20 Mayıs 2024 Pts

ÇOK AYIP EDİYORSUNUZ. HİÇ YAKIŞMADI

MHP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI NE YAPMAK İSTİYOR. BİR SİTENİN LOGOSU İLE OYNAMA YETKİSİNİ SİZLERE KİM VERDİ.

 

Sample ImageGERÇEKTEN ÇOK AYIP EDİYORSUNUZ. AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN LOGOSUNUN ÇİRKİN BİR SALDIRI YAPILMIŞTIR. YEŞİLAKKUŞ SİTESİ HENÜZ BİRİNCİ YILINDA SİYASETİN İÇİNE ÖYLE BİR GİRDİ Kİ DAHA DA ÇIKMASI ÇOK ZOR. ÜLKEMİZDE, KÖKLERİ TARİHİN DERİNLİKLERİNE GİDEN BİR SİYASİ PARTİNİN, MUHALEFET PARTİSİNİN, AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI DA GEREK PARTİSİNE, GEREK AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATINA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞTA BULUNMUŞLARDIR. ZATEN SÖZ KONUSU SİTE BİRİNCİ YILINDA NASIL BİR YAYIN İLKESİ UYGULAYACAĞINI, ÇAMUR AT İZİ KALSIN DÜŞÜNCESİNDE OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR. ANCAK, İLÇEMİZDEKİ BİR SİYASİ PARTİNİN İLÇE TEŞKİLATININ NE YAPMAK İSTEDİĞİNİ ANLAMIŞ DEĞİLİZ. İNANIYORUZ Kİ, SÖZ KONUSU PARTİNİN İLÇE TEŞKİLATI HATASINI DÜZELTECEKTİR. AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN LOGOSUNU BU HALE GETİRENLER YEŞİL AKKUŞ SİTESİNDE AÇIKÇA YAZIYOR. MHP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI ve yesilakkus internet sitesi olarak söz konusu sitedeki haberin altında isimleri var.

BİR SİTENİN LOGOSU İLE OYNAMANIN, SİTEYE HAKARET ETMENİN YETKİSİNİ GEREK MHP İLÇE TEŞKİLATI GEREK YEŞİLAKKUŞ İNTERNET SİTESİ NEREDEN ALIYORLAR.

KONU YETKİLİ VE İLGİLİ MERCİLERE İLETİLMİŞTİR.

Sample Image

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ LOGOSU BU ŞEKİLDEDİR.

D E Ğ İ Ş M E Y E C E K T İ R

 

 

YEŞİLAKKUŞ SİTESİNİN HABERİ

BİZ DEMİŞTİK İSTEMEYİZ AMA EN SONU’DA BEKLEN
<—————-> TEPKİ GELDİ MAĞLESEF 11.09.2008

BİZ DEMİŞTİK İSTEMEYİZ AMA EN SONU’DA BEKLEN TEPKİ GELDİ MAĞLESEF
KENDİLERİNİ AKKUŞ İLÇESİNİN RESMİ WEP SİTESİ İLAN EDEN www.akkuşilçesi.com YÖNETİMİNE İTAFEN

Sample ImageUZUN SÜREDİR TAKİP ETMİŞ OLDUGUMUZ VE İLÇE İÇİ VE İLÇE DIŞI BİRÇOK HEMŞERİMİZE HİTAB EDEN WEP SİTESİ GEREK YÖNETİMİ GEREKSE YAYIN AKIŞI OLARAK TEK TARAFLI BİR ZEMİNDE VE %80 SİYASİ BİR YOL İZLEMESİNDEN YOLA ÇIKARAK BU SİTENİN ADINI DEĞİŞTİRMESİNİ VE AKP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI OLARAK YAYIN HAYATINA DEVAM ETMESİNİ TALEP EDİYORUZ……………………………… AYNI ZAMANDA TARAFSIZ YAYIN ANLAYISI VE GERCEKCİ HABERLERLE YAYIN HAYATINI GAYET DÜRÜST VE AKKUŞ’A VE AKKUŞLUYA YAKIŞIR BİR ÇİZGİDE SÜRDÜREN www.yesilakkus.com WEP SİTESİNİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ MHP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI

 

www.yesilakkus.com yorumlar

Related Articles

9 YORUMLAR

 1. Türkiye\’de yaşayan her samimi vatandaşın yüreğinde bir Ay-Yıldız olduğu gibi, Akkuş\’ta doğup büyümüş, Akkuş\’u daimi adresi olarak tanımış, Akkuş dışında doğumuş ve halen Akkuş dışında yaşamış olsa bile atalarının AKKUŞLU OLDUĞUNUN idraki ile şuurlanmış her kişinin yüreğinde terk edemeyeceği bir sevdası vardır:A K K U Ş.

  Akkuş:ne senindir ne benimdir.Akkuş hepimizindir.Türkiye\’den de taşıp yeryuvarlağına yayılmış Akkuş\’tan bahsediyorum.Bu kadar geniş alana yayılmış aynı sevdayı taşıyan yürekleri buluşturuyor Akkuş\’un İnternet Steleri.
  Bizden önce yaşamış, ömürlerini; bilim,kültür,sanat,ekonomi, bağımsızlık, hürriyet, dost-dotluk,barış içinde yaşayabilme kültürü, demokrasi…uğruna,
  kısacası insanlık için vermiş her çağda sa
  yısız insanlar sunmuş bu internet sitesi nimetini bize.Önce bu nimetin değerini bilmek gerekir.Çağımızın en etkin aracı internet.Eh bir grup Akkuş Sevdalısı teşebbüs etmiş, ste kurmuş.Sunmuş önümüze. Bir tıklayışta neleri neleri görmüyoruz? Akkuş ile ilgili bir fotoğrafı seyretmenin, bir türküyü dinlemenin verdiği hazzı ne verebilir ki.
  Vatan genelde izafi bir kavramdır.Neki, dağa çıkar tutarsın rüzgarı, denize girer
  güreşirsin dev dalgalarla, koparırsın meyveyi dalından ısırırsın iştahla, iki avucunu tas yapar da içersin pınarlardan suyu,evinden çıkınca rastlarsın bir tanıdığa verirsin Allah\’n selamını, hasbihal edersin ayak üstü, tanıdık bir cenaze haberini alınca bir ısırganotu şıfırtısı duyarsın yüreğnde,bir iş yerine,
  lokantaya, kahveye, resmi daireye ilk defa giderken önceden orada bir Akkuşlu\’nun var olduğunu bilerek atarsın adımlarını…izafi olan \”Vatan\” kavramını indirgersin somuta.Yaşadığını fark edersin
  yakalarsın mutluluğu, dağda yakaladığın gibi rüzgarı.ya da sıktığın gibi bir dost elini. İşte Akkuş\’un, Akkuşluluğun; Akkuş inter net stelerinin önemi.
  Ben derim ki:\”Gelin paylaşımcı olalım.Yaşamı anlamlı kılan tek bir öğe vardır, o da S E V G İ.\” Yunus boşa dememiş;
  \”sevelim, sevişeli\” diye.Bu sayfalarda torunlarımıza faydalı olacak her şeyi, ama her şeyi konuşalım, tartışalım samimice, dostca.Siyaseti de konuşalım kırmadan, dökmeden.Biz olalım örnek Türkiye\’ye ve de Dünya\’ya.Neden olmasın. Yeterki azmedelim.Çalışalım, yarışalım, barışalım.Kısacası samimi olalım,Akkuşlu olalım, Akkuşlu kalalım.Kucaklayalım evreni, evrenseliği.Dünyaya yön veren kişiler de bir küçük kasabada, hatta bir köyde, mahallede, bizim anamız gibi bir anadan dğmadılar mı?
  Üretmeden eleştirmek abestir bence.Asıl olan üretmektir. Üret, bir proje sun,yayınlamaz ise o site eleştir.Daha ne yapsın ste? Yayınlıyor görüşleri, projeleri.Yap bir etkinlik haber yapsın site.Gönder sevginin fotoğrafını yayınlasın.Çık dağaya tut rüzgarı da duyutralım seni dünyaya…Anlayış bu olmalı Akkuşlu olmlı, akkuş\’ça kalmalı evrenselliğin bahçesinde.

 2. SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİ: SİZ SADECE AKKUŞ’A MI HİTAP EDİYORSUNUZ.UFAK TEFEK ELEŞTİRİLERİNİZİ DİKKATE ALACAKSAM SİZİN YEREL BİR İNTERNET SİTESİ OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜRÜM. MEMLEKETİN HER TARAFINDA ÇOK CİDDİ OLAYLAR OLUYOR.BEN ADLARINI YAZMAYAYIM ŞU SON GELİŞMELER HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ BİR AÇIKLAYINIZ. SADECE AKKUŞU İLGİLENDİREN HABERLERİ DEĞİL.TÜM ÜLKE İÇİNDE OLAN BİTENLER HAKKINDA BİR BASIN KURULUŞU OLARAK İRDELEYİNİZ.BANA KIZMANIZA GEREK YOK.EVET ÜLKE ÇAPINDAKİ TÜM GELİŞMELERDEN ARTI YADA EKSİ YÖNDE ELEŞTİRİLERİNİZİ BEKLİYORUM. AMA DERSENİZ Kİ BİZ SADECE AKKUŞLA İLGİLENİYORUZ DERSENİZ O ZAMAN SİZE O YAKIŞTIRMAYI YAPARLAR.

  SİTE YÖNETİMİ: GENEL BASININ GÜNDEMİNDE OLAN KONULARI GENELLİKLE SİTEMİZDE İRDELEMİYORUZ. NE ZAMAN İRDELERİZ GENEL BASIN AKKUŞ İLÇESİNİN SORUNLARINI GÜNDEMİNE ALSIN. İŞTE O ZAMAN BİZDE İRDELERİZ. PRENSİP OLARAK BAŞKALARINI ÖRNEK ALMAYI PEK DÜŞÜNMEYİZ. HERKES BİZİ YANİ AKKUŞLULARI ÖRNEK ALSIN. AKKUŞLULARDA BU POTANSİYEL VAR. İŞTE BİZ O POTENSİYELİ ORTAYA ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUZ. GENEL OLARAK AKKUŞ VE AKKUŞLULARIN EKSENİNDEN GİDEREK KONULARA ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ. EVET AKKUŞ SİTESİNİN GÜNDEMİ YÜZDE 90 AKKUŞ OLUR. AMA ARZU EDERSENİZ SİTEMİZDE SİZE KÖŞE YAZARLI TEKLİF EDELİM. İSTEDİĞİNİZ KONULAR HAKKINDA YAZILARINIZI YAZABİLİRSİNİZ. NE DERSİNİZ. GÖNÜLLÜ OLARAK SİTEMİZ AİLESİNİ KATILMAK İSTERMİSİNİZ. GENEL BASINI HERKES TAKİP EDİYOR. AMA AKKUŞ BASININI HERKES DEĞİL İŞTE BİZ HERKES AKKUŞ BASININ TAKİP ETSİN İSTİYORUZ. BİR KONUYA DAHA DEĞİNMEK İSTİYORUM. İLÇESİ VE KÖYÜNÜN SORUNLARI İLE İLGİLENMEYEN KAFA YORMAYAN KİŞİLERİN GENEL KONULARDAKİ OLAYLARA KAFA YORMALARINDA BAŞARI ELDE EDECEĞİNE İNANMIYORUZ.

 3. bir ilçeyi düşünün sizde ilçe nin birinin siyasi partinin ilçe başkanısınız
  ilçeninde ilk web sitesi var
  siz işiniz web sitesine bulaşmakmı olur
  soruyorum bir ilçe başkanın işi camur at izi kalsınlamı ugraşmak yoksa ilçesi için elinden geleni yapmakmıdır
  beyler akkuş 20.000 milyon nüfuslu bir yer değildir o yüzden akkuşdan siyaset sadece bizleri sizleri baltalar
  dersiniz ki hep iyi olan şeyleri yazıyorsunuz dersiniz unutmıyalımjki bu siteye günde 1500 kişi ziyaret ediyor kötü giden birşeyi yetkili kurumlara aktarılır düzelmezse haberi yapılır hepde öyle olur
  şunu iyi anladık ki akkuş sitemiz doğru işler yapıyorki bu kadar gündemde
  helal olsun tüm site ekibine
  yolumuz tıpkı bir ip gibi dogru
  ipi çevirmeki steyenlere lütfen ama lütfen fırsat vermiyelim unutmıyalım ki birlikten kuvvet doğar bu olaya tüm köşe yazarlarımız bizleri destekliyen sitelerden destek bekliyoruz….herkes sitesinin ve köşe yazarı oldugu köşeye siyah kurdele koysun…

 4. SİTENİZE YAPILAN SALDIRIYI HOŞ KARŞILAMAM MÜMKÜN DEĞİL AMA;SİTENİZE HEMEH HEMEN HER GÜN GİRİYORUM VE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR YAZILIP ÇİZİLENİ OKUYORUM. HEP İYİ BULDUĞUNUZ ŞEYLERİ YAZIYORSUNUZ. BU YÖNETİMİN HİÇ Mİ OLUMSUZ İŞLERİ YOK. ÖZELLİKLE SON GÜNLERDE YAŞANANLARI GÖZ ÖNÜNE ALIN. SONRA HER İCRATIN ÜLKE ÇIKARINA MI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ. LÜTFEN OLUMSUZLUKLARIDA DİLE GETİRİN. ŞAHSEN BANA DA SANKİ BİR PARTİNİN İLÇE BAŞKANI OLDUĞUNUZ İMAJINI VERİYORSUNUZ.DOĞRU OLANI TAM DESTEKLİYECEĞİZ AMA YANIŞLARIDA BİR BİR HATIRLATIP TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.

  Site Yönetimi: Sadun bey ilginize çok teşekkür ederiz. Siteye sanırım çok dikkatli bakmıyorsunuz. Akkuş Belediyesinin Kıyı ve çevre cezası aldığı haberi sizce olumsuz bir haber değilmi? Salman yolunun asfalt yapılmadığını, köydes ödeneklerinin az olduğunu, yazan sitemiz değilmi? Köy Muhtarlarının daha çok çalışmasını yazan sitemiz değilmi? Bizzat gidip köylerdeki yol su sorunun resimlerle haber yaparak gözönüne seren sitemiz değilmi? Peki sizin gördüğünüz eksikliklerin kaç tanesini siteye gönderdiniz. Yada gönderdiniz de yayınlamadık mı? Aynen sizin gibi ilçedeki diğer siyasi parti teşkilatları da gördüğü eksikliği bize bildirmiyor. Bazı kişilerin bizleri haksız suçlamasına katılmanız çok üzücü, Biz iddaa ediyoruz ki, İlçdeki siyasi parti teşkilatlarından hepsinden çok daha çok muhalefet ediyoruz. Aksini ispatlayan varsa çıksın, varsa çıksın, varsa çıksın, çamur at izi kalsın dönemi bitti. Çalışanın haberi yapılır. Gerek sizin gibi bizleri suçlayan kişiler, gerek ilçedeki siyasi parti teşkilatları hanginiz hangi köye gittiniz de bir eksikliği ortaya çıkardınız. Masa başından yazmak ne kadar kolay, Ziyaretçi defterindeki meslek yüksek okulu ile ilgili cümlelerini okumadınız mı? Halen bizi bir siyasi partinin temsilcisi olarak görüyorsanız diyecek bir şey yok.

 5. Her iki siteyide yurt disindada olsa takip edenlerden biriyim,Ayrica bu siteninde Hollanda Temsilcisiyim.
  Ama islerim yogunlugundan fazla katkimin oldugunu soyliyemem..
  Ama her iki sitedede bu sekilde siyasi karalamalara karsiyim.
  21 yuzyilda insanlar memleketimiz icin neler yapabiliriz diye kafa yorarken bir sitenin AKP yanlisi diger sitenin MHP yanlisi gibi polamiklerin icinde olmasi ve bu konuda gelen haberleri hemen sitelerinde yayinlamalarini esefle karsiliyorum. Ayni elestirimi diger siteyede yaptigimi hatta webmastere arkadasinda akrabam oldugunu belirtmek istiyorum.. Her iki site icinde Akkus icin guzel seylerin pesinde olalim, Beraber neler yapila bilir bu gibi dusuncelere kafa yoralim..
  Selamlarimla
  Kemal Kucuk

 6. BASİT İNSANLAR ,İNSANLARLA UĞRAŞIRLAR,ORTA İNSANLAR OLAYLARLA UĞRAŞIRLAR, BÜYÜK İNSANLARDA DAVALARIYLA YANİ CİDDİ KONULARIN ÇÖZÜMÜ İLE UĞRAŞIRLAR. KARDEŞLERİMİZİN KATAGORİLERİNİ OKUYUCULARIMIZIN YÜKSEK TAKTİRLERİNE BIRAKIYORUM. ANCAK BİR ŞEYİ HATIRLATMADAN GEÇEMEDİM. AKKUŞ İNTERNET SİTESİ HİÇ BİR ZAMAN HİÇBİR SİYASİ ARENANIN NE YANDAŞI , NEDE KARŞITI, ASLA OLMAMIŞTIR BUNDAN SONRADA OLMAYACAKTIR. ÇÜNKÜ BİZİM SİTEMİZ, SİYASETİN ÜZERİNDE HİZMET GÖRMEKTEDİR. HER OLUŞUM KENDİ ALANINDA FAALİYETİNE DEVAM EDECEK VE SİYASETÇİ SİYASETİNİ, SİVİL TOPLUMLAR KENDİ VAZİFELERİNİ, İDARECİLERİMİZ KENDİ İŞLERİNİ YAPACAKLAR VE BÖYLECE ORTAK HEDEF İNSANIMIZA MEMLEKETİMİZE HİZMET EDİLMİŞ OLCAK . BAŞKACA AMACI OLAN VARSA LÜTFEN, BAŞKA KAPILARDA BAŞKALARIYLA DİDİŞMELERİNİ TAVSİYE EDERİM. BU ŞAHSİ DÜŞÜNCEMDİR.

 7. Akkuşta ucuz siyaset başladı
  Daha düne kadar peşinden ve ilklerini savunduğumuz partin ilçe teşkilatı ne yazık ki akla mantığa sığmayacak tezgahın ve oyunun içine dalmıştır belden aşağı vurmak hiç mi hiç yakışmadı senelerdir akkuşun tanıtılmasın ve bizler yol açan bir sitenin logosuna yapılan haksızlığı aynen kendime yapmış sayıyorum bir an önce ordu millet vekilimiz sayın Rıdvan yalçının bu olaya duyarsız kalmayacağını inanmak istiyoruz dava vardır vatan davası ama bu olmadı halkın ve ilçeye nifak tohumları ekmek hiç mi hiç olmadı ..bir partinin davası vardır vatan olmalı vatan topraklarında o sizden bu bizden deyip ayrımcılık yapmamalı bu olay gelecek yerel seçimlerde çamur atılan partinin inanın işine çok yarılacaktır bilmeden AKP oylarını artırdınız ..sizleri tepki alkışıyla alkışlıyorum&&..beyler siyah palto devri biteli çok oluyor ama görüyorum ki bizim ilçemizde hale daha siyah palto devri var ..devir iletişim devri kendinizi yenileyin

 8. Akkuş İnternet Sitesinin, İlçe adına aynı zamanda arşiv görevi gördüğünü belirtmiştik. MHP Akkuş İlçe Teşkilatı ve Yeşil Akkuş Sitesi Akkuş İlçesinin arşivine ve tarihine geçtiler, nasıl mı? Akkuş Kaymakamlığından, Akkuş Belediyesinden, Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğünden, Seferli İlköğretim Okulu Müdürlüğünden, AKDETDER Derneğinden, Çayıralan Derneğinden, Ünye Gazeteciler Cemiyetininden Başarılı çalışmaları ile ödül alan, taktirname alan, Sadece Akkuş İlçesinde Değil, Çevre İlçe ve Ordu İli bazında, Milletvekili Enver YILMAZ’ın dediği gibi “ordu ilinde internette en başarılı internet sitesi söylemleri ile anılan bir siteye, Yurdun bir çok bölgesinde temsilciler ve muhabirler ile, yurt dışındaki bir çok ülkede temsilciler ile AKKUŞ İlçesinin tanıtımını yapan İLÇEMİZİN İLK GÖZ AĞRISI İLK İNTERNET SİTESİNE site ailesine, 2000 yakın üyesine ve site izleyicilerine hakaret eden Akkuş MHP ilçe teşkilatı olarak tarihe geçtiniz, arşivlere girdiniz. Siyaset deryasına dalan ve çamur at izi kalsın mantığı ile yayın yaapan yeşilakkuş sitesi de aynı tutum ve davranışları ile gene Akkuş tarihine ve arşivlerine girmişlerdir. İspatlı ve belgeli biçimde herkes arşivlere giremez.

 9. siteye gireyim dedim ama o kadar yüklenmişlerki siteye site açılmıyo
  yani göstermelik bişeyler yapmaya çalışmışlar ve sanırım başaramamışlar

  ben bu böyle bi yazıya bu sitenin halinide gördükten sonra diyeceğim şu

  ÇOK BASİT BİR KISKANÇLIK HİKAYESİ OLMUŞ BU

  ben gülüp geçtim

  ama bence biraz kalite ile kendilerini gösterselerdi daha iyi olurdu

  böyle şeyler pek kalmadı günümüzde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar