4 Aralık 2022 Paz

Canlı Yayında Akkuş’un İlçe Oluşunun her sene 4 Mart’ta Neden Kutlanması Gerektiği Net Bir Şekilde Açıklandı. İhsan ÇAM’ın Konuğu Emekli Öğretmen Ramazan KAYA

Canlı Yayında

Akkuş’un İlçe Oluşunun

her sene 4 Mart’ta Neden Kutlanması Gerektiği

Net Bir Şekilde Açıklandı.

İhsan ÇAM’ın Konuğu

Emekli Öğretmen Ramazan KAYA

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Ekibi olarak bir konuya inanmış isek. Elimizden geldiği kadarı ile yüreğimizi ortaya koyarız. Elimizden geleni yapmaya çalışırız.

Yıllardır göz ardı edilen ve çok az kişi tarafından gündeme gelse de pek ilgi görmeyen Akkuş’un İlçe oluş tarihinin her sene kutlanması düşüncesi bu sene çok fazla sayıda kişi tarafından gündeme geldi. En başta Akkuşlu bürokrat Mustafa GÖRGÜLÜ kardeşimiz çok fazla dile getirdi. Zaten site olarak bizlerin çok istediği konulardan biri olduğu için hemen Mustafa GÖRGÜLÜ ile irtibata geçerek destek vereceğimiz söyledik. Kendisi de bizlerin öncü olmasını istedi. Ancak sezer’in hakkına sezer’e vermek gerekir. Dedik ki o zaman birlikte koordineli olarak diğer kişilerinde yani tüm Akkuşluların katkısı ile birlikte bu işi koordine edelim dedik. Yani proje tüm Akkuşluların Projesi olarak kabul edilebilir.

Mustafa GÖRGÜLÜ bizlere İlçenin ilk ilçe olduğu zamanlardan hatırları olan Emekli Öğretmen Ramazan KAYA’nın anıları olduğunu söyledi. Önce anıları haber yapmak istedik. Sonra düşündük dedik ki! Akkuş İlçesi İnternet Sitesine yakışan canlı yayın ile o günlerin heyecanı ile sitemizi takip edenlere bu bilgileri ve duyguları aktaralım diye düşündük. İzmir’de yaşayan Ramazan KAYA Hocamızın akraba ziyareti için Ankara’ya geldiğini bizler Mustafa kardeşim iletince hemen hocamız ile görüşüp, konuyu anlatarak düşüncemizi ilettik. Sağ olsun bizleri kırmadı. Hemen canlı yayın programınızı gerçekleştirdik.

İnşallah faydalı bir canlı yayın olmuştur. Daha fazla yazmaya gerek olmadığını düşünüyoruz. Çünkü canlı yayında her şey net ve açık bir şekilde dile getirildi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar