25.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. Altun Kurt

  İşte bu dedirtecek bir davranış.

  Dernekçiliğin ne demek olduğu adında yazıyor KALKINDIRMA-YARDIMLAŞMA böyle olur diyerek tüm derneklerede örnek teşkil etsin….

  Yanıt
 2. mehmet ali kuru

  Merkezi Ankara’da bulunan Çayıralan Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Azmi DURAN, Seyfettin KÜÇÜK, Azmi TONKAL ve İşadamı İrfan ACAR Beyleri Eğitime yaptıkları bu güzel destek ve katkılarından dolayı kutluyorum.
  Kim ki, hayat sofrasında yalnız kendini görür ve kendini düşünürse şüphesiz o aç kalkacaktır. Kim insanlığı(genç nesli)düşünür de doyurursa o insanlık tarafından doyurulacaktır. Hayat pazarında alan değil, veren kazançlıdır her zaman.
  İnsanlık; kardeşçe barış içerisinde yaşamayı gerektirir. İnsanların bir birleri ile yardımlaşmalarını, yoksul, kimsesiz ve yetimlerin korunmasını gerektirir. Biz şunu çok iyi biliyoruz: ” Hiçbirimiz kendisi için istediğini, başkaları içinde istemedikçe olgun bir insan olamaz.” Bu davranışta yardımlaşma kardeşlik ve sahiplenme duygusu olduğunu görüyorum.
  Bu tür iyi hareketlerin memleketimizde ve yöremizde yaygınlaşmasını ve çoğalmasını diliyorum.
  Çayıralan Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Azmi DURAN, Seyfettin KÜÇÜK, Azmi TONKAL ve İşadamı İrfan ACAR beyleri bu erdemli davranışlarından dolayı tekrar tebrik ediyorum. Çalışmalarında üstün başarılar diliyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah utandırmasın.
  Not: 29.04.2010 Perşembe günü çalıştığım Çorum Mimar Sinan İlköğretim Okulu olarak Çankaya Cumhurbaşkanlığı Ziyaretimiz olacak. Dolayısı ile Perşembe günü Ankara dayım. Görüşme şansı yakalayan arkadaşlarla sohbet etmek isterim.
  Mehmet Ali KURU
  ÇORUM

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ