17 Haziran 2024 Pts

Ben; Akkuş’tan Gurbete Çıkalı Çok oldu. Köy Görüntülerini Çok Özledim Diyenlere; İşte Köylerimizden Süper Manzaralar

Bu görüntüleri başka yerde bulamazsınız

 

Ben

Akkuş'tan Gurbete Çıkalı Çok oldu.

Köy Görüntülerini Çok Özledim Diyenlere;

İşte Köylerimizden Süper Manzaralar

Adem YILDIZ'ın Kuşçulu Köyünden Çektiği

Fotoğraflar İle Sizleri Başbaşa Burakıyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. bazı köylere bağlı kalıyrsunuz…akkuş un birçok köyü var bunu benden daha iyi bilirsiniz..rica ediyorum pencernizi biraz açın..

    Site Yönetimi: Aslında adını ve soyadını yazmaya korkanlara cevap vermiyoruz ama bir defaya mahsus size cevap verelim. Kuşçulu köyünün muhtarı zaman ayırıp köyünden fotoğraflar çekip gönderiyor. Peki siz de köyünüz muhtarına yada köyden birisine yada kendiniz köye gittiğiniz zaman fotoğraflar çekip yada çektirip bizlere gönderseniz olmaz mı? hemde sizin deyiminiz ile bizimde ufkumuz açılmış olur. Bu sitede görev yapan herkes günüllü olarak ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bizlerde site yönetimi olarak Ankara’da ikamet ediyoruz. Sitemize çok fazla reklamda alamıyoruz. Maddi imkansızlar ve sınırlı zaman aralığında elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Güzeli istemek, iyi şeyler istemek elbette çok güzel ama bunu isterken sizlerinde destek vermesi gerekmiyor mu? sitemize reklam alma konusunda çevrenizdeki ve Akkuş ilçesindeki ile beldelerdeki esnaflara tanıdıklarınıza söyleyip sitemize reklam vermelerini sağlasanız. Çektiğiniz kaliteli fotoğrafları sitemize gönderseniz. İnanın ufkumuzda açılır. Sitemizi takip edenlerde sizlerin sayesinde güzel resimleri görürler. Birbirimize yardımcı olmayı neden düşünmüyoruz. Yorumlarınızda adınızı ve soyadınızı görmek istiyoruz.

  2. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. fakat, anlatmak istediğiniz konuyu vurgulayan nitelikli fotoğrafları koyarsanız daha iyi olacağı kanaatindeyim. Sayı fazlalığı o kadar önemli değil. başarılar…

    Site Yönetimi: Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. elbette dikkate alınacaktır. Ancak, sitemizde görev yapan herkes gönüllü olarak ellerinden geleni yapmaktadırlar. Belki sizin için farklı olabilir ama biz her fotoğrafın siteyi takip edenler için bir anlamı olduğunu düşünüyoruz. Hepsini de değerli buluyoruz. Sizlerin düşüncesine uygun fotoğrafları çekip bizlere gönderirseniz hemen yayınlarız. Sizde bu şekilde sitemize en azından fotoğraf gönderme kaydı ile yardımcı olmuş olursunuz. Ne dersiniz olur mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar