5 Aralık 2023 Sal

Bayram GÖRÜR’ün Acı Günü, Eşi Hakkın Rahmetine Kavuştu

Kalp Krizi Sonucu Hayata Gözlerini Yuman Bayram GÖRÜR'ün eşine Rahmet Diliyoruz.

Bayram GÖRÜR, Akkuşlular Platformu Toplantısında

 Bayram GÖRÜR'ün Acı Günü,

  Eşi Hakkın Rahmetine Kavuştu

Akkuş İlçesinin Yetiştirdiği Ender Kişilerden ve Bürokratlardan Bayram Hoca Lakabı ile de tanınan İlçemiz Çukurköy Kiren Mahallesinden Yüksek Mühendis Bayram GÖRÜR eşini kaybetti. 20.10.2010 tarihinde kalp krizi geçirerek hakkın rahmetine kavuşan rahmetli eşine Allahtan rahmet, Bayram Ağbeye, çocuklarına, aile fertlerine ve rahmetlinin çukurköy Küçükgöl Mahallesindeki aile fertlerine başsalığı ve sabırlar diliyoruz. Cenaze bu akşam Akkuş'a götürülecek. 21.10.2010 tarihinde Çukurköy Merkez Mezarlığında defin edilecek.

Sitemizi takip edenlerin yakından bildiği gibi, Bayram GÖRÜR, Tarım Bakanlığında Şube Müdürü olarak uzun yıllardan beri görev yapmaktadır. Akkuşlu Gençlere hep okumayı, hep topluma faydalı insan olmayı öğütleyen Bayram hoca, Akkuş için bir hizmet yapılması gerekiyor ise, karşılıksız koşan bir ağbeyimizdir. Hatırlanacağı üzere, sitemiz öncülüğünde oluşturulan Ankara'dak Akkuşlular Platformunun çalışmalarına katılan ve Akkuş'un gelişmesi için fikirlerini söylemekten kaçınmayan Bayram Hoca'yı bu acılı gününde yanlız bırakmayalım.

 Ali GÖRÜR, Akkuşlular Platformu toplantısında 

Hakkın Rahmetine Kavuşan Bayram Hoca'nın eşi, Aynı zamanda Ankara Akkuşlular Platformunun Üyeleriden olup, halen Türkiye İhale Kurumu Genel Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan Ali GÖRÜR'ünde ablasıdır.

Bu vesile Ankara Akkuşlular Platformu üyeleri olarak, Bayram GÖRÜR'ün eşine ve Ali GÖRÜR'ün ablasına Allah'tan rahmet dilerken, geride kalan tüm aile, akraba ve dostlarında başsalığı ve sabırlar diliyoruz.

Related Articles

19 YORUMLAR

 1. Akkuş ilçesi internet sitesi yöneticileri İhsan ÇAM ve diğer yetkiler ile başsağlığı dileğinde bulunan bütün Akkuşlu kardeşlerim ve acılı günümüzde bizleri yanlız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederim. Allah kimseye beklenmedik böyle bir acı vermesin.

 2. Değerli kardeşim Bayram Bey cenaze günü yolda olduğum için acı gününü paylaşamadım.Allah sabırlar ihsan eylesin bacımın mekanı cennet olsun.SEVKÜLÜDEN BAKİ SEVİNDİK

 3. Bayram Ağabeyimizin başısağolsun Allah sabırlıklar versin
  Değerli ablamıza Allah Rahmet etsin Mekanı cennet olsun
  Hepizin Başısağolsun Duran KAYIM Zarife KAYIM (KAYA)

 4. Değerli büyüğümüz Bayram Ağabeyimize Başınız sağolsun diyor değerli eşlerine Allahtan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah Hepimizin başısağolsun

 5. Bayram abimize Allah sabırlıklar versin. Rahmetli olan eşinede Allahtan rahmet diliyorum. Tüm kalbimizle üzüntüsünü paylaşıyoruz

 6. DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ BAYRAM GÖRÜR AĞABEYİMİZİN EŞİNE ALLAH’TAN RAHMET,KEDERLİ AİLE EFRADINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.ABLAMIZIN MEKANI CENNET OLSUN…

 7. Değerli Arkadaşım BAYRAM GÖRÜR, Yengenin Vefat Ettiğini Öğrendim Çok Üzüldünm Sana Allahtan Sabır Diliyorum Eşinze Allah Rahmet Eylesin Tüm Ailenizin Başı Sağ Olsun

 8. Bayram beyin eşine allahtan rahmet, Bayram beye ve kayınbiraderi Ali beye de sabırlar diliyorum. Allah kalanlara uzun ömürler ve metanet lütfeylesin.

 9. çok değerli ve o muhterem insana Allah dan sabır diliyorum. Tüm yakın ve uzakdan olan akrabalarına, dostlarına Allah sabır versin dileklerımle, Rahmetlı olan eşine rahmet ve cenab-ı Allah günahlarını bağışlasın.(AMIN)Mekanı cennet olsun.

 10. Bayram abimize Allah sabırlıklar versin. Rahmetli olan eşinede Allahtan rahmet diliyorum. Tüm kalbimizle üzüntüsünü paylaşıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar