23.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. NUSRET TARAR

  Orhan DOĞANGÜNEŞ bey;gülsüm inekle ilgili yazdığınız şeyler de daha komik ve ciddiyetsiz şeyler yaşandı köyümüzde…burada yazmak istemimiyorum ülkemizin gercekleri bu.www.kdirusagikoyu.org site editörü.

  Yanıt
 2. altun bayram

  eleştirilerden ders almak ve bunlara olumlu yaklaşmak demokratik insanların erdemliğidir bu yüzden seni tebrik ediyorum biz birbirimizi dinlersek başkalarınada kendimizi dinletiriz fikrindeyim. kendimizi özgürce anlatalım ve anlayalım böylece uzlaşmaların önünü ilkönce biz açalım. toplum böyle olursa siyasilerimizde böyle olmak zorunda kalırlar.kavga ve gürültülürin olmadığı bir toplum, meclis, özerk ve özel kurumlar, kamu kurumları, olabilğine bağımsız yargı, özgür ve bağımsız demokrasi dileklerimle hoşcakalın. saygılarımla

  Yanıt
 3. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Yorumlarınız için teşekkür ederim.Her ne kadar “kurnaz” tanımlaması biraz ağır kaçsa da yine de eleştirilerinizi yapıcı buldum.Öğüt meselesine gelince, evet itiraf ediyorum yazılarımı Arif Nihat Asya’nın “Elbet uyuşuklar, uyuyanlar bulunur; lâkin yine söyle sen, duyanlar bulunur! Yazmakta tereddüt etme hak bildiğini; okuyanlar bulunur!” dizelerinden almış olduğum öğütle yazıyorum.Hiçkimsenin hukuk ya da basınç danışmanı değilim.Sadece inandıklarını yazan, sıradan bir vatandaşım. Ayrıca Altun ağabey’in önermiş olduğu konulardan da güzel köşe yazıları çıkar.Cümle sentaksı ve olayları bağlaması da gayet iyi.Benim yazamadığım,yetişemediğim konularda kendisinden güzel köşe yazıları bekliyorum.Selamlar.

  Yanıt
 4. Tahsin Çayıroğlu

  Yazınız birileri tarafından öğütlenmiş ve kurnazlık içeren bir hava yarattı üzerimde! Güldürü mahiyetinde olduğunu düşündüğüm yazınızın baş tarafının da pek hoş karşılamadığımı belirtmek isterim. Alay geçtiğinin kim olduğuna dikkat etmelisin diye düşünüyorum.
  Saygılarımla…

  Yanıt
 5. altun bayram

  sayın orhan kardeşim yazı güzel olayları güzel analiz etmişsinizde fakat akparti hukuk danışmanı yada gülen cemaatinin basın danışmanı gibi yazmışsın. yazdıkların doğru ama boruyu yazdın deniz fenerindeki hortumuda yazsaydın, 500 tl maaşla çalışan oğulun gemisinden, havalimanındaki pırlanta dükkanından sözetmemişsin, erzurumda hamiline arama emrinden, erzincanda tarikatlara dava açan savcının soruşturulmasından, cumhurbaşkanıda yargılanmalı diyen osman kaçmazın başına gelenlerden, sınırda dağdan geleni 5 dakikada salan mahkemelerden, yerli birçok sermayenin yabancılaşmasından, yök başkanının maaşından, çiçekin kardeşinin tekelde yönetici olmasından ve tekel işcilerinin ankarada hakarama çabalarından bunlargibi bir iki olayıda yazsaydın daha güzel ve objektif olurdu. ben suçlu kimse paşa,bakan,başbakan,çumhurbaşkanı,öğretim üyesi,yönetici,gazeteci,tarikatcı,atatürkcü herkimse yargılanıp cezasını çeksin taraftarıyım. demokrasinin gereğide bu değilmi,bir insana sürekli balık vermek onu tembelleştirir ama balık tutmayı öğretmek ona rızkını kazanmasını sağlamak daha iyi olmazmı. adil ve demokratik bir ülke dileklerimle.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ