4 Mart 2024 Pts

Bizimle İletişim

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ

 

www.akkusilcesi.com

 

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz bizimle her türlü haberleşme için  sitemizi e-mail adresi olan  webmaster@akkusilcesi.com veya ihsancam@akkusilcesi.com  elektronik posta adreslerini kullanabilirsiniz.

 

 İhsan Çam – Cep Tel : 0 536 342 57 78

 İhsan Güneş – Cep Tel : 0 505  212 41 68

 

Eğer bize başka yerden ulaşmak isterseniz;

 

Sitemiz Temsilcileri

Sitemiz Muhabirlerimiz

Related Articles

85 YORUMLAR

 1. secgili sitemizidekiler bn akkuş çökek köyünden istanbula geldim ve köyümü çokk özlüyorduk ve bn internette gezinirken bu siteyi buldum ve bu siteye istedigim zamna girip köyümü görüp özlemimi çok olmasada gideriyorum ve bn bu siteye ordu akkuş çökek köyünün daha çok fazla bilgi resim atılmasını isterim iyi günlerrrr:-);-):-*8):D;-):-);-);-);-);-)

 2. SEVGİLİ HEMŞERİLERİM İNSAN MEMLEKETİNİN DEĞERİNİ UZAKLARA GİDİNCE ANLIYOR BEN ŞU ANDA İZMİRDE VATANİ GÖREVİME BAŞLADIM VE 15 GÜN SONRAYI İPLE ÇEKİYORUM ÖZLEDİM ORALARI

  ERDEM BEKTAŞOĞLU : BİR İNSAN ÖMRÜNDEN GEÇEN HER GÜNÜNE SEVİNİYORSA YA MAHKUMDUR YADA ASKER

 3. cok ozledım köyümü bır baskadıre benım memeleketım ınsanıyla ormanıyla dostluklarıyla bosa yasıyoruz bızler elın memleketınde kendı öz topraklarımız varken ALLAH CANIMI MEMLEKETIMDE DOGDUGUM TOPRAKLARDA ALSIN SAYGILAR

 4. Site Yönetimine
  Merhabalar,
  Ben 2 Yıl Önce Yeşilköyün Resimlerini Gönderdim Siteye
  Memleketi Özlediğimde Siteye Girip Resimlere Bakıyordum
  Özlemimi Gidermek İçin.
  O Gönderdiğim Resimleri Artık Sitede Göremiyorum Bu Resimlerin
  Akibiyetini Öğrenebilirmiyim Mümkünse?
  Eğer Resimler Belli Bir Süre Sonra Silinecekse Siteye Resim Göndermenin
  Bir Anlamı Yok
  Bununla İlgili Saygı Değer Site Yönetiminden Bilgi Almak İstiyorum
  Bu Konu Hakkında Beni Bilgilendirirseniz Çok Çok Memnun Olurum
  Saygı & Sevgilerimi Sunarım.

  DURSUN ALİ GÜNEY

  Site Yönetimi: Dursun Ali bey, Sitemiz server değişikliği yaparken bazı resimlerde kayıplar oldu. Elinizde resimler varsa Sitemiz FOTO ALBUM sayfasına kendiniz yükleyebilirsiniz. Siteye üye olanlara ve site ekibi bu sayfaya resim eklebilir.

 5. AKKUŞ YEŞİLKÖY(EKİNCİK) MÜEZZİN CEMAL OĞLU MUSTAFA BOLAT. ÖNCEDEN DE SİTEYE GİRİŞ YAPIYORDUM. YENİ KAYIT OLDUM GÜZEL BİR SİTE.BU SİTEYİ GELİŞTİRME VE ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN BEN DE ÜZERİME DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIM. İYİ DİLEKLERİMLE

 6. Herkese hayirli günler dilerim.
  Benim ihsan cam yada ihsan günes abiyle görüsmem gerekiyor ivedi bir sekilde. ben adresinizi eklemsitim ama göremedim kabul etmediniz galiba.Abilerim bu msn adresimi eklerseniz sefinirim görüsme için.

  Site Yönetimi: Ersoy SEVİMLİ kardeşim, site yönetimi sayfasında bizler ile ilgili irtibat telefonları ve mail adreslerimiz mevcut.

 7. Şefik müdürümle PTT Genel Müdürlüğünde 3 yıl çalıştık.bizleri hiç incitmedi allah yolunu yolunu açık etsin.inşallah daha iyi yerlerde görürüz

 8. şirin ilcemizin güzel küyü slm sıcak insanlar resimler bir harika devamını bekliyoruz sizden nicin egri tarla mhl nicin resinleri yok bu yüzden biraz üzulduk herşey güzel

 9. Değerli site yöneticileri değerli Akkuşlular Ak Partinin Belediye Başkan Adayı hala neden açıklanamıyor.iki aday adayı arasında hala bir karar veremediler Akkuş halkının ve Ak Parti ilçe Teşkilatının görüşleri alınmış olsa halk kendi kararını verebilirdi.Kim olursa olsun hangi Partiden olursa olsun Akkuş’u sahiplenecek geriye değil ileriye götürecek yönetimin gelmesinden yanayım.Akkuş’un iki tane caddesi var Birisi şehirlerarası Karayolu diğerini İstiklal caddesi parke taşı döşeselerdi.

 10. mrb ban akpınar da oturuyorum msj aldım ben şunu demek istedim bence akpınarın gelişmesi için birşey yapılmıyor yollarımız iyi değil kışin hasta olduğu zaman zorlularla karşiaşa biliyoruz ama belediye başkanımız elinden geleni yapsada yine birşeyler eksik kalıyor ayrıca eğtim içinde çalışıyorlar ama yine gelişmiyor ben anlamıyorum başkanımiz çok iyi ama çok fazla başkanlık yaptı fazla birşeyler gelişmedi hep iş makinalrına yatırdı 4 komyon var bence fazla onlara yatıracağına başka yararlı şeyler olablirdi teşekkür ediyorm…

 11. sayın isa cürebal kardeşim.kan aradığınıilan ediyorsun.buldun mu bilmem ama bir önerim var.hasteneden ilgili doktor onaylı ve sgk li olup olmadığını beyan ederek”kan istek formu” alıp en yakın kızılay kan merkezine müracat etmeni önemle belirtmek isterim.sgk -ssk li oldğunu belirtmezsen para alırlar. acil şifalar.orhan güngör emekli öğretmen kızılay derneği izmir-menemen

 12. İsrail, Filistin’i Nasıl İşgal Etti?

  BM Genel Kurulu’nun 1947’de Filistin topraklarının Araplar ve Yahudiler arasında bölünerek, Kudüs’e uluslararası statü tanınmasını onaylandı. Bu kararın ardından da 14 Mayıs 1948’de bağımsız İsrail Devleti’nin kurulduğu dünyaya açıklandı.

  1947’ye kadar haritalara Filistin olarak yansıyan bölgede, geride kalan 61 yıl içerisinde dengelerin nasıl değiştiğini anlamak için aşağıdaki haritalara bakmak yeterli.

  Aslında bölgede her şey 1917 yılında imzalanan ve Osmanlı’dan kopuş anlamına gelen Balfour Deklarasyonu’nun imzalanması ile başladı.

  İngiliz bakan Arthur Balfour, Siyonistlerin lideri Lord Rotshild’e resmi bir mektup yazdı. Bu mektupta Balfour kendisinin ve İngiltere’nin Filistin’de bir Yahudi devleti kurulması için Siyonistleri sonuna kadar destekleyeceğini yazıyordu. Bu mektup ‘Balfour Deklarasyonu’ olarak tarihe geçti.

  Bu deklarasyon uyarınca Yüz binlerce Yahudi Siyonizm projesi kapsamında İngiliz mandası altındaki Filistin’e göç ettiler.

  Planlı Yahudi göçü ve bunun sonucunda Filistin’de Arapların 6’da 1’i kadar çoğalan Yahudi nüfusuna karşı bir tepki olarak Nisan 1920’de iki büyük Filistin ayaklanmaları yaşandı.

  1947de İngiltere, Filistin sorununun çözümünü Birleşmiş Milletler’e devretti. Birleşmiş Milletler Filistin’i iki parçaya bölüp %56.5unu Yahudilere,%43.5’unu Araplara vermeyi teklif etti. Filistin bu fikre sıcak bakmamasına rağmen, 33 ülkenin oyuyla bu plan kabul edildi.

  15 Mayıs 1948de İngiltere Filistin’de mandalık yönetimini bitirmek istediğini duyurdu. Yahudi militanlar 1948 yılının Aralık ayında Filistin’in Arap köylerinde etnik temizlik başlattılar. İsrail bağımsızlığını 14 Mayıs 1948de ilan etti.

  Siyonist Irgun ve Lehi örgütlerinin militanları 9 Nisan’da Deir Yasin köyünde katliam yaptıktan sonra binlerce Filistinli Lübnan, Mısır ve Batı Şeria’ya kaçtı. İsrail bağımsızlığını ilan ettikten bir gün sonra Ürdün, Mısır, Lübnan, Irak ve Suriye İsrail’e saldırdı,ama İsrail orduları onları geri püskürttü. Bu savaşlardan sonra Mısır Gazze’yi, Ürdün Kudüs etrafında küçük bir bölgeyi ve Batı Şeria’yı aldı. Bunlar Filistin’in %25iydi.

  1964’de Filistin Kurtuluş Hareketi kuruldu.

  5 Haziran 1967de 6 gün savaşı başladı. Orta Doğunun haritası bu savaşta değişti. Israil Gazze ve Sina yarımadasını Mısır’dan, Golan tepelerini Suriye’den aldı ve Batı Şeria ile Doğu Kudüs’ü işgal etti. İsrail toprakları bu savaştan sonra neredeyse 2 kat büyüdü. Birleşmiş Millet bu savaştan sonra 242. kararını alıp İsrail’in bu savaşta kazandığı toprakları işgal edilmiş olarak kabul ederek, bir an önce çekilmelerini istedi ancak İsrail, 500.000 Filistinli’nin mülteci durumuna düştüğü bu savaş sonucunda işgal ettiği topraklardan çekilmedi.

  1968’de Yaser Arafak Filistin Kurtuluş Örgütü’nün başına geçti. 1974te Yaser Arafat Birleşmiş Millet Güvenlik Konseyi’ndeki ilk konuşmasını yapıp barışçıl isteklerini vurguladı.

  1977de Irgun ve Lehi örgütlerinin mirasçısı Likud, İsrail seçimlerini kazanıp iktidar partisi oldu. Likud, Israil’in bütün vaadedilmiş topraklara (Ürdün, Filistin, Irak, Suriye, Lübnan ve Mısır ile Türkiye ve İran’ın bir bölümü) yayılması gerektiğini savunuyordu. O zamanki tarım bakanı olan Ariel Şaron da Likud partisindendi.

  1979de Mısırlı başkan Enver Sedat Israille barış anlaşması imzaladı ve böylece Mısır, İsrail’i tanıyan ilk Arap ülkesi oldu. Bu anlaşma çerçevesinde Gazze Filistinliler’e verildi.

  1982de Ariel Şaron, İsrail-Lübnan savaşını başlattı. Falanjistlerin de desteğiyle Sabra ve Şatilla mülteci kaplarına girerek tarihin en büyük katliamlarından biri gerçekleştirildi, binlerce Filistinli sivil öldürüldü. Sabra ve Şatilla kamplarında öldürülen sivillerin görüntüleri, insanlık tarihine kapkara bir leke olarak geçti.

  1982’de İsrail, Lübnan’a karşı savaş ilan etti.

  1987de Gazze’de Intifada adındaki ayaklanma başladı. Kısa bir süre sonra intifada Batı Şeria’ya da yayıldı. Aynı yıl, Filistin’de Hamas, Şeyh Ahmed Yasin’in önderliğinde kuruldu. 1988de Filistin Özgürlük Topluluğu Arafat’ın liderliğinde Birleşmiş Milletlerin 242. kararını ve Filistin’de iki devlet fikrini kabul etti.

  1992de Israil’de İşçi partisi iktidara gelince bir barış süreci de başlamış oldu. 1993te İsrail ve Arafat Oslo Barış Anlaşmasını imzaladırlar. Bu anlaşmanın sonucunda Arafat sürgünden kurtulup Filistin’e geri döndü. 1994te Filistin Özgürlük Harekâtı ve İsrail Kahire’de görüştü. Bu görüşmelerde yapılan anlaşmanın sonucunda İsrail’in Gazze’nin çoğunu ve Batı Şeria’daki Erila şehrini Filistin’e bırakmasına karar verildi.

  Eylül 200’de Ariel Şaron’un Mescidi Aksayı ziyaret etmesi, Filistinliler arasında büyük bir öfkeye ve protesto gösterilerine yol açtı. Bu olay 2. İntifadanın başlangıcı oldu.

  2006-2007 yılları arasında Bu kez El Fetih ve Hamas arasındaki çatışmalar gündeme demgasını vurdu. Bağımsız Filistin için mücadele eden bu iki gücün birbirine düşmesi İsrail’in de işine yaradı.

  2007 yılında Arafatın ölümünden sonra yerine geçen Mahmud Abbas ile Şimon Peres, Annapolis’te bir araya geldi.

  İsrail, 27 Aralık 2008’de, Yahudilerce ‘düğme dikmenin’ bile yasak olduğu cumartesi günü Gazze’ye ‘Dökme Kurşun’ adını verdiği bir operasyon başlattı. Bir hafta havadan devam eden bombardımana bir hafta sonra kara birlikleri de dahil oldu.

  Dünyanın en büyük toplama kampı olarak nitelendirilen Gazze’de nüfus yoğunluğu o kadar yoğun ki bir metrekareye 5 Filistinli düşüyor.

  Hamas’ı hedef aldığını iddia eden İsrail’in tonlarca bomba attığı Gazze’de ölü sayısı her geçen dakika artmakla birlikte 566’ya yükseldi. İsrail’in iddialarının aksine ölenlerin üçte biri, sivil ve çocuklardan oluşuyor.

 13. Merhabalar http://www.fatsadan.com Sitesini linklere eklermisiniz anahtar kelime olarak da Fatsadan Fatsa Fatsahaber fatsa haber fatsa resimleri ünye haber ünyehaber ordu ünye ordu haber orduhaber haber fatsa haberfatsa haberünye haber ünye haber ordu haberordu fatsadan fatisa cennetfatsa yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 14. SEVGİLİ KARDEŞLERİM VE BABA DOSTLARIM MUZAFFER,İSA,NECATİ,ÖMER VE KEMAL KARDEŞLERİME ALLAH SABIRLIK VERSİN HAKİKATEN İNSANIN BABASINI ANİ KAYBETMESİ KADAR HAYATTA ZOR BİŞEY YOK ALLAH SABIRLIKVERSİN TÜM EŞ VE AKRABALARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM AZMİ AMCAMIZINDA MEKANI CENNET OLSUN.

 15. Sevgili Akkuş’lu hemşerilerim uzaklarda olan ben gönül Akkuş’lusu hepinizin yeni yılını kutlar sağlık esenlik ve MUTLULUKLAR dolu bir yeni yıl dilerim. Saygı ve sevgilerimle Türker YILDIRIM

 16. Öncelikle sitede ismimi gördüm ve çok memnun oldum sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım yanlız iş yeri telefonumun cep telefonumun 0536 242 67 44 olarak düzeltilmesi yani 4 rakamı eksik yazıldığından bunun düzeltilmesi,
  Ayrıca ilçemizin güncel bilgileri olduğu gibi Çayrıalan Beldesi hakkında da güncel bilgilerin belirtilmesi
  Teşekkürler saygılarımla

 17. evt bizim köyümüz güzel kköyümüz senin kıymetini çok iyi biliyoruz hiç merak etme burdan tüm sevdklerime slm gönderiyorum mustafa kurt a slm
  kendisi amcam olur ben saır salihin oğlu altunun oğlu irfan

 18. DÜN BEN SİTENİZE BİR MESAJ YAZMIŞTIM NEDEN YAYINLANMADI BUNU ÖĞRENEBİLİRMİYİM HEM İLETİŞİME,HEM BİZİMLE İLETİŞİME,HEMDE MEMET CÜREBALIN ALTINA YORUMA SAKINCASIMI VARDI YOKSA ULAŞMADIMI BAKIYORUM HERKESİN YAZISI YAYINLANIYOR BENİMKİ PİYASADA YOK BUNDAN BÖYLE DAHA SİTENİZİ ZİYARET ETMEYECEĞİM VE TAKİPDE ETMEYECEĞİM.HOŞCA KALIN CEVABINIDA BEKLİYORUM.SLM

 19. Bir zamanlar bölgenin sayılı köylerinden olan köyümüz verdiği göçler ve sahip çıkılamamasından dolayı bugün her konuda gerilere düştü.Gelin hep birlik olalım, köyümüzü eski konumuna getirelim.

 20. ben de bu sitede köyümün resimlerinin olmasını istiyorum ama nasıl olacak bilemiyorum.baya yardımcı olurmusunuz.ben ist. da oturuyorum. köyümün resimlerini gönünce cok mutllu oluyorum.

 21. ÇOK ÇOK HAKLISINIZ BU AKKUŞ AKKUŞ OLALI NEDEN BU KADAR DEĞİŞTİ BENDE ANLAYAMADIM VE ÇÖZEMEDİM ÜZGÜNÜM GERCEKTEN BUNLAR İÇİN KAFAYA TAKMAYINIZ SİZİN SUCUNUZ YOK AKKUŞDA DURAN VE SİTEYE BAKAN KİŞİLERİN SORUNLARI DEMEKKİ KRİZ ONLARADA VURDU YANSIDI CAN SAĞLIĞI HAYIRLI BAYRAMLAR.SLM BEN SAMMSUNDAN ADİL GÜL

 22. huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlık ve huzurlu bir bayram geçirmenizi yüce allahtan dilerim nice bayramlara allah kurbanlarınızı kabul etsin mustafa akkaya sizlerin sayesinde haberleşiyoruz sizlerede sonsuz teşekkürler iyi bayramlar

 23. TÜM AKKUŞ,LU VE İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM VE AKKUŞ,LU VE İSLAM ALEMİNİDE SELAMLARIM GÜL AİLESİ ADINA BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN VE ALLAH HAYIRLARA VESİLE ETSİN BENİM BAYRAM BOYUNCA NÖBETİM VAR GELEMİYECEĞİM AMA ALLAH NASİP EDERSE HAVALAR İYİ OLURSA BAYRAMIN SON GÜNÜ 2 GÜN GELECEM HAYIRLISI DİYELİM.HERKESİ SELAMLIYORUM VE BAYRAMINIZI KUTLUYORUM.SLM.ADİL GÜL SAMSUN

 24. Ben dışarda yaşayan bir akkuşlu olarak tüm hemşerilerim sizim nezninizde kurban bayramını kutlarım Sizler sayesinde ilçemizzden istediğimiz zaman haberdar oluyoruz çalışmalarınızın devamını dilerim

 25. SELAMLAR KUSURA BAKMAYIN BU GÜNLERDE BİRAAZ SIKÇA YAZIYORUM AMA BUNU TEŞEKKÜR İÇİN YAZMAM GEREKİYO HEP SÖYLENEN VE İLGİ GÖRMEYEN KÖYÜMÜZDEKİ KÖPRÜNÜN DOLUMUNU SAYIN KAYMAKAMIMIZ YAPTIRMIŞ BUNU YENİ ÖĞRENDİM VE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLDİĞİM İÇİN YAZIYORUM ALLAH RAZI OLSUN BİRDE YOLLARIMIZ ONARIMDAN GEÇSE ÇOK GÜZEL OLACAK SOSUZ TEŞEKKÜRLER İYİ GÜNLER

 26. merhaba yeni aldığımız bir habere göre bundan yaklaşık 1 yılı aşkın haliluşagını yeni köye bağlayan köprünün başlarının dolumu yapılmaya başlamış ve doğru deniliyorsa yollarında hemen bu dolum işinden sonra yapılacağını söylemişler sebepleri kimse çok çok teşekkürlerimizi sunarız arada olsun oraları hatırlayın ordakilerde insan mutlu günler hepinize sağlıcakla kalın

 27. ihsan abi resimler benim ankaradan basbakanlık yakın koruma polisi ..resimleri uygun görürsen yayınlarsın abii bagderesindenim godasın torunu derler bizede..saglıcakla kalın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar