7 Haziran 2023 Çar

Ceyhanlı Köyü Derneğinden, Akkuşlular Gecesinin Değerlendirilmesi

GECEDE DERNEK BAŞKANIMIZ SAYIN SELAHETTİN BOLATLI DA GECENİN ANLAM VE ÖNEMİ İLE İLGİLİ KISA BİR KONUŞMA YAPMIŞTIR.

 

Ceyhanlı Köyü Derneğinden,

Akkuşlular Gecesinin Değerlendirilmesi

DERNEĞİMİZDEN TOPLANTI İLE İLGİLİ DEĞELENDİRME  METNİ:
 
11.11.2009 ÇARŞAMBA GÜNÜ ANKARADA DÜZENLENEN AKKUŞLULAR GECESİNE KÖYÜMÜZÜ; HEMŞERİLERİMİZİ VE DERNEĞİMİZİ TEMSİLEN KATILMANIN VE BU GÜZEL ATMOSFERİ YAŞAMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ. BU VESİLE İLE BİR ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞIMIZLA; DEĞERLİ DEVLET BÜYÜKLERİMİZLE VE BROKRATLARIMIZLA TANIŞMA FIRSATI BULDUK. BİZLERİ ANKARADA YANLIZ BIRAKMAYAN VE ANKARA DA İKAMET EDEN KÖYÜMÜZDEN DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ VE MEYVALI KÖYÜNDEN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLER. TOPLANTI SONUCU KÖYÜMÜZ İLE İLGİLİ MÜJDELİ HABER ALDIK.


BU ARADA BİR ŞEYİN EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİK Kİ MALESEF BU DERNEKLEŞME VE BİR OLMA KONUSUNDA GEÇ KALDIĞIMIZ OLDUĞU DUR. ORGANİZASYON KOMİTESİ TARAFINDAN HAZIRLANAN SUNUMLARDA AĞIRLIKLI OLARAK KENDİLERİ İLE SÜREKLİ İRTİBATTA BULUNAN VE YAKIN ÇEVRELERİNDEKİ KÖY VE BELDE DERNEKLERİNİN BAĞLI BULUNDUĞU BÖLGELERDEN GÖRÜNTÜLER VE BİLGİLER KULLANILMIŞ. FAKAT DEĞERLİ KONUŞMACILAR TARAFINDAN KÖYÜMÜZ DEFALARCA ANILMIŞ VE ONURE EDİLMİŞTİR. GECEDE DERNEK BAŞKANIMIZ SAYIN SELAHETTİN BOLATLI DA GECENİN ANLAM VE ÖNEMİ İLE İLGİLİ KISA BİR KONUŞMA YAPMIŞTIR.

 
ORGANİZASYON KOMİTESİNE, DAVETLERİNDEN; MUHTEŞEM ORGANİZASYONLARINDAN VE SAMİMİ MİSAFİRPERVERLİKLERİNDEN ÖTÜRÜ DERNEĞİMİZ VE HEMŞERİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ.


TOPLANTIYA KATILAN DEĞERLİ DERNEK YETKİLİLERİ İLE BU SICAK İLİŞKİLERİN VE BİLGİ ALIŞVERİŞİN DEVAMI KONUSUNDA HEMFİKİR OLDUK.


İNŞALLAH BİR SONRAKİ BÜYÜK AKKUŞLULAR TOPLANTISI İLERLEYEN TARİHTE DERNEĞİMİZİNDE İÇİNDE BULUNACAĞI ORGANİZASYON KOMİTESİ VASITASI İLE İSTANBULDA TERTİP EDİLECEK .


SİZLERE DETAYLI BİLGİ DERNEK BAŞKANIMIZ TARAFINDAN YAPACAĞIMIZ TOPLANTILARDA İLETİLECEKTİR.


SAYGILARIMIZLA.


TUNCAY ALTUNOĞLU

BŞK.YRD

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar