize sağlıklı mutlu günler diliyorum

 19. çukurköyün daha çok resmini çekip siteye koyarsanız köyümüzü daha iyi tanıtmış oluruz
  ayrıca çukurköylülere sesleniyorum köyünüzü(köyümüzü) terketmeyin ne varsa köylerde var sessiz sakin derrtsiz tasasız…

 20. Vallahi 2-3-4-5 farketmez nasıl olsa her ev birbirinden cok uzak en basit örnek camii lojmanı ile cami aynı mahallede diyen varsa aradaki 2500m uzaklığı kış şartların değerlendirsin?!
  Varın artık kaç mahalle var hesabı yapın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar