31 Ocak 2023 Sal

Bu sitede, para karşılığı ve sipariş haber yapılmaz

Amacımız ilçemizi tanıtmak ve hizmet gelmesini sağlamak için çaba harcamak

 

AKKUŞ İLÇESİ İNTERNET SİTESİNDE

PARA KARŞILIĞI VE SİPARİŞ HABER YAPILMAZ

BU KONUDA ŞİKAYETİ OLAN VARSA VE

ELİNDE BELGESİ OLAN VARSA AÇIKLASIN

Saygıdeğer site takipçileri, daha önce sık sık ifade ettiğimiz gibi, zaman zaman site yönetimine ve siteye hakaretler, küfürler edildiğini hatta ailemize kadar varan ağıza alınmayacak sözler sarf edildiğini açıklamıştık. Evet bu konuda ne yazık dur durmak bilmeden aynı durumlar devam ediyor.

Çok değer verdiğimiz ve çok sevdiğimiz kişilerden de bizlere suçlamalar gelince inanın çok üzülüyoruz. Birde yapmadığımız konularda suç atılınca inanın perişan oluyoruz. Ancak herkesin canı sağ olsun. Bir kızgınlık anında söylenen sözleri halen hoşgörü ile bakmaya çaalışıyoruz.

Ancak, yapılan suçlamada, 2 konuda diyecekleri ve şikayetleri olanlar varsa lütfen açıklamlarını bekliyoruz. Şimdiye kadar Akkuş İnternet Sitesinde Para Karşılığı ve Sipariş haber yapıldığını bilenler varmı? bu konuda evet biz bu yöntemlerle haber yaptırdık diyenler varsa lütfen şahitleri ve belgeleri ile açıklamalarını istiyoruz.

Yapmadığımız bir çok konularda bizleri suçlamak hem bu dünyada hemde ahirette kul hakkı olmayacak mı?

Bizde sütten beyaz olduğumuzu söylemiyoruz. Kendimiz için pek olmasada, Akkuş İlçesine hizmet konularında, hizmet gelmeme yada geç gelmesi konularında, eğitim öğretim konularında, sağlık, ulaşım ve ilçemizin kalkınması konularında zaman zaman hizmetleri isterken kendimizi o kadar çok kaptırıyoruz ki, elde olmasada maksatı aşan cümlelerimiz olabilir. Amaç sadece Akkuş’a hizmet gelsin. Bunun için tek çabamız. Yazılanların ve söylenenlerin tek amacı Akkuş’a hizmet. Bu bağlamda değerlendirmesini talep ediyoruz.

Bu site, herhangi bir partiye ve kişiye yada bir firmaya bağlı olarak yayın hayatını sürdürmemektedir. Tamamen, site yönetimi, site temsilcileri, site muhabirleri, köşe yazarları, üst danışma kurulu v genel sekreter olmak üzere 9 senedir yayınını sürmektedir.

Sitenin önceliği Akkuş ve Akkuşlulardır. Akkuş İlçesine ve köylerine hizmet konularıdır. Bu konularda da Allah izin verdiği sürece yayınına devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar