2 Aralık 2023 Cts

Çayıralan Belediye Başkanı Metin İNCE, Vekil HAMARAT’ın da Hazır Bulunduğu Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı.

Akkuş Çok Değişik Siyasi Gelişmelere Sahne Oluyor.

Çayıralan Belediye Başkanı Metin İNCE,

Vekil HAMARAT'ın da Hazır Bulunduğu

Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatının Bayramlaşma Törenine Katıldı

 

AKKUŞTA BAYRAM

                 AK PARTİ Akkuş İlçe Teşkilatı tarafından bayramın ikinci günü (10/09/2010 Cuma günü) saat 10:00’da parti binasında düzenlenen bayramlaşma programına;  AK PARTİ Ordu Milletvekili  Mustafa HAMARAT, Kızılelma Belde Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Salman Belde Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ, Yenikent Belde Belediye Başkanı  Hasan HAMARAT, Çayıralan Belde Belediye Başkanı Metin İNCE,  Akkuş il Genel Meclis üyeleri Mehmet DUMAN, Hamdi GÜL, Ercan ÇAYIROĞLU, muhtarlar ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı. Bayramlaşma törenine AKPARTİ İlçe Teşkilatı da tam kadro olarak katıldı. Bayramlaşma programında birlik ve beraberliğin öneminin anlatıldığı konuşmalar yapıldı.

                Bayramlaşma programı ile ilgili bir açıklama yapan AK PARTİ Akkuş İlçe Başkanı Halil ALTUN; ‘Ramazan Bayramı nedeniyle vekilimizle Akkuşlu hemşerilerimizi bir araya getirdik. Bayramlaşma programından önce vekilimizle birlikte Karaçal Köyü’ne giderek burada düzenlenen programa katıldık. AK PARTİ Akkuş İlçe teşkilatı olarak programa iştirak eden bütün katılımcılara teşekkür eder, bütün İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle kutlarız.’ Dedi. Bayramlaşma programının ardından HAMARAT Akkuş’tan ayrıldı.

Related Articles

4 YORUMLAR

 1. sayın site yönetimi yazıyorsunuz odamı yok budamı yok hep kötü tarafını yazıyorsunuz derdiniz ne akkuşa hep kötülük yapıyorsunuz insanların morelini bozuyorsunuz niye yazmıyorsunuz ÜNYE,AKKUŞ,NİKSAR yolunun duble yol yapılacagının kesin sözünün verildigini bu AKKUŞ için herşeyden önemli oldugunu saygılar.

  Site Yönetimi: Sayın Adem DUMAN bey bu ne şiddet kardeşim. Hele dur bakalım. Neden bu kadar sıkıntıya düştün. Sözünü ettiğiniz Ünye-Akkuş-Niksar Yolunu yazmadığımızı size kim söyledi. Siteyi inceleyin bakalım. Ulaşım haberlerini, siyasi haberleri bakın bakalım geri tarihlere doğru kaç defa yazmışsız.

  Akkuş’a kötülük nasıl oluyor hele biraz açık yazın da bizde bilelim. 270 bin Akkuşludan sadece siz, bize diyorsunuz ki, Siz Akkuş’a kötülük yapıyorsunuz diyorsunuz. Ya siz çok her şeyi anlıyor ve biliyorsunuz yada 270 bin Akkuşlu hiç bir şey bilmiyor. Buraya bir şeyler yazarken lafın nereye gittiğini bilerek yazın. Biz hizmet istiyoruz. Siz bize hakaret ediyorsunuz. Biz Akkuş Kalkınsın diyoruz.

  Adem bey, Akkuş’a hizmet istemek suç ise biz bu suçu işlemeye devam edeceğiz. Peki siz Ordu’nun diğer ilçelerine köydes ve beldes dışında yapılan yatırımları biliyormusunuz? Siz hiç canınızı sıkmayın. Çalışanın yanında olmaya devam ederken, Akkuş’a hizmet istemeye devam edeceğiz. Biz Akkuş’a hizmet gelsin diye uğraşırken siz hangi taraftasınız. Çünkü bize kızıyorsunuz ya neden yazıyorsunuz hizmet konularını diye. Sizin safınız Akkuş’a hizmet safı mı yoksa, Akkuş’a hizmet isteyenlerin dışlandığı saf tarafı mı? bu senaryoları sizden önce bir çok kişi denedi. Halen daha da denemeye devam ediyor. Kendi görüşünüz ise bu yazdıklarınız size istediğiniz zaman bilgi veririz. Ama daha önce bu seneryoyu deneyen kişilerin aklı ile bu yönteme kullanıyorsanız o zaman size bu aşamadan sonra cevap vermeyceğiz.

 2. sayın metin başkanım biz seni mhp başkanı olarak seçtik, sanık ola ki seferli başkanının yaptığı hataya düşme, hamarat seni akp den aday yapmadı, şimdi de akp ye geçmeyi düşünürsen çok hata yaparsın, seferli başkanını da akp den aday yapmamıştı, o akp ye geçeceği söyleniyor, sen sakın ola ki hata yapma, biz seni seviyoruz

 3. Bayram demek sevinç demek, Vekil demek hizmet demek, vekil ve bayram yanyana gelince ne beklenir. Vekil, Bayramda Akkuş’a hangi hizmetin yapılacağı müjdesini verdi? bu konu, haberde yer almamış. Sayın ilçe başkanım herhalde müjdeyi açıklamak size düşüyor. Bekliyoruz hangi müjdenin verildiğini?

  Müjde varmı yok mu? varsa mesele yok. Ama yoksa hemen şunu sormak istiyoruz. 5 Beldenin birisine öğrenci pansiyonu yapılacak sözü de mi yok?

  Salman yolu dışında diğer 3 grup köy yolunun bir tanesinin daha asfaltlı yolunun bu sene yapılacağı müjdesi de mi yok?

  Akkuş’a küçük de olsa bir turizm yatırımı müjdesi de mi yok?

  İlçe genelindeki Tüm Öğretmen Lojmanlarının elden geçirileceği sıkıntılarının giderileceği de mi yok?

  İlçe genelindeki Okulların tamir-bakım onarım işlerinin giderileceği müjdesi de mi yok?

  Salman yolunun yapılması ile Salman ve Akpınar yolunun asfaltlı yol olmasından sonra ilçede sadece Seferli belediye yolunun asfaltlı yol olmadığı gerçeği ortada olduğundan, bu sene Kuşçulu-Ortabölme köyleri istikametinden Seferli Beldesine uzanan yolun Asfaltlı yol olacağı müjdesi de mi yok?

  2011 yada 2012 yılının sonunda Akkuş İlçesinde yol konusunun açılmamak üzere kapanacağı müjdesi de mi yok?

  Sivil toplum kuruluşlarının yapacağı yatırımların destekleneceği müjdesi de mi yok?

  Yılbaşına kadar en az 5 tane kendini yetiştirmiş Akkuşlu kişilerinden önemli görevlere Akkuşlu Bürokrat ataması yapılacağı müdesi de mi yok?

  Ösym de başarılı olan Akkuşlu öğrencilere her türlü desteğin verileceği, yurt sıkıntısı çekemeyecekleri, maddi sıkıntısı olanların destekleneceği müjdesi de mi yok?

  Akkuş’un Ketendere, Çukurköy, Gedikli, Çavdarköyü, Meyvalı, Külekçili, Ceyhanlı köylerine ziyaret edileceği, ve Ceyhanlı köyü – Erbaa ilçesi sınırında iki ilçenin birbirine daha yakın olması için, mevcut yolun genişletilmesi ve asfalt yapılması konusunda bir açıklama yapılacağı ve bu köylerin ziyaret edileceği müjdesi de mi verilmedi?

  Daha çok konular var ama şimdilik bu kadar.

  Akkuş hizmete susamış. Sadece yolllara çakıl dökmekle olmuyor. Bir çok değişik konularda Akkuş’a hizmeti esirgemeyelim lütfen

  Akkuş İnternet Sitesi, bu işler çözülüne kadar bu konuları yazmaya devam edecek.

 4. sayın hamarat belediye seçimlerinde ak partinin başarısının gerisinde kalarak başarısız olmuştur.arpacıoğlu hamarata rağmen kazanmıştır.akkuş ve ikizce hamaratın acemice ekip kurma hevesine kurban edilmiş, çaybaşı 70 oy farkla kazanılmış,çayıralan ve seferli kaybedilmiştir.şimdi sayın hamarat referandum bahanesiyle ak partili olmayan belediyeleri genel seçimlerde elini güçlendirmek için transfer etmeye çalışıyor..bekleyip görelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar