22 Eylül 2023 Cum

Ceyhanlı Köyü Derneği Toplantısı 07.02.2010 Tarihinde İstanbul’daki Dernek Lokalinde

Köy – Bölge ve Akkuş-Erbaa Direkt Yol Güzergahı ile Akkuş Cayhanlı Yolunun 5 KM Kısaltılması Konu ve diğer konular gündemde olacak

CEYHANLI KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA

DERNEĞİ’NDEN TOPLANTI DUYURSU

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ VE ÜYELERİMİZ. 07.02.2010 PAZAR SAAT 13.00..DE DERNEĞİMİZİN AVCILAR DA YENİ AÇILAN LOKALİNDE AYLIK SOHBET VE FİKİR ALİŞVERİŞİ TOPLANTISI YAPILACAKTIR.

DERNEĞİMİZİN KURULUŞ AMAÇLARINDAN BİRİSİ OLAN HEMŞERİLER VE AKRABALAR ARASINDAKİ İLETİŞİMİ SAĞLAMAK; SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMAYI GÜÇLENDİRMEK VE HEDEFLERİMİZE DOĞRU ORTAK FİKİR BİRLİĞİ İÇERİSİNDE İLERLEYEBİLMEK ADINA TÜM HEMŞERİLERİMİZİ VE ÜYELERİMİZİ TOPLANTIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ.

TOPLANTI SIRASINDA YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN SON GÜNLERDE YAŞANAN VE KÖYÜMÜZ VE BÖLGEMİZ ADINA YAPILAN GÖRÜŞMELER VE GELİŞMELER HAKKINDA BİLGİLER İLETİLECEKTİR. SAYGILARIMIZLA .

SELAHETTİN BOLATLI

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

SİTE YÖNETİMİ ÖNERİSİ: Çok kısa bir süre önce kurulan derneğiniz, Akkuş-Erbaa sınırından öyle bir meşale yaktı ki, lütfen o meşale sönmesin. Sitemizinde sık sık gündeme getirdiği ve derneğinizin de artık hiç vaz geçmeyeceği yol haritasından biri olan ERBAA-AKKUŞ direkt yol güzergahı için çok başarılı çalışmalara imza attığınızı görüyoruz. Lütfen bu çalışma devam etsin. Lütfen Erbaa köy dernekleri, köy Muhtarları ve Erbaa-Akkuş Kaymakamları ile İl Genel Meclis Üyeleri ile görüşmleriniz devam etsin. Bu çalışmalar sonucunda Akkuş’un 8 köyü, Erbaa’nın ise gene en az 10 köyü ve beldeleri yararlanmış ve kalkınmış olacak. Akkuş’un kaderi belki değişecek. İki ilçenin kaderini değiştirecek bir çalışma içinde olduğunuzu lütfen unutmayın. Sorumluluğunuz çok büyük.

Bu çalışmanın bir bölümü olan ve sitemizin çok titizlikle yaptığı araştırmalar sonucunda dile getirdiği, Akkuş-Ceyhanlı yolunun 5 KM kısaltan yol güzergahı önerisini de dikkat almanızı dileriz. Bu konu ile ilgili olarak, Akkuş Kaymakamı, Akkuş Özel İdare Müdürü, Akkuşlu İl Genel Meclis Üyeleri devamında ise Ordu Özel İdare Genel Sekreteri ve Ordu Valiliği ile görüşmenizi öneririz. İlk Aşamada Akkuş Kaymakamlığı kıslatılmış yol güzergahı ile ilgili olarak bir etüt çalışması yapması halinde bundan sonraki görüşmelere giderken elde bir belge olmuş olur.

07.02.2010 Günü yapacağınız toplantıdan hemen sonra, bir heyet oluşturarak ve bu heyete Ceyhanlı, Meyvalı, Külekçili Köylerinden de temsilci almanızı, Köy Muhtarlarını da alarak hatta Erbaa ilçesindeki köy derneklerinden de temsilciler alarak öncelikle Kısaltılmış yolun etütü için Akkuş Kaymakamlığı ile bir görüşme yapmanızı bu görüşmede de ERBAA-AKKUŞ yolunu dile getirmenizi site yönetimi olarak öneririz. Ama lütfen bu görüşmeyi geçiktirmeyin. 10 gün 15 içinde yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü çok yakında 2010 bütçe çalışmaları il bazında açıklanacak. Lütfen hemen görüşmeyi yapın

Ceyhanlı Derneği İsterse çok işleri başarır. Ama çok çalışma çok gayret…

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar