16.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

13 Yorumlar

 1. MURAT IRMAKLI

  böyle bir site oluşturduğunuzdan dolayı memnunluğumu bildirir başarılarınızın devamını dilerim

  istanbul dan çot mıstığın torunu.kara feyzinin oğlu .murat ırmaklı .hepinizin geçmiş bayramı8 kutlu olsun
  hayırlı günler

  Yanıt
 2. Aytekin TONKAL

  Değerli hemşehrilerim ve kardeşlerim Gerek insanlarıyla gerek doğasıyla havasıyla gerekse suyuyla eşsiz güzelliğe sahip olan Beldemizin kendine ait bir derneğinin olması ne kadar hoş ve sevindirici bir duygu anlatamam,tabiki ne mutlu bunu gerçekleştirmek için emek verip fedakarlıkta bulunan arkadaşlara TEŞEKKÜRLR–SELAMLAR HERKEZE

  Yanıt
 3. stoas52

  Cok güze lbir amaç uğruna kurulmuş olan bu derneği kuranlara teşekkürü bir borç bilirim. Değerinİ bilmeliyiz kasabamızın nerde olursak olalım çünki aklımız hep bu güzelliklerde ayrıca dayanışma açısındanda iyi olacagı kanaatindeyim tüm çayıralanlılara sevgilerimle

  Yanıt
 4. Mehmet Akif TONKAL

  Derneğinizin kuruluşunu öğrenmiş bulunmaktayım.Başarılarınızın devemını dilerim.Her şey Çayıralan için.Bütün beldelerin içerisinde en iyi,en güzel,en temiz,en başarılı bir belde olması dileğiyle şahsınızda tüm yönetim kurulu ve üyeleri tebrik eder başarılarınızın devemını dilerim
  Mehmet Akif TONKAL
  Yeniköy Merkez Camii İmam Hatibi
  ARSİN/TRABZON
  05327802435
  04627182759

  Yanıt
 5. Azmi DURAN

  Derneğimizin internet sitesinde yayınlanmasına emek sarfeden Akkuş İnternet Sitesi Yapımcısı Sayın İhsan ÇAM ve tebrik mesajları ile bize manevi destekte bulunan Abdullah KÖSE, Yaşar GEBEŞ, Alpay KOCAGÖZ Dursun ALTUN, Erdoğan GÜLLÜ, Ali SEVİNDİK ve Hüseyin KESKİN’e kendim ve tüm dernek üyelerimiz adına teşekkür ederim.
  Ayrıca tüm hemşerilerimizin ve dernek üyelerinin Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim. Azmi DURAN
  Dernek Başkanı

  Yanıt
 6. seyfettin KÜÇÜK

  DEGERLİ ÇAYIRALANLILAR KISA ADI ÇAYDER OLAN DERNEGİMİZİ ZİYARET EDEN ÇOK DERGERİLİ AKKUŞ İNTERNET SİTESİ YAPIMCISI VE SORUMLUSU DEGERİLİ HEMŞERİMİZ SAYIN İHSAN ÇAMA ZİYARETTE BULUNDUGU VE
  SİTE DE GÖRÜŞLERİMİZİ AÇIKLAYIP BİZLERE HER ZAMAN YARDIMCI OLACAGININ BELİRTMSEİ BİZLERİ DERNEK YÖNETİMİ OLARAK ÇOK SEVİNDİRMİŞ OLUP KENDİSİNE DERNEK YÖNETİM KURULU VE DERNEK ÜYELERİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.DEGERLİ ÇAYIRALANLILAR DERNEGİMİZE
  SİZ DEGERLİ ÇAYIRALAN KASABASI OLARAK HERKESİ
  ÜYE OLAMAYA VE BU DERNEGİ YAŞATMAYA BİLİNKİ SİZ DEGERLİ ÇAYIRALANLILARA İHTİYACI VAR BEN BURADA GÖRÜŞLERİNİ VE ÖNERİLERİNİ BELİRTEN TÜM ÇAYIRALAN LI DOSTLARIMA DERNEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK
  DERNEK ADINA HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDER TÜM ÇAYIRLAN VE TÜRK HALKININ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR IM

  Yanıt
 7. Hüseyin keskin

  Ben kendi adıma tüm çayır alan kasabasına hayırlı olmasını diler hayırlı olmasıni dilerim hüseyin keskin.

  Yanıt
 8. ALİ SEVİNDİK

  BU DERNEĞİN KURULMASINA ÖNCÜLÜK EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYOR SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.TÜM ÇAYIRALANA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞINA İNANIYOR VE ÇOK SEVİNDİĞİMİ BELİRTMEK İSTİYORUM.DAHA GÜZEL BİR ÇAYIRALAN İÇİN ELELE BERABERCE….EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. SAYGILARIMLA….

  Yanıt
 9. Erdoğan GÜLLÜ

  Derneğin Çayıralanlıların birlik beraberliğini sağlayacak,iyi kötü her günde biraraya gelmelerine vesile olup, çayıralan ve çayıralanlılar için hayırlı olması dileklerimle çayıralanlıların ve bütün inananların ramazan bayramını tebrik ederim.

  Yanıt
 10. Dursun ALTUN

  Teşekkürler kasaba halkımıza,gurbette ki gençlerimize hepimize hayırlı olsun der;mübarek ramazan bayramınızı kutlar,hayırlara vesile olmasını dilerim.sevgilerimi sunarım. hep beraber kenetlenin.

  Yanıt
 11. Alpay KOCAGÖZ

  Zaten birlik ve beraberliği ile kendisini kanıtlanış olan kasaba halkımızın ve gençlerimizin resmiyette kurmuş olduğu ÇAYDER maneviyatımızda mevcuttur.Bu birlik ve berreberliğin var olduğu nun bilinmesi ,görülmesi bizleri birkez daha gururlandırdı.
  Hayırlı uğurlu olsun .

  Yanıt
 12. Yaşar GEBEŞ

  Zaten birlik ve beraberlik içerisinde bulunduğuna inandığım Çayıralanlı hemşehrilerim, böyle bir dernek kurmakla, birlikteliklerine resmiyet kazandırmış olmaktadırlar. Bu Dernek, bütün Çayıralanlı hemşehrilerime hayırlı olsun. Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah utandırmasın.
  Ayrıca, bütün hemşehrilerimin ve İslam aleminin mübarek Ramazan bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk, esenlikler, barış ve huzur getirmesini diliyorum.

  Yanıt
 13. Abdullah Kösa

  ÇAYIRALANLILARA HAYIRLI OLSUN…
  BİRLİK VE BERABERLİK YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ADIM UMARIM SÜREKLİLİĞİ OLUR.204 ÜYE SAYISI ANKARA’DAKİ ÇAYIRALANLILAR İÇİN ÇOK AZ BİR SAYI , ORADA EMİNİM ÜYE SAYIIS BİNİ BİLE BULACAKTIR. BU ARADA DERNEĞİN, SADECE ANKARA DEĞİL, AKKUŞ, ÜNYE, İSTANBUL GİBİ ÇAYIRALANLILARIN YOĞUN OLARAK BULUNDUĞU YERLERDE DE ÜYELERİNİN OLACAĞI KANISINDAYIM.
  EMİNİM ÇAYIRALANLILAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR DERNEK OLACAK. İNŞALLAH BÖLGEMİZDE VE ÜLKEMİZE DAĞILMIŞ ÇAYIRALANLILARIN SORUNLARINA EĞİLEN VE ONLARI BİR ARAYA GETİREN BİR DERNEK OLUR. YÖNETİM KURULUNA BAŞARILAR DİLİYOR TEKRAR TÜM ÇAYIRALANLILAR İÇİN HAYIRLI OLMASINITEMENNİ EDİYORUM.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ