30 Temmuz 2021 Cum

Ceyhanlı Köyü Derneğinin Pikniğinden Görüntüler ve Başkanın Mesajı

Ceyhanlı Köylüleri ve Misafirleri Gönlünce Piknik Yaptılar

 

30 Mayıs 2010 Tarihinde Düzenlenen

Ceyhanlı Köyü Derneğinin Pikniğinden Görüntüler

 

DERNEK BAŞKANIMIZDAN PİKNİĞE KATILANLARA TEŞEKKÜR

Derneğimizin düzenlemiş olduğu 1. Bahar Şenliğini büyük bir katılımla çoşku içinde geçirmiş bulunmaktayız. Şenliğimize çevre köylerden de katılımlar olmuştur. Şehir dışından da gelerek şenliğimizi onurlandıran Amasya Emniyet Şube müdürü sayın Mustafa BOLATLI ya , Ankara dan gelerek şenliğimizi onurlandıran Şükrü Bolatlı, Cafer Bolatlı ve Adapazarın dan Cafer Boltlı’ya teşekkür ediyoruz.


Yine derneğimizin şenliğine katılarak bizleri şereflendiren Yolbaşı Köyü, Akkün Köyü ve Külekcili Köyü dernek yöneticilerine de teşekkür ederiz.

Şenliğimizde sunuculuk görevini yapan sayın Dursun (Hasgül) BOLATLI ya yaptığı esprili anonsları ve sunumu için teşekkür ederiz.


Şunu bir kere daha gördük ki Ceyhanlı olmanın ayrıcalığını hep birlikte çoşku içerisinde yaşadık Ama arzu ederdik ki diğer şehirlerde yaşayan tüm insanlarımızın katılarak bizlerin bu çoşkusuna ortak olmalarını ister dik. İnşallah bir da ki organizasyonlarımızda daha da büyük çoşku içerisinde kutlarız.


Yaptığımız bu organizasyonda yardımlarını esirgemeyen tüm yönetici ve üyelerimize teşekkür ederim. Şenliğimize sanatcı konuk olarak katılan Mavi Karadeniz FM’in değerli sanatcısı Selenay hanıma ve ekibine teşekkür ederim.
Bir sonraki şenliğimize kadar hepinize mutluluk,sağlıklı ve başarılı günler geçirmeniz dilerim.

Başkan: Selahattin BOLATLI

Related Articles

1 Yorum

  1. Ceyhanlı Köyü Derneğinin düzenlemiş olduğu piknikte birlik ve beraberliğin en üst seviyeye çıktığını görüyoruz. Dernek Yönetimini tebrik ediyoruz. Katılanlara da birlik ve beraberliğe katkı sağladıkları için kutluyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar