22.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

22 Yorumlar

 1. osman kıraç

  selamlar saygılar güzel karadenizimizin isanları yeni yılınızı kutlar..akkuşlu olarak hiç birbirimizi çekemiyoruz..bizim ilçemizden kalkan arabalar ulusal firma degilki.biz hizmet kalitesi istiyoruz agzı olan konuşuyor..halinize şükretin..dogu arabalar …. gibi yolcu taşıyor sizin o bagajınızı kim taşır..insaf yorum..yaparken allah için yapın ya canik seyahat benim..babamın firması degil bende vatandaşım arkadaşlar

  Yanıt
 2. gül baysal

  ben istanbulda oturuyorum ve akkuşluyum firmanızdan çok memnun kaldım ve inşallah tekrar sizinle birlikte memleketime gidiceğimm kazasız belasız hayırlı seferler dilerim

  Yanıt
 3. recep bursalı

  saygılar sevgiler.başarılar hayırlı olmasını diler tüm bursadaki ordular olarak..akkuşda bizim ilçemiz.güzel bir isimle güzel başarılara imza atılır inşallah..bursadan sevgiler saygılar..SAMSUNDAKİ HACI KARDEŞİMİZLE KONUŞMUŞTUK AMA FİRMAMININ YENİ OLMASI..HACI BEYİN BİRAZ BEKLİYELİM.DEMESİ ÜZERİNE BURSA HATTINI AÇMADIK AMA İNŞALLAH YAKIN ZAMANDA SAMSUNDAN YADA BURSA’DAN BAFRAYA DÜŞÜNÜYORUZ ÇÜNKÜ CANİK SAMSUNUN KALBİ..GÜZEL İSİM HAYIRLI OLMASINI DİLER BAŞARILAR

  Yanıt
 4. samet

  T ürkiye’nin Karadeniz bölgesinde Kızılırmak’ın aşağı kesimiyle Ordu yakınındaki Melet yarma vâdisi arasında uzanan dağlar. 1500-2000 metre yüksekliğinde, üstleri düz veya hafif dalgalı orta yükseklikte dağ sıralarıdır. Ordu’nun doğusunda denize dökülen Melet Suyu Vâdisini geçince kendisinden daha yüksek olan Giresun Dağlarından ayrılır. Batıya gittikçe yavaş yavaş alçalan ve Yeşilırmak yarma vâdisinin batısında 1500 metre yüksekliğe inen Canik Dağları, doğu ucunda yükseklikleri 2000 metreye ulaşan iki tepeye sâhiptir. Birbirine paralel giden ve Karadeniz’e dökülen birçok çay ve dere Canik Dağlarını derin bir şekilde yarmıştır.
  Canik Dağlarının iklimi Karadeniz dağ iklim tipi olup bol yağışlıdır. Yıllık yağış tutarı 800-1200 mm’yi bulur.
  Canik Dağları, ikisi az önemli olan üç kara yoluyla kesilir. Bunlar Ordu-Koyulhisar, Ünye-AKKUŞ-Niksar, Samsun-Amasya yoludur. Üçüncü yol, önemli olup oldukça işlektir.
  yani kısacası canik ismi yöremize hitap eden bir isimdir .hayırlı uğurlu olsun

  Yanıt
 5. MÜBERRA GÜR

  31.07.2010 CANİK SEYAHATTEN BİLET ALDIM.01.08.2010 SAAT 18:00 DE ERBAA SANAYİ GİRİNDEN OTOBÜSE BİNDİM.YOLCULUK 13 SAAT SÜRDÜ,NEDENİ İSTANBUL’A GİRDİKTEN SONRA OTOBÜSÜN BİR SERVİS,DOLMUŞ GÖREVİ YAPMASIYDI.SEMTLERE(İLÇELERE)GÖRE 2-3 SERVİS KONULMAMIŞ OLAMASI.TEPKİ VERİNCEDE BİNME OZAMAN BU ARABAYA,UÇAĞA BİN GİBİ UKALA UKALA KONUŞMA,MANTIKLI BİR AÇIKMA BİLE YOK.PERON 64 DEDİLER EŞİM 05:30 DAN 7:15 E KADAR ORDA BEKLİYOR 121 E İNİYORUZ,PERONU BİLE BİLMEYEN ÇELIŞANLAR.VARMI BÖYLE BİR İŞ AHLAKI.

  Yanıt
 6. MÜBERRA GÜR

  31.07.2010.TARİHİNDE CANİK SEYAHATTEN BİLET ALDIM.01.08.2010 SAAT 18:00 ERBAA SANAYİ GİRİŞİNDEN İSTANBUL OTOBÜSÜNE BİNDİM,HERŞEY NORMALDİ.FAKAT İSTANBUL SINIRLARINA GİRİNCE BİR DOLMUŞ GİBİ GÖREV YAPMAYA BAŞLAYIP,ÜSKÜDAR,ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ,KAĞITHANE VS.İNSANLARI DAĞITA DAĞITA GELDİ OTOGARA.BÖYLECE EN FAZLA 12 SAAT SÜRMESİ GEREKEN YOLCULUK 13 SAAT SÜRDÜ VE FİRMA ÇALIŞANI BİR TERBİYESİZ AÇIKLAMA YERİNE UÇAĞA BİN,BİNME OZAMAN BU ARABAYA GİBİ TERBİYESİZCE BİR TAVIR.BÖYLE BİR İŞ AHLAKI OLABİLİRMİ SİZCE.KALDIRAMIYORSANIZ(BECEREMİYORSANIZ) BU İŞİ YAPMAYACAKSINIZ.İNSANLARDA İŞE YETİŞECEĞİM OTOBÜSTE YER BULDUM DİYE SEVİNMEYECEK,BÖYLE SİNİRLENECEĞİMİ BİLSEM BİNMEDEN ÖNCE İŞİMİ AYARLAR CANİK SEYAHATLE GELECEĞİME BAŞKA GÜN DÜZGÜN BİR FİRMAYLA GELİRİM.BU ARADA DAHA PERON NUMARASINI BİLE BİLMEYEN HOSTLAR,PERON 64 DİYOR 121 DE İNİYORUZ.VARMI BÖYLE BİRŞEY.

  Yanıt
 7. CEMAL DURAN

  CANİK SEYAHAT İLE HALKIMIZA EN İYİ HİZMETLERİN OLMASINI DİLERİM.BÜTÜN AKKUŞLU HALKIMIZA HAYIRLI VE RAHAT YOLCULUK SAĞLAMAYA ÖZEN GÖSTERECEĞİZ.
  KAPTAN CEMAL DURAN
  SAYGILARIMLA…..

  Yanıt
 8. toprak

  gelıp gecıcı deyıl kalıcı olmasını ve hayırlı olmasını dılerım

  Yanıt
 9. toprak

  cok firma geldı gecti gelıp gecici değil kalıcı olmasını ve hayırlı olmasını dilerim

  Yanıt
 10. MUSA ŞENLİK

  TELEFON ADRES BİLGİLERİNE ULAŞAMADIK

  Yanıt
 11. İsa ÇAM

  Tüm akkuş halkına hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız yolculuklar dilerim.Yalnız şunuda demeden duramayacağım.Keşke biz gurbetteki Akkuşluların;otobüsü gördüğümüz zaman içini cızz ettirecek bir isim koyulsaydı.ÖZ AKKUŞLULAR yada AKKUŞ ARGAN SEYEHAT gibi.Tşk.

  Yanıt
 12. Altun Kurt

  Bu ismin Akkuş’la ne alakası var bilmiyorum.

  Neyse o kadar önemli değil. Önemli olan yeni bir firma adı altında yeniliklerle geliyor olması daha önemlidir. Eski tas eski hamamsa ismin değişmesindeki maksat farklı olur. Eski hatalarıyla birlikte gelecekse….

  İnşallah dedikleri gibi yeni arabalar ve yeni çağa uygun zihniyetle gelinir ki hem firma daimileşir (geçici olmaz) hemde Akkuş halkının aktarmalı olarak seyahatlerine çözüm bulunmuş olarak iki tarafta kazanır. (Ünye-Niksar üzeri aktarmalar)

  İnşallah hayal kırıklığına uğratmaz ve başarılar diliyorum.

  Yanıt
 13. ...Dursun

  Çok güzel emegi geçenlere teşekkürler. Ama 90 lı yıllarda 46 Dursun amcamız ilk olarak AKKUŞ ÖZDEN Seyahat adıyla firma kurmuştur. Bu kişilerin emeklerine saygı duyulmalıdır o sebeble Canik firması ilk degildir,bunu belirtmek istedim.

  Yanıt
 14. MS3ckin

  Canik turizm akkuş halkına hayırlı olsun.Kazasız belasız yolculuklar yapması dileğim ile…

  mayıs ayında akkuşa yapmış olduğum seyehatten hiç memnun kalmamıştım giderken ……turizm gelirken ….. turizm le geldim fakat her iki firmadada hizmet 0 denielcek kalitede idi umarım canik turizm fark yaratır.
  Kendimde Metro turizm de host olarak çalıştığımdan hizmet kalitesinde tavsiyem ;
  İkramın zenginliği önemli değil fakat müşteriye ikram ederken al ye zıkımlan dercesine bi surat ifadesi yerine abi abla teyze amca gibi kelimler yerine güler yüzlü bi tavır ile hanımefendi veya beyefendi kek alırmısınız demek çok şey kaybettirmez.

  Kolay gelsin.

  SİTE YÖNETİMİ: Lütfen adınızı ve soyadınız yazınız. Aksi durumda yorumunu yayınlanmaz. Bakınız güzel önerilerde bulunuyorsunuz. Sevindirici ama adınızı ve soyadınızı yazmazsanız bundan sonra bu yorumlarınızı yayınlamayacağız.

  Yanıt
 15. TANJU ÇINAR

  CANİK ADINA SEVİNDİM

  Yanıt
 16. SEYFETTİN KÜÇÜK

  AKKUŞ CANİK TURİZM AKKUŞL HEMŞERİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENİ EDER AKKUŞ VE AKKUŞUN İSMİNİ EN İYİ ŞEKİLDE TAŞYACAGI AKKUŞLU HEMŞERİLERİZE BUNDAN BÖYLE AKKUŞ CANİK TURİZM YENİLENEN OTOBÜS FİLOSU VE PERSONEL KADRUSUYLA AKKUŞLU HEMŞERİLERİMİZE DAHA İYİ DAHA KAİLTELİ HİZMET VERECEKTİR ÇOK YAKINDA AKKUŞ U MUMUZUN YERLİ MALI AKKUŞ CANİK TURİZM ANKARA VE İSTANBUL OTOGARLARINDA PERONLARDAN KALKIŞ YAPACAKTIR SAYIN AKKUŞLU VE AKKUŞA SEYAHAT EDEN DEGERLİ YOLCULARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR BU KONUDA İSTEK VE ÖNERİ BEKLİYOR TÜM AKKUŞLU HEMŞERİLERİMİZE SAYGILAR SUNARIM

  SEYFETTİN KÜÇÜK
  AKKUŞ ( EREN) TURİZM VE AKKUŞ CANİK TURİZM ANKARA SORUMLUSU

  İRTİBAT TELAFONLARIZ

  İSMET PAŞA TEL – 03123105761

  SEYFETTİN KÜÇÜK, CEP O5332435872

  SEYRAN TEL 03124371815

  SEBAHATTİN SEVİNDİK CEP 05344732762

  Yanıt
 17. erdogan yürür

  merhaba akkuşumuza hayırlı olsun kazasız belasız yılarca seyahat etmenızı temenı ederım sadece akuşu temsıl etmıyor tum karadenız kesmını hıtap eden bır ısım elde etmış canik seyahat degerlı hemşerılerımıze hayırlı olsun sayın adem dumanada teşekurler kendıne yakışanı ve akkuşa yakışanı yapmış

  Yanıt
 18. Ş.F

  ADEM DUMAN BEY VE EKİBİNİ KUTLUYORUM. GERÇEKTEN İLÇEMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME. DESTEK VERMEK LAZIM. DEĞERLERİ KAYBETMEDEN SAHİP ÇIKMAK LAZIM. ANKARA DAN İSTANBULDAN İLÇEMİZE GÜNLÜK SEFERLER OLMASI ÇOK ÖNEMLİDİR.DIŞARDAN BİRİSİ OLSA ZARAR EDİYOR DİYEREK YA BIRAKIR GİDER,YADA SEFER SAYISINI AZALTIR. ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN…….

  Yanıt
 19. ekrem solakoglu

  en güzelini yaptınız akkuşun kendi firması olması hdha iyir ama keşke akkuşun adıyla kursaydınız

  Yanıt
 20. akuşlu serkan demirci

  hayırlı olsun. çok güzel bir haber akkuşlular için çok iyi olmuş inşallah bu şekilde devem eder

  Yanıt
 21. İsa ÇAM

  Güzel AKKUŞ’umuza hayırlı olmasını diliyorum.Yalnız isim olarak Akkuşa hitab etmedİğini düşünüyorum.İyi günler.

  Yanıt
 22. mehmet solakoğlu

  Akkuş.lu insanlarımıza hayırlı olsun

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ