24 Nisan 2024 Çar

BAŞKAN İZZET KAŞIKÇIOĞLU İLÇEMİZ SAĞLIK SORUNLARI HAKKINDA YAPILAN ÇALIŞMALARI AÇIKLADI

SAĞLIK KONUSUNDA AK PARTİ AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI AÇIKLAMADA BULUNDU

 

{mosimage}{mosimage}

Akkuş’ta sağlık sorunu olduğu kesin,  bunu iyi bilmekteyiz. Biz siyasilere hiç bir şey sormadan bazı kişilerin ön yargılı olmalarına bir anlam veremiyoruz.  Sanmayın ki biz bu konuda duyarsızız. Devlet Hastanemiz gün hastanesi olacaktı, ne girişimlerde bulunup ne zorluklarla hastanenin yerinde kalmasını sağladık.  Bunu bizzat İhsan ÇAM kardeşimiz iyi bilir. Site Yapımcıları da konuyu yakınken takip etmektedirler.

Bizlerinde takip ettiği gibi hastanede Pratisyen Doktor yok. Ancak bazı konularında iyi bilinmesinde fayda vardır ki, Yeni ilçe teşkilatı olarak bizler göreve gelmeden önce Hastanede Uzman Doktor’da yoktu, bir ilaç yazdırmak için halkımız Ünye’de Samsun’da kuyruklarda sıra bekliyorlardı. Siyasiler olarak bizlerin de destekleri ile Hastanemize Uzman Doktorlar atandı. Şimdi halkımız ilaçlarını Akkuş Devlet Hastanesinde yazdırıyorlar. Nedense Bazı kişiler yapılmışları görmeyip, yapılacaklar konusunda ön yargılı konuşuyorlar. Sizlerinde bildiği gibi bu aylar izin dönemi, bu yüzden hastanede Pratisyen Doktor sıkıntısı var.  İzine gidemeyen doktorlar ise rapor alıyorlar.

 

İlçemiz İnternet Sitesinde Akkuş İlçesinin sağlık sorunları ile ilgili haberini okuyunca siz değerli halkımıza Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı olarak, sağlık konusunda yaptığımız ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verme gereğini duyduk.

 

Sağlık Konusundaki son çalışmamız, mecburi hizmetten 6 adet Pratisyen Doktor talebinde bulunduk. Bunun için gerek Milletvekillerimiz, gerek İl Teşkilatımız ve gerekse biz siyasiler, konuyu devamlı takip ediyoruz. Sonuç alınana kadar çalışma devam edecek. Biz sizlere hizmet için geldik ve de öyle kalacağız. Gelecek günler Akkuş için çok daha güzel olacaktır. Gönlünüz ferah olsun.

Akkuş Ak Parti İlçe Başkanı: İzzet KAŞIKÇIOĞLU

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar