25 Mayıs 2022 Çar

Çavdarköyü Gençlik Platformu Üyelerinden Somali’ye 350 TL Fitre Desteği Yapıldı. Çavdarköylüler ve Hayırseverlerin Yardımları 20.08.2011 Tarihinde Kadar Bekleniyor

Akkuşlu Çavdavköylü Gençlerden Afrikaya Yardım

 

ÇAVDAR KÖYÜ GENÇLİK PLATFORMU OLARAK

 RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE BU YIL Kİ FİTRELERİMİZİN

TOPARLANARAK ŞUAN AÇLIKLA MÜCADELE ETMEYE ÇALIŞAN

SOMALİ’DEKİ KARDEŞLERİMİZE GÖNDERİLMESİ UYGUN BULUNARAK

YEMEĞE KATILAN ARKADAŞLARIMIZIN TAMAMI

GÖNÜLLÜ OLARAK HEMEN FİTRELERİNİ VEREREK İLK ADIMI ATMIŞ OLDULAR.

20.08.2011 TARİHİ İTİBARİYLE TOPLANAN FİTRELERİN ÇAVDAR KÖYÜ GENÇLİK PLATFORMU’NUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR YEMEĞİNİN SICAK VE SAMİMİ BİR ORTAMDA GEÇMESİ SONUCUNDA YENEN İFTAR YEMEĞİNİN ŞIK VE NEZİH BİR ORTAMDA YENMESİ VE YEMEKLERİN KALİTELİ OLMASI ORTAMDA BULUNAN HERKESİ MEMNUN ETMİŞTİ.

SOHBET ORTAMINDA GÜNDEME GELEN KONULARDAN BİRİDE YARDIMLAŞMA İDİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN BİR HADİSİYLE YOLA ÇIKARAK ‘’KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR’’ ÇAVDAR KÖYÜ GENÇLİK PLATFORMU OLARAK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE BU YIL Kİ FİTRELERİMİZİN TOPARLANARAK ŞUAN AÇLIKLA MÜCADELE ETMEYE ÇALIŞAN SOMALİ’DEKİ KARDEŞLERİMİZE GÖNDERİLMESİ UYGUN BULUNARAK YEMEĞE KATILAN ARKADAŞLARIMIZIN TAMAMI GÖNÜLLÜ OLARAK HEMEN FİTRELERİNİ VEREREK İLK ADIMI ATMIŞ OLDULAR.

 FİTRE TOPLAMA ORGANİZASYONUNUN 20.08.2011 TARİHİNE KADAR DEVAM ETMESİ UYGUN GÖRÜLDÜ 20.08.2011 TARİHİ İTİBARİYLE TOPLANAN FİTRELERİN SOMALİ ADINA AÇILMIŞ OLAN BANKA HESABINA YATIRILARAK DEKONTUN FOTOKOPİSİ KATILIMCILARA VERİLECEKTİR.

FİTRE ORGANİZYASYONUNA KATILMAK İSTEYENLER  AŞAĞIDA İSİM VE TELEFONLARI BULUNAN ARKADAŞLARLA İRTİBATA GEÇEBİLİRLER.

Orhan  BAYRAMOĞLU       :0539 973 74 42

Yılmaz  ÇAM                         :0535 513 40 83

Mustafa  ÇAM                       :0545 434 88 12

 

FİTRE ORGANİZASYONUNA KATILANLAR

MUSTAFA ÇAM

20.00 TL

GAZANFER UNCU          

20.00 TL

HÜSEYİN SÜTÇÜ         

20.00 TL

SALİH ÇAM                   

40.00 TL

YILMAZ ÇAM

35.00 TL

ZAFER AKMAN             

30.00 TL

DURMUŞ KORKMAZ    

20.00 TL

ORHAN BAYRAMOĞLU

20.00 TL

MURAT KAYNAK          

50.00 TL

DURSUN ÇAM            

40.00 TL

EROL ÇAM                 

15.00 TL

İLKAY BAYRAMOĞLU

10.00 TL

MEHMET ÇAM 

30.00 TL

GENEL TOPLAM

350.00 TL

 

ÇAVDAR KÖYÜ GENÇLİK PLATFORMU

Haber: Akkuşun Gücü Televizyonu ve Web Sitesi  www.akkusungucu.com 

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. sevgli ihsan abimiz ve http://www.akkusilcesi.com ekibi adına sizlerden bu tür güzel sözler duymak gerçekten çok güzel.

  öncelikle biz http://www.akkusungucu.com olarak sizi ve bütün üsdatlarımızı örnek alarak bu yola çıktık ve daima sizleri izleyip sizin gibi büyüklerimizin fikir ve önerilerini dikkate alarak bunun yanına kendi fikirlerimizi katarak yapabilidiğimizi yapmak.

  Çavdar köyü gençleri olarakta artık bir yerden başlamak gerekiyordu bundan önceki olanları unutup ve asla sözünü bile etmeyip önümüze bakalım. birlik olacaksak Çavdar köyü olarak bir güç elde edeceksek köyümüzü daha ilerlere götürceksek LÜTFEN BÜTÜN ÇAVDAR KÖYLÜ GENÇ KARDEŞLERİM SOHBET,TANIŞMA VE KAYNAŞMA TOPLANTILARIMIZA KATILIN.
  bir sözde siz söyleyin kendi içinizde konuşmayın gelin hep birlikte konuşalım gerekirse sert tartışalım ama kapıya cıkınca el sıkışalım bizlere bu yakışır.

 2. Çavdarköylü Gençleri Tek Tek Tebrik Ediyorum. İki Örnek Davranış Sergilediler.
  1. Somali’de Açlıktan Ölen insanları unutmayıp destek oldular. Hepsinden Allah Razı Olsun.
  2. Çavdarköy adına çok önemli bir çalışmaya imza attılar. Köyün gençleri olarak bir araya gelinebileceğini ve hatta birlikte iftar yemeği yeneceğini vede hoş sohbet ederek sevinçlerini ve üzüntülerini birbirleri ile yaplaşmanın olabileceğini göstererek diğer köylerin gençlerine ve köylülere örnek oldular. İşte bu iki güzel çalışmadan ötürü bu gençleri tebrik ediyorum. Haberlerini yapmaktan gurur duyuyorum. Gençler iyi yoldasınız. Devam edin. Akkuş İnternet Sitesi olarak yanınızdayız. İhsan ÇAM olarak ve Site Ekibi olarak yanınızdayız. Sizlerde güzel düşüncleriniz tek tek bu haberin altına yorum olarak yazık ki sizlerinde o sevgi ve dayanışma seli görüşlerinizi öğrenelim. İhsan ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
16AboneAbone Ol

Çok Okunanlar