30 Temmuz 2021 Cum

Çayıralan Derneğinden, Çayıralan Belediyesine Ziyaret

İşte Dernek, İşte Belediye ve İşte Birlik ve Beraberlik

ÇAYIRALAN KASABASI

SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN

ÇAYIRALAN BELEDİYESİNE ZİYARET

Merkezi Ankara'da bulunan Çayıralan Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Azmi DURAN, Seyfettin KÜÇÜK, Azmi TONKAL ve İşadamı İrfan ACAR 24.04.2010 Tarihinde Çayıralan Beldesine ziyarette bulunmuşlardır.

Dernek heyeti ilk ziyaretini Yazıkıyısı İlköğretim Okuluna yaptıktan sonra, İkinci ziyareti Çayıralan Belediyesine Yapmıştır.

Belediye Başkanı Metin İNCE’yi Makamında ziyaret eden heyette Çayıralan Merkez Mahallesi Muhtarı Kazım KIRTIL, Belediye Encümenleri, Yazıkıyısı İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf KIRCA ve Okul Müdürü Nevzat AKMAN’da hazır bulunmuşlardır.

Belediye Başkanı İNCE, Dernek Heyeti ve heyette bulunanlara şimdiye yapılan hizmetler ile ileriki yıllarda yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi. Halkın yararlanması için PTT Acenteliğinin hizmete girdiğini, ancak henüz daha son hazırlıklar tamamlanmadığı için resmi açılışının yapılmadığını, çok kısa bir sürede eksikliklerin tamamlanmasının ardından törenle PTT Acenteliğinin hizmete açılacağını ifade etti. Başkan Metin İNCE, Dernek çalışmalarımızı takip ettiğini, başarılı çalışmalara imza attığımızı dile getirerek, dernek yönetimine başarılar diledi. Birlik ve beraberliğin ilerleyen günlerde meyvelerinin alınacağının altını çizdi.

Dernek Başkanı ve heyeti de, Başkan İNCE’ye çalışmalarında başarılar dileyerek, birlik ve beraberlik halinde beldenin bir çok sorunlarının daha çabuk çözüleceğini ifade ettiler. Gurbetteki Çayıralanlılar ile Beldede yaşayan halkımızın karşılıklı diyalogları ve devamlı istişare içinde olmaları sayesinde vede gerek Belediye Başkanı, Belediye Encümenleri, gerek Muhtarlarımız, Okul İdarecilerimiz, gerek Gurbetteki Dernek Başkanı ve Yönetimi gerek ise diğer sivil toplum kuruluşları ile esnaflarımızın ve halkımızın katkıları bu birlik ve beraberliği güçlendirecektir sözleri ile dernek yönetimi karşılıklı istişarenin önemini belirtti.

    Haber: Akkuş İnternet Sitesi

Çayıralan-Ankara Koordinatörü

Seyfettin KÜÇÜK    

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar