28.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. N.ALTUN

  Yoğun gündem içinde Filistinle ilgili haberler dikkatlerimizden kaçmamalı. Çünkü İnananlar kardeştir.Peygamberimiz (s.a.v), “Bir yerde bir Müslümanın ayağına bir diken batarsa, diğer Müslüman o acıyı duymalıdır” buyuruyor.Bizler o acıları duymalı ,.çekilen sıkıntıları hafifletmeliyiz.Ne yapabiliriz dememeli bir gayret içine girmeliyiz. Örneğin yardım kurulrşlerı Filistin için çeşitli zamanlarda YARDIM KAMPANYALARI düzenliyorlar.Bu kampanyalara katılmalı az çok demeden elimizden geldiği kadar katkıda bulunmalıyız Siyonist hedefler peşindeki koşan terör devlertine kızmak ne Filistinlin linin acısını dindirir,ne de israili durdurur. Saygılarımla .

  Yanıt
 2. erdal korkmaz

  .

  Yanıt
 3. erdal korkmaz

  şimdi aşagıda video linkini verecegim video izleyin insanlar vatanları için neler yapıyorlar bizde olsa aman canımsede olur
  gercek vatan sevgisi o minicik bedenlerde biz neyız ki

  http://www.youtube.com/watch?v=iszbLbUf-OA&

  vatan için aglayan kücük bir beden

  Yanıt
 4. Mehmet GÜMÜŞ

  Ben sahip çıkmadım, yetişemedim o kardeşlerimin yarasını sarmaya, yetişemedim zalime hesap sormaya ve yetişemedim mazlumun kanayaan yarasına, belki buradan lanet okudum o vahşice katliamlara belki içimden volkanları patlattım ama neçare, bir faydam dokunamadı. Şunu öğrendim bir acı var bu acı binim acım o kardeş benim acım ve birgün zafer inanların olacak zafer müslümanların olacak bekle bizi filistin bekle beni kardeşler bu dünyada belki görüşemeyiz ama gerçekten ebedi yurtta buluşmak dileği ile..
  Kardeş eline sağlık yazılması gereken bir yazı id…
  Selam ve dua ile…………

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ