24 Mart 2023 Cum

Çayıralan Yardımlaşma Derneği Kuruldu

Çayıralan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kuruldu. Başkandan Önemli Açıklamalar

cayder2
 ORDU İLİ AKKUŞ İLÇESİ

ÇAYIRALAN KASABASI SOSYAL YARDIMLAŞMA

VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Aslen Memleketimiz Akkuş İlçesi Çayıralan Kasabasından olan gurbetçilerimizin büyük bir kesimin Ankara’da bulunması ve buradaki birlik ve beraberliğimizin sürdürülmesi, hemşerilerimiz arasında maddi ve manevi dayanışma, yardımlaşma için 15 kurucu üye bir araya gelerek 05.04.2007 tarihinde derneğimizin kurulması için tüzüğümüz Valilik Makamına sunularak, 01.06.2007 tarihinde onaylanmış bulunmaktadır.

Derneğimizin Adresi: Hacı Bayram Mahallesi Hilal Sokak No: 25 / 10 ULUS/ANKARA

Başkan Azmi DURAN Cep No: 0535 452 85 28

cayder5
Akkuş İnternet Sitesi Yapımcılarından İhsan ÇAM, Derneğimiz Genel Merkezine Gelerek Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulunmuştur. Dernek adına Çayıralanlılar adına Akkuş İnternet Sitesine ve Yapımcılarına Sayın İhsan ÇAM’a çok teşekkür ediyoruz. 

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri olarak başta dernek üyelerimiz olmak üzere tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz. Derneğimizin Başarılı hizmetlere imza atacağına kalben inanıyoruz. Bunu da siz değerli Çayıralanlılar ile başaracağıma inanıyoruz.

Yönetim Kurulunun Üyelere Çağrısı

Saygıdeğer Çayıralanlılar, Çayıralan Kasabası adına kurmuş olduğumuz belde derneğine sahip çıkmanızı yönetim, denetim ve 215 dernek üyesi adına sizlerden istiyoruz. Üye sayısının hızla artacağına inanıyoruz. Çünkü Çayıralanlılar derneklerine sahip çıkar. Çayıralan Merkez ve Mahalleleri ile Ülke içinde ve yurt dışında bulunan her Çayıralanlının Derneğe üye olmasını bekliyoruz. Dernek Başkanı olarak daha hızlı iletişim sağlamak için cep telefonumu açıkladım. Her zaman benimle görüşebilirsiniz. Yönetimdeki arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Derneğimizin çalışmalarını yakından izleyen ve bizlere bir çok konuda yardımcı olan Akkuş İnternet Sitesi www.akkusilcesi.com  İnternet Sitesi Yönetimine de isteklerinizi iletebilirsiniz. Sitenin ziyaretçi defterinden dernek ile ilgili isteklerinizi ve mesajlarınızı yazabilirsiniz. Dernek olarak Site Yönetimi ile diyalog içindeyiz. Daha güçlü daha çok birlik ve beraberlik içinde olmaya çalışan Çayıralanlılara site yönetimi desteklerini vereceklerini ifade etmişlerdir. Bu Vesile Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi Kuruluna Teşekkür ediyoruz. Derneğimizin Çalışmalarını www.akkusilcesi.com   İnternet Sitesinden takip edebilirisiniz ("Derneklerden Haberler"  sayfasından)

ÇAYIRALAN YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

KURUCU ÜYELERİ

Mustafa KARTLI

Azmi TONKAL

Azmi DURAN

Zihni DURAN

Şenol KARTLI

Asım ALTUN

İrfan ACAR

Suat KARTLI

Recep KARTLI

Kemal SATILMIŞ

Coşkun TONKAL

Cemal ALTUN

Asım DALGIÇ

Seyfettin KÜÇÜK

Ferhat İNCE

cayderbaskancayder3

Dernek Yönetim Kurulu Asil Üyeler

Başkan:        Azmi DURAN

2.Başkan:     Mustafa KARTLI

Üye:            Seyfettin KÜÇÜK

Üye:            Zihni DURAN

Üye:            Şenol KARTLI

Dernek Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Recep KARTLI

Asım DALGIÇ

Suat KARTLI

Rüstem GÖRGÜLÜ

Kemal SATILMIŞ

Dernek Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Başkan:       Asım ALTUN

Üye:           İrfan ACAR

Üye:           Muammer KÜÇÜK

Dernek Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

Cemil ALTUN

Coşkun TONGAL

Orhan KARTLI

 

Related Articles

13 YORUMLAR

 1. böyle bir site oluşturduğunuzdan dolayı memnunluğumu bildirir başarılarınızın devamını dilerim

  istanbul dan çot mıstığın torunu.kara feyzinin oğlu .murat ırmaklı .hepinizin geçmiş bayramı8 kutlu olsun
  hayırlı günler

 2. Değerli hemşehrilerim ve kardeşlerim Gerek insanlarıyla gerek doğasıyla havasıyla gerekse suyuyla eşsiz güzelliğe sahip olan Beldemizin kendine ait bir derneğinin olması ne kadar hoş ve sevindirici bir duygu anlatamam,tabiki ne mutlu bunu gerçekleştirmek için emek verip fedakarlıkta bulunan arkadaşlara TEŞEKKÜRLR–SELAMLAR HERKEZE

 3. Cok güze lbir amaç uğruna kurulmuş olan bu derneği kuranlara teşekkürü bir borç bilirim. Değerinİ bilmeliyiz kasabamızın nerde olursak olalım çünki aklımız hep bu güzelliklerde ayrıca dayanışma açısındanda iyi olacagı kanaatindeyim tüm çayıralanlılara sevgilerimle

 4. Derneğinizin kuruluşunu öğrenmiş bulunmaktayım.Başarılarınızın devemını dilerim.Her şey Çayıralan için.Bütün beldelerin içerisinde en iyi,en güzel,en temiz,en başarılı bir belde olması dileğiyle şahsınızda tüm yönetim kurulu ve üyeleri tebrik eder başarılarınızın devemını dilerim
  Mehmet Akif TONKAL
  Yeniköy Merkez Camii İmam Hatibi
  ARSİN/TRABZON
  05327802435
  04627182759

 5. Derneğimizin internet sitesinde yayınlanmasına emek sarfeden Akkuş İnternet Sitesi Yapımcısı Sayın İhsan ÇAM ve tebrik mesajları ile bize manevi destekte bulunan Abdullah KÖSE, Yaşar GEBEŞ, Alpay KOCAGÖZ Dursun ALTUN, Erdoğan GÜLLÜ, Ali SEVİNDİK ve Hüseyin KESKİN’e kendim ve tüm dernek üyelerimiz adına teşekkür ederim.
  Ayrıca tüm hemşerilerimizin ve dernek üyelerinin Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim. Azmi DURAN
  Dernek Başkanı

 6. DEGERLİ ÇAYIRALANLILAR KISA ADI ÇAYDER OLAN DERNEGİMİZİ ZİYARET EDEN ÇOK DERGERİLİ AKKUŞ İNTERNET SİTESİ YAPIMCISI VE SORUMLUSU DEGERİLİ HEMŞERİMİZ SAYIN İHSAN ÇAMA ZİYARETTE BULUNDUGU VE
  SİTE DE GÖRÜŞLERİMİZİ AÇIKLAYIP BİZLERE HER ZAMAN YARDIMCI OLACAGININ BELİRTMSEİ BİZLERİ DERNEK YÖNETİMİ OLARAK ÇOK SEVİNDİRMİŞ OLUP KENDİSİNE DERNEK YÖNETİM KURULU VE DERNEK ÜYELERİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.DEGERLİ ÇAYIRALANLILAR DERNEGİMİZE
  SİZ DEGERLİ ÇAYIRALAN KASABASI OLARAK HERKESİ
  ÜYE OLAMAYA VE BU DERNEGİ YAŞATMAYA BİLİNKİ SİZ DEGERLİ ÇAYIRALANLILARA İHTİYACI VAR BEN BURADA GÖRÜŞLERİNİ VE ÖNERİLERİNİ BELİRTEN TÜM ÇAYIRALAN LI DOSTLARIMA DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK
  DERNEK ADINA HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDER TÜM ÇAYIRLAN VE TÜRK HALKININ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR IM

 7. BU DERNEĞİN KURULMASINA ÖNCÜLÜK EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYOR SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.TÜM ÇAYIRALANA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞINA İNANIYOR VE ÇOK SEVİNDİĞİMİ BELİRTMEK İSTİYORUM.DAHA GÜZEL BİR ÇAYIRALAN İÇİN ELELE BERABERCE….EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. SAYGILARIMLA….

 8. Derneğin Çayıralanlıların birlik beraberliğini sağlayacak,iyi kötü her günde biraraya gelmelerine vesile olup, çayıralan ve çayıralanlılar için hayırlı olması dileklerimle çayıralanlıların ve bütün inananların ramazan bayramını tebrik ederim.

 9. Teşekkürler kasaba halkımıza,gurbette ki gençlerimize hepimize hayırlı olsun der;mübarek ramazan bayramınızı kutlar,hayırlara vesile olmasını dilerim.sevgilerimi sunarım. hep beraber kenetlenin.

 10. Zaten birlik ve beraberliği ile kendisini kanıtlanış olan kasaba halkımızın ve gençlerimizin resmiyette kurmuş olduğu ÇAYDER maneviyatımızda mevcuttur.Bu birlik ve berreberliğin var olduğu nun bilinmesi ,görülmesi bizleri birkez daha gururlandırdı.
  Hayırlı uğurlu olsun .

 11. Zaten birlik ve beraberlik içerisinde bulunduğuna inandığım Çayıralanlı hemşehrilerim, böyle bir dernek kurmakla, birlikteliklerine resmiyet kazandırmış olmaktadırlar. Bu Dernek, bütün Çayıralanlı hemşehrilerime hayırlı olsun. Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah utandırmasın.
  Ayrıca, bütün hemşehrilerimin ve İslam aleminin mübarek Ramazan bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk, esenlikler, barış ve huzur getirmesini diliyorum.

 12. ÇAYIRALANLILARA HAYIRLI OLSUN…
  BİRLİK VE BERABERLİK YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ADIM UMARIM SÜREKLİLİĞİ OLUR.204 ÜYE SAYISI ANKARA’DAKİ ÇAYIRALANLILAR İÇİN ÇOK AZ BİR SAYI , ORADA EMİNİM ÜYE SAYIIS BİNİ BİLE BULACAKTIR. BU ARADA DERNEĞİN, SADECE ANKARA DEĞİL, AKKUŞ, ÜNYE, İSTANBUL GİBİ ÇAYIRALANLILARIN YOĞUN OLARAK BULUNDUĞU YERLERDE DE ÜYELERİNİN OLACAĞI KANISINDAYIM.
  EMİNİM ÇAYIRALANLILAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR DERNEK OLACAK. İNŞALLAH BÖLGEMİZDE VE ÜLKEMİZE DAĞILMIŞ ÇAYIRALANLILARIN SORUNLARINA EĞİLEN VE ONLARI BİR ARAYA GETİREN BİR DERNEK OLUR. YÖNETİM KURULUNA BAŞARILAR DİLİYOR TEKRAR TÜM ÇAYIRALANLILAR İÇİN HAYIRLI OLMASINITEMENNİ EDİYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar