21 Temmuz 2024 Paz

Bazıları Eğlencinin Derdinde İken, Sitemiz Ekibi Neyin Derdinde, Akkuş Köylerinde Bulunan Bu Renkli Taşlar Değerli Bir Madenin Habercisi mi?

Tekar Tekrar Akkuş Köyleri Maden Açısından Araştırılmalıdır

Bazıları Eğlencinin Derdinde İken,

Sitemiz Ekibi Neyin Derdinde

Akkuş Köylerinde Bulunan

Bu Renkli Taşlar

Değerli Bir Madenin Habercisi mi?

AKKUŞ'UN GELECEĞİ İÇİN BİRŞEYLER YAPALIM…

SADECE İSTANBUL'UN MU TAŞI TOPRAĞI ALTIN.

KİMBİLİR BELKİ BİZİM MEMLEKETİMİZİNDE BELKİ TAŞI TOPRAĞI ALTINDIR.

AMA ARAŞTIRILMASI LAZIM.

BU RENKLİ TAŞLAR DİKKATİMİZİ ÇEKTİ.

VARSA BİR FİKRİ OLAN, BU MADEN İŞLERİNDEN ANLAYAN.

YADA NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ BİLEN. FİKİRLERİNİ BİZLERE PAYLAŞSIN

AKKUŞ'UN GELECEĞİ İÇİN HEP BERABER BİRŞEYLER YAPALIM…

 Adem YILDIZ

Kuşçulu Köyü Muhtarı

Akkuş İnternet Sitesi Kuşçulu Köyü Temsilcisi

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. İhsan abi çok haklısın.Ama ben eleştirimi sadece aslında sayın muhtarımız için yazmamıştım.Örneğin Çukurköy İlkokulunu yok oluşunu ve hiçbirşey yapılmadığını daha önce bu sitemizde dile getirmiştim.Maalesef köyümüzde kalan büyüklerimiz örneğin muhtarlarımız v.s köyümüzde ne iş yaparlar.Çukurköy İlkokulu pırıl pırıl bir okulum ve çevre köylere bile hitap eden bir okuldu.Ama yok oldu gitti.Peki köyün yetkilileri ne yaptı kocaman bir hiiiçççç.Mesala bir köy varki bir muhtarımız varki oda Ayhan Kaya muhtarımız.Boş işlerle uğraşmıyor.Köyünü hizmet yapıyor.Sizde Ayhan abimizi bu sitede haber yaptınız değilmi İhsan abi.Ben Muhtarlarımızı Ayhan abi gibi görmek isterim.
    Benim hakkımda yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.Ama kendime göre sebeblerim var.Ama inşallah onunda zamanı gelecek.
    Saygılarımla

  2. Tamam işte siz köy muhtarısınız ya üzerinize düşeni yapın işte.Başkalarından niye girişim bekliyorsunuzki o kadar yetkiniz var sanırım.

    Site Yönetimi: Sevgili Çetin, Size muhtar cevap verebilir ancak, sen sosyal konuları iyi bilen biri olarak, öncelikle heberi yapan her yaptığı haberdeki sorunu çözecek diye bir durum olamaz. Diğer taraftan belki de bu renkli kayalar bir başka köy sınırları içinde, dolayısı ile Muhtar dikkatleri çekmek istemiş. Sitemizin asla sevmediği bir konuda “Sen yap, sen neden yapmıyorsun, sen yapta görelim” gibi lafları asla sevmiyoruz. Akkuşlu isek beraber yapacağız. Birlikte yapacağız. Sende, bende ve bizlerde sizlerde bir hizmet yapılacak ise, Akkuş’a yarar sağkayan bir iş yapılacak ise hepimiz taşın altına elimizi uzatacağız. Öyle değilmi?
    Sevgili çetin ayrıca Akkuş İnternet Sitesine daha yakın olmanı, İstanbul’daki Akkuşlulardan haberleri sitemize göndermeni ve Akkuş İnternet Sitesinin ailesi içine daha yakından girmeni bekliyoruz. Sizin sülalenin her biri ülkenin bir köşesinde görev yapıyor. Dolayısı ile sitemize haber göndermede sıkıntı çekeceğini sanmıyoruz. Kendindeki sosyal aktif durumu kendinde saklama vur dışarı sitemizde haber olarak yer alsın. Sevgilerimizle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar