21 Haziran 2024 Cum

ÇAYIRALAN BELEDİYESİ 45 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRDİ

{mosimage}{mosimage}

 

ÇAYIRALAN BELDESİNDE

 

SÜNNET TÖRENİ COŞKU İÇİNDE KUTLANDI

 

22.04.2007 Tarihinde Beldemizde düzenlemiş olduğumuz toplu sünnet töreni görkemli bir şekilde icra edilmiştir.

Belediyemizce 45 çocuk sünnet ettirilmiş olup, törene katılan iştirakçilerimize yemek ziyafeti verilmiş, çocuklarımıza birer elbise takımı giydirilmiş ve altın takılmıştır.

Belediye başkanı Azmi KOCAGÖZ, bu tür etkinliklerin bu yıl başlatılıp, gelecek yıllarda da devam edeceğini ve geleneksel hale gelmesi gerektiğini söyleyerek, sünnet olan çocukların anne-babalarına, vatanına, milletine, Cumhuriyete, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı insanlar olarak yetişmeleri dilek ve temennilerinde bulundu. Törene İl Genel Meclisi üyeleri, çevre belediye başkanı, çok sayıda esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Çayıralanlılar birlik ve beraberlik içerisinde olup, bu birliğimizi bozmak isteyenlerin oyunlarına asla gelmeyeceklerdir. Bütün çalışmalar Çayıralanlılardan alınan pozitif enerji ile yapılmaktadır.

Belediye olarak öz eleştirileri çok ciddiye alıp, değerlendirmekteyiz. Maksatlı eleştirileri de muhatap alıp cevap verme gereği duymuyoruz.

Yine Belediye olarak, yapılan icraatlara önem vermekteyiz lafta ve sözde olan yazıları da hiç önemsemiyoruz. Amacımız Çayıralan Kasabasına hizmet etmek, birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlarımızın refah ve mutluluğunu sağlamaktır. Çayıralan Belediye Başkanlığı

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar