7 Aralık 2022 Çar

Çavdarköy Derneğinde Kurulacak Olan Kütüphaneye En Büyük ve En Değerli Kitabı Hediye Ettik

Çavdarköy Derneğinde

Kurulacak Olan Kütüphaneye

En Büyük ve En Değerli

Kitabı Hediye Ettik. 

Çavdarköy derneğine üye Çavdarköylü gençlerin dernek merkezinde kütüphane kurarak, hem kitap okunması hem de derslerde zorlanan öğrencilere ağabeyleri ve ablaları olarak derslerinde yardımcı olmak gibi çok yönlü çalışmalara imza atacak olan bu kütüphaneye ilk kitap hediyesini yapmak düşüncesi ile 29.12.2019 günü derneği ziyaret ettik.

Dernek yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin hazır bulunduğu ortamda; Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yapımcıları ve site ekibi olarak ayrıca şahsım İhsan ÇAM ve Ailem adına kurulacak olan kütüphaneye en büyük ve en değerli kitabı ALLAH’IN KELAMI KUR’AN-I  KERİM’i hediye ettik. Ayrıca dünyada en çok sevilen, başımızın tacı, PEYGAMBER EFENDİMİZİ tanıtan küçük bir Kitabı da öncelikle gençlerin yararlanması için hediye ettik.

Hediyelerimizi kabul edip teslim alan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Metin YILMAZ; yapmış olduğu açıklamada “ İhsan kardeşim İnternet siteniz adına, şahsınız ve aileniz adına kurulacak olan kütüphaneye en büyük ve en değerli Kitabı ve Peygamber Efendimizi tanıtan Kitabı hediye ettiğiniz için Dernek başkanı ve üyelerimiz adına ayrıca genç kardeşlerimiz adına çok teşekkür ederiz. “ dedi.

İlerleyen günlerde gerek yardımcı ders kitapları gerek ise bir çok konularda Kitaplar tahsis ederek, kütüphaneye destek olacağımız sözünü vererek dernek ziyaretimizi tamamladık.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar