27.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

9 Yorumlar

 1. selami

  Kızılelma beldesininde yıllar önce görev yapmış bir öğretmen olarak öğrencilerin kazanmış oldukları bu başarıları duydukça ve okudukça gurur duyuyorum.Emeği geçenleri kutlar.Başarıların devam etmesini dilerim
  Selami Hıdımoğlu
  İnönü İlköğretim Okulu
  Ünye

  Yanıt
 2. Mehmet Ali KURU

  Akkuş ilçesinde gerçekleştirilen ilköğretim okulları arası Bilgi Kültür Yarışmasını yine sitemizden öğrenmiş bulunuyorum. 24- 31 Mart tarihleri arası babam Zeykir KURU nun ani kalp rahatsızlığı nedeniyle site haberlerini zamanında takip edemediğim için yarışma sonuçlarını geç öğrendim.
  Başarılı bir organizasyon ve güzel bir faaliyet olduğuna inanıyorum.
  Bu vesile ile yapılan faaliyetlerde emeği geçen ve yarışmacı bütün öğrencilerimizi kutluyorum. Ayrıca dereceye giren Kızılelmalı öğrenci ve Öğretmenlerimizi de tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
  Mehmet Ali KURU
  Mimar Sinan İlköğretim Okulu
  Müd Yrd.
  ÇORUM

  Yanıt
 3. yusuf çakar

  sayın başkanım okulunuzun bilgi yarışmasında birinci olduğunu öğrendim seni ve okul yönetimini kutlar başarıların devamını dilerim.saygılarımla.erzincanlı yusuf çakar.

  Yanıt
 4. Ömer DEMİRCİ

  İLÇEMİZDE OKULLAR ARASI 4. VE 5. SINIFLAR SEVİYESİNDE DÜZENLENEN BİLGİ YARIŞMASINDA GÜZEL BELDEMİZ KIZILELMA İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU BAŞARIDAN DOLAYI BİR KIZILELMALI OLARAK BÜYÜK GURUR DUYDUM.
  BU BAŞARIDA EMEĞİ GEÇEN BAŞTA OKUL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA BEY OLMAK ÜZERE ÖĞRETMEN ARKADAŞLARI VE ÖĞRENCİLERİ KUTLAR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  Yanıt
 5. Kemal DELEN

  Hafta Sonu Akkuş’ta yapılan 4. ve 5. Sınıflar arası Bilgi Yarışmasında elde ettikleri başarıdan dolayı katılan okulumuz öğrencilerini, okul Müdürü Mustafa TETİK, emeği geçen 4. Sınıf Öğretmeni Cevat AKMAN ve 5. Sınıf Öğretmeni Mehmet YIKILMAZ’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yüreğinize ve emeğinize sağlık!

  Yanıt
 6. İsa Demirci

  Belediye olarak eğitime verdiğimiz desteğin, eğitime yaptığımız yatırımın birgün hasadını toplayacağımızı biliyorduk. Gelecekte Belediyemizin yaptığı en iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğu çok daha iyi anlaşılacaktır. Asli görevlerimizin dışında eğitime verdiğimiz önem beldemiz açısından ilerki yıllarda farkedilecektir. Okulumuzdaki birlik ve beraberliğin, özverili çalışmanın ve başarıya kilitlenmenin meyveleri toplanmaya başlanmıştır. Bu Kızılelmalılar için önemli bir adımdır. Başarıların bundan sonrada adım adım geleceğine inanıyorum. Öğrencilerimizin elde ettiği başarının bir tesadüf olmadığını önümüzdeki günlerde ve yıl sonunda da göreceğiz.
  Okulumuzda görev yapan başta okul Müdürü Mustafa TETİK bey olmak üzere tüm öğretmenlerimizi cani gönülden kutluyorum.

  Yanıt
 7. harun

  kızılelmayı canı gönülden teprik eder başarılarının devamını dilerim

  Yanıt
 8. Adem duman

  yarışmaya katılan Kızılelma ilkögretim okulu öğrencilerini,degerli ögretmenleri ve okul müdürü Mustafa TETİK hocayı cani gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

  Yanıt
 9. MUSTAFA GÜMÜŞ

  kızılelma ögrencilerini,ögretmenlerini ve sayın okul muduru MUSTAFA TETİK’İ tebrik ediyor ve başarının devamını diliyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ