4 Mart 2024 Pts

Bayram GÖRÜR’den Örnek Bir Davranış ve Nezaket Örneği

Kasım Amcaya Allah Şifalar Versin.

 

Bayram GÖRÜR'den

 

Örnek Bir Davranış ve Nezaket Örneği

 

TEŞEKKÜR

 

Sevgili Babamın omurgasında oluşan ve giderek yürümesini ve hareketini kısıtlayan kireçlenme nedeniyle, ameliyatını bizzat gerçekleştiren, Operatör Dr. Sayın Cevdet GÖKÇEK’e tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum ve saygılarımı arz ediyorum.

 

Ayağında çizmesi ile büz yerleştirme işlerinde

 

köylülerin çalışmalarına katılmayı da ihmal etmiyor Kasım Amca

 

Ankara Hastanesi Beyin Cerrahisi servisinde görevli, hemşehrim sevgili Harun EFİL’e  babamın muayenesi, hastane iş ve işlemleri için yardımını esirgemeyen, bununla da kalmayarak en ihtiyaç duyulan zamanda ziyaret edip moral takviyesinde bulunması nedeniyle, sevgili hemşehrim ve kardeşime bir kez daha teşekkür ediyorum.

 

Ayrıca, Ankara Hastanesi Beyin Cerrahisi servisinde görevli, asistanlara, hemşirelere ve emeği geçen hastane personeline, kat görevlilerine, kısaca her düzeydeki görevlilere teşekkür ediyorum.

 

Yine hastane görevlisi sevgili eniştemiz, Ahmet COŞKUN’a emek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Ameliyat için gerekli kan ihtiyacını karşılamakta hiç tereddütsüz yardımıma koşan sevgili dostum Sabahattin TUĞSEL’e, kuzenim Ahmet GÖRÜR ve Kan vermek için birlikte getirdiği YURTKUR personeli arkadaşlarına da teşekkür ediyorum.

 

Babamın hastanede yatması, ameliyatı ve sağlık durumunu merak edip, bizzat hastaneye gelen, telefonla arayan tüm akraba, mesai arkadaşlarıma, dost ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

 

 

GÖRÜR AİLESİ ADINA


BAYRAM GÖRÜR.

Şube Müdürü

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Tarımsal Destekler Daire Başkanlığı

Tarım Reformu Genel Müdürlüğü

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Bayram Ağbi, Babanın Kasım Amcanın tekrar sağlığına kavuşmasına sevindik. Allah şifa versin. Sağlık versin. Çok geçmiş olsun. Bu zaman süresince sizlere yardımcı olanlara teşekkür etmen ise gerçekten çok hoş ve nezaket örneği Bu davranışından dolayı şahsını da kutluyorum. İhsan ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar