5 Aralık 2022 Pts

Çayıralan Merkez Camii’ne Minare Yapıldı

Çayıralan Merkez Camii Minaresi Hayırlı Olsun

cayiralanminare1.jpgcayiralanminare2.jpg

Çayıralan Merkez Camii'ne Minare Yapıldı.

Çayıralan Beldesi Merkezinde bulunan Çayıralan Merkez Camiine, Merkez Mahalle Muhtarı Kazım KIRTIL'ın öncülüğünde ve Çayıralanlılar ve Yardım severlerin destekleri ile 43 metre uzunluğunda Minare yapıldı. Muhtarımızın daveti üzerine ve bizlerinde bu çalışmayı görmek için beldeye gitme isteğinde olduğumuzdan, yeni yapılan Minareyi sizler için gidip yerinde gördük ve resimledik. Site Yönetimi olarak emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Gerçekten Minare çok güzel olmuş ve Çayıralan'a yakışmış. Çayıralan'nın görünümünü değiştirmiş. Allahın evine hizmet yapanlardan Allah Razı Olsun. Muhtar Kazım KIRTIL sitemize yaptığı açıklamada " Minare yapılması için büyük çaba harcadık. Camii Minare ile çok daha güzel bir görüntü oluyor. Ses Minare Şerifesinden yayıldığı için çok daha uzaklardan ezan sesi duyuluyor. Beldemize yapılan hizmetleri gurbetçilerimize ve dünyaya duyurduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum.
cayiralanminare3.jpgcayiralanminare4.jpg

Sizlerin aracılığı ile Minare yapımına yardımlarını esirgemeyen ve çalışmalarımızı birlikte yürüttüğümüz Körükçü Mustafa GÜRBÜZ, İrfan ACAR, Asım ALTUN, Cevat ALTUN, Abdullah KÖSE, Erol SAVAŞ, Akkuş Kaymakamlığı,  Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL, Tekkiraz Belediye Başkanı Necdet YILMAZ, Akkuşlu Esnaflar, Ankara'da bulunan Çayıralanlı Esnaflar, Memurlar, İşçiler ve diğer hemşerilerimiz, Yardımcı olan tüm Çayıralanlılar ve tüm yardım sevenlere çok teşekkür ediyorum. Beldemize Minare Hayırlı Olsun." diyerek sizlerini tamamladı.

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. sizler ki: site yöneticileri ve AKKUŞ beleiye başkanlığı idarecilileri olarak. eğer ki;yapılan tüm hizmet ve yapılacakları bu mevcut iktidar partisi ve yandaşlarına yüklemeye kalkarsanız alabileceğiniz sonuç,şuankinden çok daha ilerde olmayacakdur. unutmamalısınız ki;mensubu bulunduğuuz partinin liderlri rant elde edemeyeceği yere siyasal yada kişisel yatırım yapmaz yada yaptırmaz.AKKUŞ kimseye rant kapısı olmayacağı için içinde bulunduğunuz ütopyadan uynanınız.. ve o güzelim şehri birilerine yalakalık ve peşkeş adına bu denli kirletmeyinizz SAYIN BAŞKAN LÜTFİ EFİL benim öğretmenim ve sevdiğim bi insandır ondan ricam etrafındaki partili ve partiliymiş gibi davranan sığ ve geri vede çıkar avcısı olan bir takım odakları görsün..sizide gözardı etmesin bunlara bakarkenn…

  2. Gercekten camimize ve camilere minare çok yakışıyor.Senin bir sözün vardı sen de o sözü tuttun.Keşke senin gibi diyer kişilerde sözlerini tutabilseler.Sen köyümüze örnek olcak kişilerdensin.Seni herzaman böyle görmek istiyoruz.Saygılarımla.

  3. Gercekten camimize ve camilere minare çok yakışıyor.Senin bir sözün vardı sen de o sözü tuttun.Keşke senin gibi diyer kişilerde sözlerini tutabilseler.Sen köyümüze örnek olcak kişilerdensin.Seni herzaman böyle görmek istiyoruz.Saygılarımla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar