16.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. ALİ İNCE

  Ben Ali İNCE benim Adımı kullananlara sesleniyorum. Varsa bir icratınız ve övgünüz gerçek ismin ile yazın Bşk tarafı olmakdan da öyle başkalarının ismi ile olmaz Hadi meyilimi niye yazmadın gerçeksinde Bakalım ne yapacaksın. Ben böyle rasgele yazıya yol verenlere sitem ediyorum. Neden Doğrucunun yazışarı yayınlanmadı ve Diğer Kişilerin de isim leri soruldu .Gerçekler nerelerde kaldı..

  Yanıt
 2. Veysel Sensoy

  Ali Ince kardesim, elbette degismeli hersey. Siz hic bir sey yapmasaniz da doga bile uc yilde ne cok sey degistirir bilirsin. Bize dusen, secilmis olan kim olursa olsun destek olmaktir. Ancak tenkit etmekte bir nevi destektir. Aciklari gormek, eksikleri tamamlamak adina yapilan tenkitler rakip olma anlamina gelmez. Bu dostlugun geregidir. Ben, baskana her turlu ovguyu yaparken her turlu yergiyide yaparim. Boyle bir davranisin baskana destek oldugunun bilincinde olunmalidir. Birilerine agir usluplarla meydan okumak veya siyasete davet etmek hos degil bence. Bir gun emekli olur gelir insanlar ve siyaset yapmaya da soyunabilirler. okul ismine karar veren halk degil yetkili makamlar oldugunu saniyorum. Her insan baska baskadir. Ve kimse kimseden de ustun degildir. Tum cayiralanlilarin arzusu daha ileri duzeyde bir belde olusumunu gormektir. Bu noktada hemfikir oldugumuza gore, kisisel duygularimiz kendimizi baglar ancak. Basarilar dilegimle hosca kaliniz.

  Yanıt
 3. ALİ İNCE

  BAŞKANA KATILIYORUM. ÇAYIRALANDA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ. BEN ÇAYIRALANDA OTURUYORUM 3 YILDIR. 3 YILDA YAPILANLARIN TOPLAMINI BAZI BELDELERİN YAPTIKLARI İLE TOPLANSA ANCAK EŞİT OLABİLİR BENCE. ABDULLAH KÖSE DE SİYASETİNİ ÇAYIRALANDAN YAPARSA DAHA BAŞARILI OLUR KANISINDAYIM. OKULA İSİM VERİLMESİ KONUSUNDAKİ HÜSRANININ SEBEBİ HALKLA KOPUK OLMASINDANDIR. BU BAŞKAN BAŞKA ANLAYACAĞINIZ.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ