21 Haziran 2024 Cum

ÇOK YAKINDA AKKUŞLULAR GECESİ DÜZENLENECEK

 {mosimage}

AKKUŞLULAR, ORDULULAR GECESİNE KATILDILAR

Ankara'da 15 günde bir düzenlenen Ordulular Gecesine Akkuşlularda ilgi duymakta ve her geçen gün artarak katılımlar devam etmektedir. Toplantının amacı Orduluların kaynaşması, tanışması ve İlimizin kalkınması için öneriler sunmak. Değişik konularda fikirleri tartışmak, kişilerin birbirlerinin sorunlarına yarımcı olmak ve sohbet ederek güzel ve verimli bir gece geçirmek şeklinde olmaktadır. 23.02.2007 tarihinde düzenlenen geceye, Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM, Hakim Ayhan CÜREBAL, Tarım Bakanlığı Şube Müdürü Halis TÜRKOĞLU, Şefik CÜREBAL, İbrahim CÜREBAL, Durmuş EREN katılmışlardır. İlimizin merkez ve ilçelerinden bir çok kişinin katıldığı bürokratlar, akademisyenler, Adli, Sağlık ve değişik meslek gruplarından kişiler ile sohbet etme imkanımız olmuştur.

Zaman zaman da sitemiz yönetim kurulunca da dile getirdiğimiz, Akkuşlular olarak bizlerde ayda bir kez yada iki kez toplanalım. Kaynaşma, tanışma ve Akkuş İlçesinin Sorunlarını çözmede ilgili kurumlara yardımcı olalım. Gurbetteki Akkuşluların sorunlarını çözmede birbirimize yardımcı olalım düşüncesini, Ordulular gecesine katılan Akkuşlulara İhsan ÇAM bir kez daha anlatmış olup, katılımcılarda uygun görmüşler ve 6 kişinin hazır olduğunu ve konunun Akkuş İnternet Sitesinde haber yapılarak Akkuşlulara duyuru yapılması ve kişiler ile görüşülerek en kısa sürede ilk olarak Ankara'da Akkuşlular Gecesi düzenlenmesi uygun olacağı görüşü hakim olmuştur.

ÇOK YAKINDA ANKARA'DA AKKUŞLULAR GECESİ DÜZENLENECEKTİR. KATILMAK İSTEYENLER İSİMLERİNİ AKKUŞ İNTERNET SİTESİNE BİLDİRMELERİ YADA YUKARIDA İSMİ YAZILI KİŞİLERE BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. İLERLEYEN GÜNLERDE BU TOPLANTILARIMIZA AKKUŞ, ÜNYE, ORDU, SAMSUN, İSTANBUL, ZONGULDAK, İZMİT, ANTALYA… GİBİ YURDUN DEĞİŞİK BÖLGELERİNDE YAŞAYAN AKKUŞLULAR İLE YURT DIŞINDA YAŞAYAN AKKUŞLULAR DAVET EDİLECEKTİR.

AKKUŞLULAR YAZARAK, ÇİZEREK, MEKTUPLA, FAX'LA, EPOSTA İLE VE ÇEŞİTLİ ORTAMLARDA TEK YÜREK TEK VÜCUT OLMAYI DİLE GETİRMİŞLERDİR. ŞİMDİ SIRA YÜZ YÜZE GELMEYE, YÜZ YÜZE TANIŞMAYA VE KONUŞMAYA GELMİŞTİR. SLOGANIMIZ HAYDİ AKKUŞLULAR YÜZ YÜZE GELEREK TEK YÜREK TEK VÜCUT OLMAYA VAR MISINIZ? (MAZERETİ NEDENİ İLE GELEMEYENLERDEN DE GENE EPOSTA, FAXLA KATILIMLARINI BEKLİYORUZ.) ÖYLEYSE ANKARA'DA YAKINDA DÜZENLENECEK OLAN AKKUŞLULAR GECESİNE BEKLENİYORSUNUZ.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar