30 Temmuz 2021 Cum

Biz bunu hep yapıyoruz. Akkuş’ta çok defalarda yapılacağa benziyor

Ne mi yaptık? Neler mi yaptık?

Biz bunu hep yapıyoruz.

Akkuş'ta çok defalarda

Yapılacağa benziyor.

1. Akkuş Yibo Açılana Kadar, Okul İnşaatının Fotoğrafını Akkuş İnternet Sitesinden kaldırmayacağız dedik.

Yıllar sonra okulumuz açıldı.

2. Çukurköy Cingili Köprüsü yapılsın diye yüzlerce haber yaptık. Akkuşlular bizlere yeter artık. Cingili köprüsünü bize ezberlettin dediler.

Köprü Yıllar sonra yapıldı.

3. Meyvalı Köyü İspenli Köprüsü yapılsın diye onlarca haber yaptık. Köprü yapıldı. Baş kısımları dolmadığı için uzun süre bekledi. Bu konuyu da defalarca haber yaptık.

İspenli köprüsü de yapıldı ve hizmete geç de olsa açıldı.

4. Akkuş-Salman Yolu genişletilsin, Çakıllansın, Yeni açılan Kemikkeriş ve Çamlıca köy yolları bir an evvel bitsin diye yüzlerce haber yaptık.

Akkuş-Salman yolu genişletme ve çakıllanma çalışmalara tamamlandı.

Asfaltlı yol yapılsın diye yüzlerce haber yaptık. Nihayete 2010 yılında 8 KM'den fazla mesafe yolun asfalt yapılması gündemde

5. Çayıralan Okulunun, Seferli Okulunun ve Kızılelma İlköğretim okullarının yapılması acil ihtiyaç diye yüzlerce haber yaptık.

Yıllar sonra da olsa Okullar yapıldı. Hizmete açıldı. Bundan sonra da Çayıralan İlköğretim okulunun zemin altı katın su alması konusunu sık sık haber yapacağız herhalde.

6. Damyeri İlköğretim Okulu yeniden yapılsın diye onlarca haber yaptık.

2010 yılında bu okul yeniden yapılacak.

7. Akkuş Merkezde yangın sonucu yanan kız yurdunun yeniden yapılması için haber üstüne haber yaptık.

Yurt yapıldı. Ancak ödenek zamanında gönderilmediği için, şu anda yurdu yapan firma ile ilgili resmi kurumlar mahkemelik. Bu konuda ileride sık sık haber konusu olacaktır.

8. Devlet Hastanesi yüzlerce kere haber konusu oldu.

Hastane en güzel şekilde tamir oldu.

9. İlçemize Doktor ataması yapılmıyor diye yüzlerce haber yaptık.

Doktor ataması şimdi sık sık yapılmaktadır.

10. Akkuş Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi açılsın diye yüzlerce haber yaptık.

Geç de olsa Diyaliz Ünitesi açıldı.

Şimdilik bu kadar sayalım. Aslında yapılan haberler saymakla bitmez.

ŞİMDİ İSE SİTEMİZİN EN ÖNEMLİ GÜNDEM KONUSU AKKUŞ MESLEK YÜKSEKOKULU'DUR. OKULUN AÇILIP, ÖĞRENCİ KABUL ETMESİDİR.

Okul açılıp, Öğrenci Kabul Edene kadar, Akkuş İnternet Sitesi olarak Yüksekokulu konusunu hep haber yapacağız. Hep gündemde kalacak. Diğer konularda nasıl bir yöntem izlemiş isek okul konusunda da yöntem aynı, dolayısı ile yapılan haberlerde illa da bir şeyler aramak isteyenlere bu konuyu bir kez daha hatırlatmak istedik.

Biz illa da yüksekokul konusunu sık sık haber yapmak için zaman ayırmak istemiyoruz. Çünkü Akkuş İnternet Sitesinin, bitip, tükenmek bilmeyen daha yüzlerce projesi var. Yukarıda da saydığımız gibi daha çok projelerimiz olacak. Yüzlerce konuda haberlerimiz sırada bekliyor. Her Beldeye, Her köye yönelik onlarca haberlerimiz sırada bekliyor. Lütfen okul hizmete açılsın ki, bizlerde diğer konuları gündeme taşıyalım.

Örneğin ilerki günlerde hiç gündemden düşmeyecek konulardan birisi de Her belde de acil ihtiyaç olan ………………………….. larına ihtiyaç bulunmaktadır. Her sene bir beldeye yapılsa idi. Şimdiye kadar her beldedeki ihtiyaçlar giderilmiş olacaktı. Peki bu Hangi hizmet? çok yakında sitemizde

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. bu ülkede olsun başka ülkelerde olsun yani dünyanın neresinde olursa olsun birşeylerin değişmesini istemek yada yoluna koymanın en etkili tepki yolu bence görsel ve yazılı basındır,bunlara internet siteleride dağil,akkuşun ve akkuşlunun internet siteside bu konuda öncü olmuştur ve bizim dile getiremediklerimiz gündeme getirip bi bakıma sessizligin sesi olmuştur,başarıların devamını dlerim…

  2. evet bazı konular ve sözler unutulur bunları unutturmamak için tabiki haber yapılmalı akkuşa gelen hizmetlerden kimse zarar görmez şunu hatırlatalım konuşmak ayrı yazmak ayrı (söz uçar yazı kalır) mantığı ile herşeyi belgelendirmek güzeldir. sitemizinde bu yöndeki çabalarını saygıyla karşılıyor desteklerim hep onlarla olacaktır. altun bayram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar