17.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

8 Yorumlar

 1. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Ayhan Bey merhaba,yorumunuzun başı ile sonu arasında gerçekten uçurum var.Öncelikle “Orhan kardeşim” diyerek kutlamışsınız,sonrasında da “böyle insanlar” diyerek sitenin saygınlığını azaltacağımı söylemişssiniz.Benim başörtüsü ile ilgili haber7’de yayınlanan yazımı bir okuyun.Başörtüsü hakkındaki görüşlerimi,düşüncelerimi,içerisinde bulunduğum siyasi ve imani hareketi bir araştırın.Başörtüsünün kutsallığının en az sizin kadar farkındayım.Bu yüzden başörtüsünün saygınlığını azaltan,manevi değerinin önemini sıfıra indiren,ayağa düşüren,başörtüsünü taşıyamayan insanları eleştirdim,eleştiririm,eleştirmeye devam edeceğim.İnsanlar her haltı yiyecek,İslam dininin temel itikadi kavramlarının içini boşaltacak,manevi hazzın ve tesettür anlayışının anasını ağlatacak sonra gidecek şekille,kılık kıyafetle,bıyıkla Müslümanlık taşıyacak.Din bu kadar ucuz değil,İslam bu kadar ucuz değil!

  Ama yine de ben üzülerek yazımın altına….şu açıklamayı yapmak zorundayım.Başörtüsü ayetle sabittir farzdır.Bu yazıda başörtüsüne laf edilmemiştir.Bu yazıda dindeki yozlaşma eleştirilmiştir.

  Dua ile.

  Yanıt
 2. AYHAN DALGIÇ

  SEVGİLİ ORHAN KARDEŞİM TOPLUMUMUZDAKİ BU TEDAVİSİZ HASTALIĞI DİLE GETİRDİĞİN İÇİN SİZİ KUTLU YORUM.BAŞLIĞIN ÇARPIK DİNDARLIKDAN MİSALİN BAŞ ÖRTÜLÜYLE ÖRNEKSE SON DERECE ÜZÜCÜ VEDE ONUR KIRICI. SİZİ AYNI YAZIYLA TEKZİBE VEDE ÖZRE DAVET EDİYORUM AKSİ TAKDİRDE BENİM DİNİMİN SİMGESİNİ TEMSİL EDEN BAŞ ÖRTÜLÜ İNANÇLI KARDEŞLERİMİZ GEREKENİ YAPAR.BENİM GÖZÜM KULAĞIM SEVGİLİ AKKUŞ SİTESİ YÖNETİCİLERİ BÖYLE İNSANLARIN YAZISIYLA KENDİLERİNİN SAYGISINI KAYBETMESİNLER VE GEREKENİ YAPSINLAR DAYGILARIMLA.YU.DÜĞ.DERN.BAŞK.

  Yanıt
 3. ibrahim peker

  bunları çok görmemek lazım …. zihniyetı sayesınde malesef ınsanlar boyle yetışıyor. bır ınsanın elınden tutula sahıp çıkılsa mıllı manevı değerler adına bırseyler verılmeye çalışılsa bu zıhnıyet irtıca hortladı dıye ortalığı ayağa kaldırıyor.bu gençlerın sergıledığı tavır ve davranıslar tabı kı yanlış onlar herseye rağmen kendılerınden beklenenı yerıne getırmeliydıler… umarım bu zıhnıyet memlekette nasıl bır nesıl yetıstırıp mıllı ve manevı değerlerımızı nasıl korelttıklerının farkına varırlarda bundan sonra mıllı ve manevi değerlerımızı bırazcık sahıp çıkarlar yada sahıp çıkanlara engel olmasınlar yeter…………

  Yanıt
 4. akkuş sevdalısı

  Site yönetimine
  Yazarınızın yazısı hakkında yaptığım yorum…………………………………………………………

  Site Yönetimi: Ortada bir haksız durum yokmu? Bizler ve yazarımız adını soyadını yazarak size cevap veriyoruz. Ama sizi adınızı ve soyadınızı yazmaktan kaçınıyorsunuz. Bu nedenle yazınızın tamamı yayınlanmadı. Aynı satırları adınız ve soyadınızı yazarak tekrar yazıp gönderin olduğu gibi yayınlayacağız. Elbette sizlerinde haklı olduğu taraflar vardır. Lütfen adınızı ve soyadınızı yazarak tekrar yazarak görüşlerinizi gönderin yayınlayalım. Site Yönetimi İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ

  Yanıt
 5. V. Şensoy

  Orhan’ım duyguların körelmesin inşallah… Bu yazı, her gün karşılaştığımız toplumsal yaralardan birisinin hatırlatılmaısdır. Siyaset dersek, yanlış olur ama zorlama ile bir partinin sanal reklamı dersek belki bazıları tarafından kabul görebilir ki, orhan Doğangüneş’in fikir de yolu da bilindiği için bu da mümkün değildir. O halde taraf olmadan bir gidişatı kaleme alması hoşuma gitti doğrusu.

  Toplumun kaybettiği değerleri hatırlatmaya devam kardeşim. Bazı yanlış anlaşılmalar olması muhtemel ancak önemli olan niyettir.

  Selam ve muhabbetlerimle,

  Yanıt
 6. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Kıymetli okurumuz,

  Lütfen,elinizi vicdanına koyun ve yazıyı bir kez daha okuyun.Yine olmuyorsa ilköğretim ikinci sınıf seviyesinde bir çocuğu çağırın ve yazıyı okutun.

  O size mesajı söyleyecektir.

  Ayrıca google’e benim ismimi yazarak nerelerde ne tür yazılar yazdığıma bir bakmanızı tavsiye ederim.Kimseden çekincem yok.Benim fikrim de zikrim de birdir,bellidir.

  Bana bir kez daha “min şerril siyaset”ilkesinin önemini hatırlattığınız için teşekkür ederim.

  Site yönetimini siyaset konusundaki hassasiyetten dolayı kutluyor ve sevgilerimi sunuyorum.

  Yanıt
 7. akkuş sevdalısı

  sayın site yönetimine gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim ama burada siyasi mesaj verilmiştir.bir siyasi partinin adı üç kere kullanılmıştır takdir sizlerin daha önceleride bu isimle yorumlarım yayınlanmıştı şimdi neden?ayrıca adımı soyadımıda yazabilirim sorun değil saygılarımla.( arkadaşımız bu siyasi partiye gönül vermiş olabilir saygı duyarım)

  Site Yönetimi: Peki Soralım yazarımıza Siz o yazıyı kaleme alırken bir siyasi partinin reklamını yapmak için mi aldınız. Yada yazınızda vermek istediğiniz mesaj nedir. Adınız yazmayan kişi bu konuda merak ediyor ve soruyor size

  Yanıt
 8. akkuş sevdalısı

  yazık hemde çok yazık böyle bir yazıyı yazmak

  ………………………………………………

  Site Yönetimi: Adınızı ve soyadınızı yazmadığınız için yazınız yayınlanmadı. Ayrıca; bu yazıdan bizim anladığımız mesaj sizin yorumladığınız gibi değil. Siyasi mesaj verilmek istendiğini anlamış olsaydık. Seçim haberi yapmama kararına istinaden yazıyı yayınlamayabilirdik.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ