21 Şubat 2024 Çar

Ceyhanlı Köyünde 3 Ev Yandı, İtfaiye Aracı Devrildi

CEYHANLI KÖYÜNDE 3 EV YANMIŞTIR. YANGINA MÜDAHALEYE GELEN İTFAİYE ARACI DEVRİLMİŞ OLUP, 2 İTFAİYECİ YARALIDIR. MEYVELİ KÖYÜNDE TRAKTÖR KAZA YAPMIŞ OLUP, ÇOK SAYIDA YARALI BULUNMAKTADIR

CEYHANLI KÖYÜNDE 3 EV YANMIŞTIR. YANGINA MÜDAHALEYE GELEN İTFAİYE ARACI DEVRİLMİŞ OLUP, 2 İTFAİYECİ YARALIDIR.

MEYVELİ KÖYÜNDE TRAKTÖR KAZA YAPMIŞ OLU, ÇOK SAYIDA YARALI BULUNMAKTADIR.

Ceyhanlı köyü topçam mahallesinden Salih Altunoğlu Bayram Altunoğlu ve Menderes Altunoğluna ait gece 12 sıralarında elektirik kontağından çıktığı zannedileen yangın sonucu üç ev tamamen içinde eşyaları ile birlikte yanmıştır.

Yangını söndürmek için gelen itfaiyede kaza yapmıştır.Takla atarak ormana yuvarlanmıştır.itfaiye erlerinden ikiside yaralıdır.birisinin kol ve bacağında kırıklık olduğu söylenmektedir.

Yine dün akşam saatlerinde Meyveli köyü ispenni mahallesinde tarladan gelirken Salim güneşe ait traktör kaza yapmıştır traktörde bulunan üç kişi yaralanmıştır.yaralılar Samsuna sevk edilmiştir.yaralıların birisinin durumu çok ağır bulunmaktadır.Evi yanan kaza yapan tüm kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
CEYHANLI KÖYÜ MUHABİRİ VE CEYHANLI KÖYÜ İNTERNET KURUCUSU

İtfaiye Erleri, Yüksel TANAR, Enver DEMİR’in sağlık durumları iyidir. Tedavileri Devam Etmektedir. Akkuş Belediyesi İtfaiye Aracı çok kötü durumdadır. Tüm Yaralılara şifalar dileriz. Belediye ye geçmiş olsun der. Maddi hasarı bir an avvel giderilmesini konusunda kolaylıklar dileriz.

NOT: Değerli hemşerilerim, Ceyhanlı köyünden üç kişinin evi tamamen yanarak kül olmuştur. Evden hiç bir şey kurtarılmamıştır. Yangını söndürmeye gelen itfaiyede kaza yapmıştır. Bu haberleri ve kaza resimlerini Ceyhanlı köyü muhabiri olarak sizlere daha önce yazmıştım. Yanan evlerin enkaz resmi de sizlere yukarıda gönderdim. Evi yanan Salih Altunoğlu ve Bayram Altunoğlu dayım oluyor. Öbür kardeşimizde akrabamız oluyor. Hepsine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yüce Mevlam bir daha böyle bir acı yaşatmasın. Yine meyveli köyünde kaza yapan traktördeki kişilerden biriside kardeşimin bacanağı oluyor. Bu kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum.

SALİM BOLATLI

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ CEYHANLI KÖYÜ MUHABİRİ

CEYHANLI KÖYÜ SİTE KURUCUSU

Related Articles

22 YORUMLAR

 1. Evleri yanan akrabalarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletir saygılarımı sunar ayrıca kazada yaralana itfaiye erlerine gecmiş olsun dileklerimi sunarım

 2. öncelikle herkese selamlar ben mehmet ALTUNOĞLU (kara mehmet) yangın haberini ayın 24 nü 25 bağlayan gece saat 23:30 srırlarında acı haberi aldım.saat 03,30 sıralarında yola çıktım 8 saat de istanbuldan akkuşa indim akkuştan ceyhanlı köyünede 4 saat de ulaştım.insanlar duydugu ile degil gördügü ile yetinmeli o insanların yangından sonra ki hallerini gördüm sagdeci ellerinde birer kilimle dolaşıyorlar.ne ev ne salamlık var o güzelim çam ağaçları birer birer yanmış.şimdi akşam oldu güneş daldı ama bu evi yanan ları gördüm ne ekmek var yemege ne çay var içmeye nede ev var yatmaya.evlerin yerinde dumandan başka birşey yokdu.bu insanlata bakmayı degil nerede kalaçakları bile düşünemiyorm.resmen sokatta kalmışlarburadan yetl,lilere sesleniyorum davulun sesi uzaktan hoş gelir derler atalarımız doğru söylemiş gelin buradaki felaketi bide siz gören sizlerden tek istegim elinizi vicdanınıza koyun ve bu insanların acısını herhem olalım.allah tüm inanları felaketlerden kötülüklerden korusun AMİN.mehmet ALTUNOĞLU…

 3. Herkeze merhaba! Öncelikle yangına müdahalede bulanmak üzre yola çıkna itfaiye erlerine yolun düzgün olamyışı nedeniyle kaza geçiren ve aynı gün traktör kazası geçiren hemşerilerime geçmil olsun diyor ve acil şifalar diliyorum.Ben yanında evi yanan şahıslardan birinin ogluyum.Şimdi belki bir mesaj belkide bir yorum bunlarının birdaha olmamasınn bir başlagıcı olur ve yolumuz bir an önce yapılır. herkezin bu konuda duyarlrı olmasını beklioruz memleketemizi köyümüzü sadece sevmekle olmuyor biraz duyarlılık biraz ilgi ve alakayla daha da pekiştirmek gereklidir.HErkeze selamlarrrr…

 4. değerli büyüklerim geçirmiş olduğunuuz yangından dolayı geçmiş olsun dileklerimi bildirir ve kaza geçiren itfaiye erlerine geçmiş olsun dileklerimle iletir bir daha böyle bir acı ile karşılaşmamak dileğimle

 5. Evleri yanan köylümüze geçmişolsun dilerimi en içten duygularla iletirim. allah birdaha böyle bir acı yaşatmasın. bucoğrafyada yaşayan insanların kaderi bu olmamalı. yıllardır yol proplemi çözülemedi. şayet adam gibi yol olmuş olsaydı belkide yangın büyümeden söndürülebilir ve itfaiye erleri kaza geçirmezi.
  burada göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü salim bolatlı’ya teşekür edierim

 6. Birbiri ardına yaşanan bu talihsiz kazalardan dolayı herkese geçmiş olsun.Yanlız geçmiş olsun demekle geçmeyelim sitemiz aracılığı ile evi yanan ailelere yardım kampanyası başlatalım.Umarım site yönetimi de aynı şeyi düşünmüştür ve yakında uygulamaya koyacaktır.
  Yeri gelmişken elektrik hizmetlerini de irdelemek gerek.20-25 yıl önce çekilen elektrik hatları artık yenilenmeli.Bu hem bireysel anlamda hem de kurumsal alanda yapılması gereki bir şey.Geçen sene de hemen hemen aynı bu tarihlerde Çukurköy de bir ev elektrik yüzünden yanmıştı

 7. öncelikle herkese geçmiş olsun dileklerim, iletiyorum. ben evleri yanan magdurlardan biriyimim yangına söndürmek için itfaye ekiplerine geçmş olsun diyorum sondürmek için uğraşan köy halkına teşekkürlerimi iletiyoum traktör kazası yapan kadeşlerime açil şifalar diliyorum tek tesellimiz yangıda ve kazada can kaybı olmaması.köyümüzün en önemli sorunlarından biride yol sorunu olmaktadır yolumuz iyi olsaydı itfaye ekibi yetişmiş olcaktı ve bazı evlerde yanmamış olacaktı..Tamer ALTUNOĞLU.

 8. Böyle bir haberle karşılaşmak çok üzdü beni. Evi yanan kişiler babamın amcaları dolayısıyla benim de. Çok geçmiş olsun. Şükür ki can kaybı yok. İtfaiye erlerine de acil şifalar dilerim.

 9. yangında evi yanan ve yangını sondurmek icin yardıma gelirken trafik kazası geciren, itfaiye görevlilerine geçmiş olsun dileklerimi iletir allahtan acil şifalar dilerim köyumüzün gercekten yol sorunu cok üst seviyededir.Bir an önce yetkilileri duyarlı olmalarına davet ediyorum .Vatandaşlarımız madur durumdalardır,maduriyerlerinin yetkililerce giderilecegine inancım sonsuzdur.

 10. ben evleri yanan madurlardan alev böyle bir talihsiz olayın olmasını hiç istemezdik,allah daha büyük felaket göstermesin.tek tesellimiz can kaybının olmaması,yangın esnasında yardımcı olan ve yangının dahada büyümesini engelleyip ve ahırımızın yanmamasını saglayan başta UGUR GÜMŞe ,HANİFE GÜMÜŞe ve SENAYİ ALTUNOGLUNUNA sonsuz teşekkür ediyoruz….
  Yardıma gelen itfaiye görevlilerine acil şifalar diliyoruz…

 11. Yangında evleri yanan vatandaşlara geçmiş olsun diyorum.
  talihsiz kazada yaralanan değerli itfaiye erlerine ve traktör kazasında yaralanan kişilere allahtan sıhat dilerim

 12. OCAĞI YANAN HEMŞEHRİLERİME VE ARAÇTA KAZA YAPAN PERSONELE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN. GERÇEKTEN ZOR BİR DURUM ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.
  BU ARADA MAALESEF AKKUŞ VE ÇEVRE KASABA VE KÖYLERİNİN YOLLARI MALUM OLDUĞU ÜZERE KÖTÜDÜR VE HÂLÂ ORMAN YOLUDUR. YILLARDAN BERİDİR BU DİLE GETİRİLDİĞİ HALDE NEDENDİR BİLMİYORUM AKKUŞLU NEDEN HAKİR GÖRÜLÜR NEDEN DİKKATE ALINMAZ ANLAMIŞ DEĞİLİM.

 13. Öncelikle büyük bir felaket olayı olan bu doğal afet sonucu evleri yanan Eniştem Salih Altunoğluna ,Mehmet altuoğluna Bayram altunoğlu,Hüseyin altunoğlu ve Menderes altunoğluna geçmiş olsu dileklerimi iletirim ……
  Yangına müdahale etmek için koşan ve bu sırada kaza geçiren İtfayeci arkadaşlara ve Traktör kazasına maruz kalan yaralılarada acil şifalar dilerim. Tek tesellimiz can kaybımız olmayışı ,Allah tekrarını göstermsin

  Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür….

  BU DURUMDA GERÇEKÇİ OLUP BİR AN ÖNCE AKASAYAN TARAFLARA DOĞRU PENCEREDEN BAKMALIYIZ. GİDEMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR FELSEFESİ ÖNEMLİ ,BUNUN İÇİNDE YOLLAR SANIRIM GEREKLİ…….

  Hasgül bolatlı

 14. Bu yangın olayını gece saat 00:30 gibi öğrendim ve acı bir gercek ortaya cıktı ünyede radyoda program yapıyorum ve bir mesaj geldi kısa mesaj hattına bir öğretmenimiz bildirdi itfaiye gelmiyor demişti ve jandarmayı aramıştım öğrendim ki jandarmaya bir ihbarda bulunulmamış neden yurdumuzda böyle aksamalar oluyor ?
  Ama can kaybı olmaması teselli oldu bize ders olsun.
  Geçiş olsun herkese iyi günler…

 15. evleri yanan ailare geçmiş olsun ve traktör ve itfaiyede yaralanan hepsine geçmiş olsun diler allah böyle kazalar ve böyle yangınlar olmamasını temenli eder allah sevdiklerine bagışlasın

 16. Evleri yanan vatandaşlarımıza, traktör kazası geçiren vatandaşlarımıza ve kaza geçrien itfaiye erleri ile tüm yakınlarına büyük geçmiş olsun diyorum..Allah sevdiklerine bağışlasın

 17. Şu an bingöl genç ilçesinde vatani görevimi yapmaktayım.öncelikle akkuş belediyesi itfayesine ve isbenli mahallesinde kaza yapan salim güneş abime ve diğer yaralılara Allah’tan şifa diliyorum.buradan aslında ders çıkarmamız gerekir eğer akkuş ceyhanlı yolu geniş ve bakım yapılmış olsaydı belkide bu kazalar olmazdı.şu an inanıyorum ki akkuş köyleri arasında en az yatırım yapılan yer meyvalı köyü.Saygı değer büyüklerimiz artık bu sorunları görmezlikten gelmesin.

 18. Öncelikle evi yanan kaza yapan itfaiye personeli ve trartör kazasında yaralanlara geçmiş olsun dileklerimi iletirim.Bir kere daha anlaşıldıki yapılmayan yol kaza getirdi.İtfaye Personelinden Enver DEMİR İin Sağ kolunda kırık ve çıkık var Kendisi Şu anda bugün itibarıyla saat 10 sularında Tokat Cevdet Aykan Devlet Hastanesinde Amaliyat oldu hastanede yatmakta durumu Allaha Şükür iyi Diğer görevli Şöfor hafif sıyrıklar var onun durumu daha iyi kendisi taburcu edildi Allah bir daha göstermesin .Ben tokatta görevli olduğum için bu ikisiylede tek tek görüştüm tekrar geçmiş olsun onları Allah korumuş Aracın gittiği yer belli .

 19. Yangında evleri yanan hemşehrilerimize geçmiş olsun diyorum.
  talihsiz kazada yaralanan değerli itfaiye erlerine ve traktör kazasında yaralanan hemşehrilerimize Allahdan acil şifalar diliyorum..Allah daha acı günler göstermesin..
  Saygılarımla
  S.R.Çam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar