24 Mayıs 2024 Cum

Bu Haberi Yapmayacağız. Ordu Üniversitesinin Akademik Yılı Açılış Törenini Haber Yapmayacağız. Peki Neden?

Yazık Ediyorsunuz Akkuşlulara, Akkuşlu Öğrencilere ve 270 Bin Akkuşluya 

 Bu Haberi Yapmayacağız.

"Ordu Üniversitesinin Akademik Yılı Açılış Törenini"

Haber Yapmayacağız.

Peki Neden

Ordu Üniversitesi'nin (ODÜ) yeni akademik yılı, törenle başladı. İlk olarak Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan törenler Ordu Kültür Sarayı'nda devam etti. Ordu Valisi ………………………………………………………………………………………….

Ordu Üniversitesi 3 sene önce binası hazır olan ve eğitim öğretime her az hazır olan Akkuş Meslek Yüksekokulunun öğrenci kabul etmesi için elinden gelen çabayı göstermediği için

Ordu Üniversitesi kendi çalışmalarını tamamlayıp, konuyu YÖK'e bildirdikten sonra üst düzeyde girişimleri yaparak en azından YÖK'ün Ek kontejan klavuzunda Akkuş Meslek Yüksekokulunun adının listede yer alması için elinden gelen çabayı göstermediği için

Akkuş Meslek Yüksekokulun öğrenci kabul etmediği için yada kabul etmesi için elinden gelen çabayı harcamayan Ordu Üniversitesi kendi internet sitesi sanki Akkuş Meslek Yüksekokulu eğitim ve öğretim yapıyormuş gibi internet sitesinde sürekli yer alması

Akkuş ve Akkuşluların ne yazık ki gereği kadar düşünülmediği için

Ordu Üniversitesinin Akademik Açılış Yılı Törenlerini haber yapmıyoruz.

Ne zaman ki Akkuş Meslek Yüksekokulu öğrenci kabu eder. Ondan sonra Ordu Ünivesitesinin yaptığı çalışmalar Akkuş İnternet Sitesinde haber konusu olur.

Akkuş Meslek Yüksekokulunun öğrenci kabul etmemesine ve 2011 ÖSYM Ek Kontejan klavuzunda okulun adının yer almamasını Akkuş İnternet Sitesi olarak bu şekilde ve buna benzer gündemler ile protesto ediyoruz. edeceğiz.

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. Derin Düşünce Lakabı ile yorum yazan kişi görüşlerine asla katılmıyorum. Yazdığın yorumu da sadece adını ve soyadını yazmadığın için yayınlamıyoruz. Ne zaman ki bu kadar düşünceye sahip olan kişi herhalde korkmadan cesaretle adını ve soyadını yazar diye düşünüyoruz. Yorumundaki hiç bir düşünceye asla katılmıyorum. Akkuş denen ilçede 30 binden fazla kişi yaşıyor. Devlet hizmet yaparken bölgenin yağışlı, güneşli, deniz yakın yada uzaklığı ile mi hizmet yapıyor yoksa insanlara mı hizmet yapıyor. 30 bin kişinin yaşadığı blr ilçeye hizmet yapmayacakta nereye hizmet yapacak. Adınızı ve soyadınızı yazın yorumlarınızın hepsini tek tek çürüteyim.

 2. akkuşlulara hizmet eden sayın site yönetimi sürekli akkuş meslek yüksek okulu neden açılmıyor diyorsunuz ve devamlı haberini yapıyorsunuz ama siz yök başkanının geçenlerdeki konuşmasını dinlemediniz sanırım…..yök başkanının geçenlerdeki konuşmasında,ben kasabalarda yani ilçelerde üniversite açılmasına sıcak bakmıyorum ve izin vermiyorum demişti….ben dinlediğim haberi sizinle paylaşmak istedim SAYGILARIMLA iyi çalışmalar……..

  Site Yönetimi: Akkuş Meslek Yüksekokulunun açılması kararını YÖK 2 sene önce onayladı ve Gereği için ÖSYM’ye gönderdi. Dolayısı ile Akkuş Meslek Yüksekokulu hakkındaki kararı ÖSYM verecektir. O zaman; Çaybaşı ve İkizce ye yaptırılan Meslek Yüksekokulu binaları neyin nesi. Birileri bu ülkede ilçeler ve ilçelerde yaşayan kişiler ile dalga mı geçiyor?

 3. SSEVGİLİ SİTE YÖNETİCİ ARKADAAŞLAR HERŞEY HAYEL VE SEBEBİ SİYASİ OYUNLAR DAHA ÖNCEDENDEN BU ŞEKİLDE SİZLERE YAZI YAZMIŞTIM BANA SİYASET YAPMAYALIM DİYE CEVAP VERDİNİZ YİNE LAFIMDAYIM AKKUŞ TA AKP İKDARI BAŞTA OLMADIGI SÜRECE AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU AÇILMAZ BUNU BİLİN ……………………………………………………………….

  AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU HAYEL BİZLER İÇİN.

  ALMIŞ OLDUGUM BİR HABERİ ARAŞTIRIRSANIZ MENMUN OLURUM DERE İÇİ DİYE PROJE DUYMUŞSUNUZDUR HERHALDE ONAYLIMIŞTIR ÜNYE AKKUŞ YOLU YALANCI BAHARA KALMIŞTIR BUNDAN DA HABERİNİZ OLSUN GEREKLİ KAYNAGI AKP İLÇE BAŞKANIMIZDAN ALABİLİRSİNİZ AKKUŞ İÇİN ÇALIŞMALARINIZA BAŞARILAR DİLİYORUM VE ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YANINIZDA OLMAK İSTİYORUM SAYGILAR.

  SİTE YÖNETİMİ: Adınızı ve soyadınızı yazmadığınız sürece yazılarınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bizleri zorda bırakmayın yorum yazarken adınızı ve soyadınızı yazınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar