16 Temmuz 2024 Sal

Biz Bu Haberi Yapmayacağız. Külekçili Köyünde Yapılan Gübre Dağıtımı Törenini Haber Yapmayacağız

Peki Hangi Haberleri Yayınlayacağız.

Biz Bu Haberi Yapmayacağız.

Külekçili Köyünde Yapılan

Gübre Dağıtımı Törenini

Haber Yapmayacağız

Öncelikle Külekçili Köylülerinden ve Törene Katılan İnsanlarımızdan özür diliyoruz. Haberi yayınlamadığımız için

Ama Külekçili köylüleri siz söz veriyoruz. Külekçili köyünün yolu asfalt yapılınca ilk haberi biz yapacağız.

Akkuş İnternet Sitesinin davası büyük dava, bir çuval gübre dağıtımı bizim davamızın içinde yeri ne yazık ki yok.

Peki Akkuş İnternet Sitesin davası ne?

1. Akkuş İlçesinin tüm grup yolları asfaltlı yol olsun (Külekçili köyünde gübre dağıtımı yapılırken ne yazık ki; Akkuş'tan başlayarak Ketendere, Gedikli-Çukurköy-Çavdarköy-Külekçili-Meyvalı-Ceyhanlı ve Erbaa İlçesi sınırına kadar olan grup yolunda bir karış asfaltlı yol yok. Keşke bu grup yoluna 10 km asfaltlı yol yapılsaydı da ondan sonra tören yapılsaydı. Ayakta alkışlar ve hemen haberi anında yapardık.)

2. 10 seneden fazladır yapıldı yapılacak denilen Akkuş-Salman yoluna serilen birinci kat asfalt toprak oldu. Bu yol ne zaman 2. kat asfaltlı yol olacak?

3. Kuşçulu-Ortabölme-Alan ve Seferli beldesine kadar olan grup yolunda daha bir karış asfaltlı yol yok?

4. Kurtboğaz-Koçcuvaz yolunda asfalt yok.

5. Akkuş İlçesinde bir tane meslek lisesi yok.

6. 2008 yılında kurulan ve 5 senedir öğrenci kabul etmeyen Akkuşlular okula baktığı-Okulunda Akkuşlulara baktığı Akkuş Meslek Yüksekokulunun haline bakmıyorlar mı? bakıpda ne düşünüyorlar.

7. 31 bin nüfuslu Akkuş ilçesi devlet hastanesinde bir tane Uzman doktor dışında Uzman Doktor yok, Kadın doğum doktoru yok. Çocuk Doktoru yok. Hamile kadının karnındaki bebeğin sağ mı? ölü mü olduğunu tespit eden cihaz yok. Ameliyathane yok. Hastane binası sağlık kuruluşu için uygun değil raporu var iken,

Daha sayalım mı?

Akkuş ilçesinden Kereste fabrikası, Askerlik şubesi, Tarım Kredi Kooperatifi, Cezaevi-Seka gibi kuruluşlar çekip gitmiş iken,

Neyin töreni, bu kadar aksayan vede yapılamayan hzimetler varken gübre dağıtım töreninin haberi yapmak inanın çok zorumuza giderdi. Bu sorumluğun altında kalırsak tarih ve Akkuşlular bizi af etmez idi. İşte bu nedenle gübre dağıtım törenin haber yapmadık.

Kimse ile bir derdimiz yok. Tek derdimiz var. Oda Hak ettiği halde hakkını alamayan yada Akkuşluların hakkını vermeyenlere bizim sitemimiz. Yukarıda sayılan hizmetler yapıldığı anda ilk haberi Akkuş İlçesi İnternet Sitesi yapacaktır.

 

 

 

Related Articles

1 Yorum

  1. İHSAN BEYİN YAZDIKLARINA TAMAMEN KATILIYORUM.YILLARDAN BERİ KETENDERE ÇUKURKÖY MEYVALI CEYHANLI AKGÜNKÖYÜ BAĞLANTI YOLU GÜNDEMDEYDİ.ŞİMDİ NE OLDUDA GURUP YOLU KÜLEKÇİLİ CEYHANLI VE AKGÜN KÖYÜNE BAĞLANMAYA ÇALIŞILIYOR.BİZ BU DEVLETİN İNSANLARI DEĞİLMİYİZ.ÖZEL İDARENİN VE SAYIN ORDU MİLLET VEKİLLERİMİZİN BU KONUYU TEKRAR GÖZDEN GEÇİRMESİNİ ARZ EDERİM.
    SAYGILARIMLA
    AKKUŞ KÖYLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI
    SEYFİ ÇÖPOĞLU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar