27 Eylül 2023 Çar

Başkan İzzet KAŞIKÇIOĞLU, Yol Çalışmaları Yerinde İnceliyor

Başkan KAŞIKÇIOĞLU, Salman Yolundaki Çalışmalar Hakkında Bilgiler Aldı

kadikopru6kadikopru5

AKKUŞ İLÇESİNDE, KÖY YOLLARININ YAPILMASI İÇİN

YETKİLİ KİŞİ VE KURULUŞLAR SEFERBER OLMUŞ DURUMDA

AKKUŞ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İZZET KAŞIKÇIOĞLU'DA

 YAPILAN ÇALIŞMALARI BİZZAT YERİNDE İNCELİYOR

Akkuş Salman Yolunun Kadı Köprüsü mevkiinde yapılan yol genişletme çalışmaları hakkında firma yetkililerinden bilgiler aldıktan sonra yolda çalışan işçiler ile sohbet ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

kadikopru1kadikopru4

KAŞIKÇIOĞLU, Kadı Köprüsünün son durumunu inceledi. Bilindiği gibi köprü yapılalı seneler olmuştu. Köprüde herhangi bir sorun var mı diye titizlikle gözlemledi. Bilindiği üzere başkanımız yol açma çalışmaları hakkında bilgisi bulunmaktadır.

İş Makineleri konusunda tecrübe sahibi olan İlçe Başkanımız köprü ve yol çalışmalarını inceleyip gerek gördüğü zaman da sık sık uyarılarda bulunarak işlerin en güzel şekilde yapılması için çaba harcamaktadır. Zaman zaman da iş makinelerine olan merak yüzünden yolda çalışan iş makinelerini inceleyerek, çalışmalarda ne derece verimli olup olmayacağı hakkında görüşlerini ifade etmektedir. Ağustos ayında birlikte çalışmaları incelediğimiz yol ve köprü çalışmaları sadece bu yol ile sınırlı kalmadı. Kemah köprüsü, cingili köprüsü, dere yolu ve bir çok çalışmaları başkanımız ile yerinde gördük. Bilgiler aldık. Site Yönetimi olarak İlçe Başkanımıza gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar