7 Haziran 2023 Çar

Çavdar Köydeki Baraj Çalışmasında Gül Ticaret Firmasının Kamyonu Uçuruma Yuvarlandı

Nihat GÜL, Akkuşlular Gecesine Neden Katılamadığını Açıkladı


 

GÜL TİCARET FİRMASININ

KAMYONU

ÇAVDAR KÖYDEKİ ELEKTRİK ÜRETİM İÇİN

YAPILAN BARAJ İNŞAATINDA KAZA YAPTI

Gül Ticaret Firması Yönetim Kurulu Başkanı Nihat GÜL’den aldığımız bilgiye göre, "Çavdarköydeki Baraj İnşaatında Çalışan ŞENEL DUMAN Yönetimindeki Kamyon Hareket halinde iken Freni Patlamış araç kontroldan çıkmıştır. Komyon uçuruma yuvarlanırken son anda araçtan kendini dışarı atan Şenel DUMAN yara almadan kurtulmuştur. Personelimize çok geçmiş olsun diyoruz. Komyonda hasar çok fazladır. Ancak can kaybı ve yaralanma olmaması teselli kaynağımızdır.

Sitemizde daha önce haber yapıldığı üzere, Ankara’da düzenlenecek olan Akkuşlular Gecesine Katılmak istiyordum. Ancak, kazanını gecenin düzenleneceği zamana denk gelmesi nedeni ile Geceye katılamadım. Gene sitemizi takip ettiğimiz kadarı ile gecenin çok güzel geçtiğini ve faydalı bir toplantı olduğunu öğrendim. İlçemize ve Akkuşlulara hayırlı olsun." dedi

Akkuş İnternet Sitesi olarak bizlerde Gül Ticaret Firmasına ve Araç kaptanı Şenel DUMAN’a çok geçmiş olsun diyoruz. Can kaybı olmaması bizleri sevindirmiştir. Kamyonun da bir an evvel tamir edilerek çalışmalara başlamasını dileriz. Kazasız günler, hayırlı işler dileriz.

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Nihat bey öncelikle başınızdan geçen bu üzücü olaya üzgün oldumu bilmenizi isterim şenel duman benim yakın derece akrabam oldu içinde endişelendim ama iyi oldunada sevindim mal herzaman yerine gelebilir ama bir can gittinde asla gelmez . tekrar tekrar geçmiş olsun iyi günler diyerek yazıma son veriyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar