10 Aralık 2023 Paz

Cevap Hakkımız

Cevap Hakkımızı Bu Sayfada Kullanacağız

SİTE  YÖNETİMİ, OLARA CEVAP HAKKIMIZI BU SAYFADAN YAPACAĞIZ

Saygıdeğer Site Ziyaretçilerimiz, Sitemize karşı yapılan haksız ve yersiz eleştirilere cevap vermeyi bu sayfamızdan sürdüreceğiz. Bildiğiniz gibi sitemizin takip edilme oranı her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu nedenle ve siz değerli ziyaretçilerimizi sıkmamak için, Ne sitemiz Ana Sayfasından nede Ziyaretçi Defterimizden bu tür haksız saldırılara karşı, daha alt düzeyde, alt sayfalarından cevap vermeyi uygun gördük. Dolayısı ile Sitemizin Ziyaretçi defterindeki düzenli takibi de sekteye uğratmamış olacağız. Akkuşlu her zaman her yerde en iyi hizmete layıktır.

Kurumların, kişilerin ve ilgili herkesin sitemize karşı yapmış olduğu haksız eleştirlere bundan sonra bu sayfadan cevap verileceğinden konunun takipcilerine duyurulur.

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. doğrucu 14.04.2008 günlü kabuk değiştirirken… başlıklı kendi sitelerindeki ziyaretçi defterine yazdıkları yazıya cevap:

    Bu site ve bazı ismini açıklamaya cesareti olmayan yazarları ile yalan üstüne yalan haber yapmaya halen devam ediyor. Çayıralan Beldesi ile ilgili yalan haberler, Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmenleri, Kızılelma İlköğretim Okulu ve Eğitimcileri ile Öğrencileri ve son olarak asıl adını açıklama cesareti olmayan DOĞRUCU,kendi sitelerine yazılan bir yazıyı Akkuş İnternet Sitesi yönetimi yazmış diye bir sürü yalan dolan yazmış, iftira atmış, senin o siteye verdiğin zarar o kadar çok ki biz o seviye düşsek ve rekabet olduğunu düşünsek senin gibi kendi yazı yazdığı siteyi bu kadar küçük düşüren birisine aslında teşekkür ederiz. Ama bizim böyle bir derdimiz yok. Yukarıda da belittiğimiz haberlerde olduğu gibi, şimdiye kadar yaptığınız bu haberleri ispatlayamadınız. Yetmiyor gibi yenisini eklediniz. Peki site yönetimin sitenize yazdığını ispatlayamazsanız sizin aslında doğrucu değil en büyük yalancı ve iftiracı olduğunuz herkes öğrenmiş olacak değilmi?. Akkuşlu iseniz bu size hiç yakışmadı. Akkuşlular böyle davranmazlar. Herhalde buradan sizin yaptığınız yalan haberleri ve yazıları yazmakla sayfa dolacak ve tarihi bir rekor kıracaksınız yalan haber yapmakla, zaten bu tür yazılara ancak en alt seviyede cevap vermek için bu sayfayı açtık. Çünkü Ziyaretçi defterimizi bu tür yazılar ile kirletmek istemiyoruz.

  2. saygıdeğer akkuşlu kardeşlerim,böylesi muhteşem-mükemmel-el emeği-göz nuru çalışmayı tenkit edeceklerine ,bir nebze katkı sağlamalarını beklerdim. Ne hazindirki,katkıdan geçtim, birde eleştiri …. yazık,ancak demokrasilerde eleştiriye açık olmak,tahammüllü olmak, önemlidir,şuan sitemiz olabilenin en mükemmelidir,isteyen istediği gibi düşünsün ,önemli olan,tarlada izi olmayanın ,harmanda yüzü olmamasıdır, eleştiren hemşerilerimiz inşallah tarlaya iz ederlerse seviniriz saygılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar