25.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

12 Yorumlar

 1. ALİ arslan

  iki çayıralan yok bir çayıralan var.Ayrımlar bitmeli bu zamana kadar kimse bundan fayda görmedi. Herkesi kucaklayacağım.Hizmet için geliyorum.

  Yanıt
 2. ümit pamukçu

  resimlerle gzl olmuş site köyümü 4 senedir gitmiom ama resimlerle görmüş kdr oldum.tüm çayıralanlılara slm:-)

  Yanıt
 3. Sezgin PAMUKÇU

  bir takım arkadaşlar birilerini lobi oluşturmakla itham ederken kendi bir şekilde birilerinin reklamını yapmış.Ne demek kol kırılır yen içinde kalır.Yapılan yorumların neresinde bir şahıs övülmekte gösterebilirmi acaba. Ya anlamadığım neden eleştirilere tahammül yok.Eski başkan benim babam veya bir yakınım değil lakin yeni başkan birilerinin çok yakını galiba ki savunmaya geçti.Madem seniinde bazı şeyler istediğin düzeyde değil sende sesini yükselt.yada yükseltene hiddetlenme.Soy isimlere takma lakin o soy isimleride halkımızın içinden hak sahibi insanlar.Evet doğru hazımsızlık yaşıyoruz. Neden mi ayrımcılığı hazmedemiyoruz. Ve sesimizi bu siteden duyurabiliyoruz.Suçmu…..Ağır başlıysam kim demiş uysal koyunum, kesmeye gelir lakin çekmeye gelmez boynum…

  Yanıt
 4. Oğuzhan KARA

  Yerel seçim yaklaşırken birileri, doğru ya da yanlış olarak kamuoyu oluşturmaya çalışıyor kanaatindeyim. Elbette ki her yönetici dörtdörtlük olmayabilir. Ancak yorumculara baktığım zaman, İnce, Karayiğit, Sevindik.v.s soyadlı veya rumuzlu kişiler. Bunların tamamı Belalan Mahallesi sakinleri.
  Sevgili kardeşler. Ben de bazı şeylerin istenilen düzeyde olmadığı kanaatinde olanlardanım. Ancak sizin söylediğiniz kadar değil. Sizler bazı şeylerin hazımsızlığını çekiyorsunuz galiba.
  Bu güne kadar yapılan icraatlar hep aynıydı. Bir rahatsızlığınız yoktu. Şimdi kime hazırlık yapıyor ve kamuoyu oluşturmaya çalışıyorsunuz.
  Ben kesinlikle isimlere takılmam.Yeter ki adam olsun ve hizmet üretsin yeter.
  Siz değerli taraftarlar, ilk iki dönem başkanlığınızı kendi taraftarınız olan, Sevindik soyadlı kişi yaptı. Allah razı olsun birşeyler yapmaya çalıştı. Ancak …. bilseydi daha çok şeyler yapabilirdi. Bu dönem de bir başka arkadaş başkan oldu. Allah ondan da razı olsun. Onun da gücü ve becerisi bu kadarmış öyle oldu. Ancak Birilerine basamak zemini hazırlamak için de körü körüne başkalarına çamur atmayalım. Doğrudur veya yanlıştır. Kol kırılır yen içinde kalır. Kendi hesabımızı kendi içimizde yapalım.
  Benim şahsi karakterim, hatalı babam da olsa yererim, doğru yapan düşmanım da olsa överim.
  Yarınların güzel olması dileğiyle.

  Yanıt
 5. Hanım GÜLSÜN

  Çayıralan belediyesinin yapmak istediği sansürü kınıyorum.Her hizmetimiz aksıyor ve oy veren vermeyen ayırt ediliyor…Bu olaya nasıl yalan denilebiliyor şaşmaktayım

  Yanıt
 6. Cavit SEVİNDİK

  Ben belediyemden yapılan yorumlara toptan bir açıklama getirilmesini temenni ederdim. Ama öyle görülüyor ki eleştiriye tahammül yok.Kışın şartların ağır olduğu bir gerçek beldemizde. Peki sayın başkanım yazındamı belalan tarafında diz boyu kar var. Neden yollarımız patates kuyusu gibi.Köyümüze dışardan misafir getiremiyoruz yollarımızın bozukluğundan.Buna ne diyeceksiniz.

  Yanıt
 7. Ali İNCE

  Nedense bir rumuza taktınız gitti. Ya ortada bir haksızlık var ve millet dile getiriyor, neden suçlamalara gerçeklerle cevap verilmiyor da suçlamaya suçlamayla karşılık veriliyor. Bu olayları ben şahsımda yaşıyorum bizzat.maalesef buda bizim acı tecrübemiz.

  Yanıt
 8. Alper KARAYİĞİT

  Yapılan haberleri ve yorumları takip ettik.Yorumlarda gördüğümüz kadarı ile şahsa herhangi bir hakaret gözlemleyemedik.Lakin Yorumları ve yapılan işleri memleketimizden uzak olsak bile daima takip edip, yapılan hata ve yanlışlıkları her site, her yorum köşesi ve her mercide arayacağımızdan emin olunuz. İyi çalışmalar.

  Yanıt
 9. Yıldıray KARAYİĞİT

  Belediyeyi eleştiren bütün arkadaşlarıma katılıyorum. Bunu dile getirince neden yorumcular sansürlenmek isteniyor belediye tarafından çok acı…

  Yanıt
 10. Sezgin PAMUKÇU

  İnanın belediye yettkililerinin yaptığı açıklamaya sadece katıla katıla güldüm. Bizde bu ülkenin vatandaşıyız ve aynı vergiyi veriyoruz. Ama yüzyıllardır bu köyde hep ayrıcalık gördük. Bunu hak etmiyoruz sayın belediye yöneticileri.

  Yanıt
 11. İsa PAMUKÇU

  olayları en başından bu yana izliyoruz ve belalanlı olarak bu ayrımcılığı bizzat ben şahsımda yaşadım.Yolların bozukluğundan köyüme arabamla gelemiyorum.Çayıralan yolu ise neredeyse asfalt sayılacak güzellikte. Bunu mu saklayalım sayın belediye yetkilileri. Bunları burda dile getirmeyeceğizde nerede söyleyelim.Size de mi söyleyelim.Köyümüzden bi haber değilsiniz diye söylemiyoruz ama bilmiyorsanız tekrar söyleyelim.Haksızlık yapıyor, çifte standart yapıyorsunuz. Bu da yalan değil inanmayan bir belalan yoluna birde çayıralan merkez yoluna bakın lütfen.

  Yanıt
 12. Ömer SEVİNDİK

  yapılan yorumlarda kimseyi karalayıcı bir yazıya rastalamdım ve yazmadım.ama bir rahatsızlık dile getirilmiş neden sansüre uğruyor.bu kadar insan neden ve ne çıkarı olarak bu yorumları yazsın.İnanın bu yorum köşesinde şahsa hakaret etmedikçe yazı sansürleniyorsa bu demektirki site yönetimide bu çifte standarta hizmet ediyor diye anlamış olacağım.bir rahatsızlığımız var ve dile getiriyoruz.Buda en doğal hakkımız.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ